Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~o jaaaa~

~o jaaaa~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2010 - 12:14:12

No to zajebiś.... tak jak ktoś kiedyś tu na forum napisał Galeria Alfa nie powstanie ! teraz już sierpień-wrzesień a może i początek przyszłego roku a jeszcze nie dawno ostateczne rozpoczęcie miało nastąpić do 15 sierpnia :D jakoś wydaje mi się że nie doczekamy się tej galerii.

#2 ~prognoza pogody~

~prognoza pogody~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2010 - 12:41:34

Skąd więc niby - rzecznik (g)Nidzioł miała informacje, które głosiła,że w lipcu pierwsza łopata będzie wkopana pod galerię?
Zaczną tuz przed wyborami tzw. prace przygotowawcze, czyli jakies kopanko powierzchniowe. W paxdzierniku zacznie sie słota, lsitopad deszcze i malina powie to co zwykle - pogoda.

#3 ~Jasiek~

~Jasiek~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2010 - 13:48:59

I jak wcześniej pisałem , po wybudowaniu zarządzajacym Alfą będzie M. Sikora, robimy zakłady ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2010 - 15:59:40

I jak wcześniej pisałem , po wybudowaniu zarządzajacym Alfą będzie M. Sikora, robimy zakłady ?

skąd taka informacja? ja słyszałem, że jego żona ma na tę posadę chrapkę, a on zostałby jej sekretarzem.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2010 - 16:05:51

skąd taka informacja? ja słyszałem, że jego żona ma na tę posadę chrapkę, a on zostałby jej sekretarzem.

Oni to moga ale na Ksiezycu dzialac tam ich jeszcze nie widzieli.

#6 ~NEMO~

~NEMO~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2010 - 20:55:19

galerii Alfa budowa nie zacznie się na przełomie sierpnia ani września nie będzie jej wcale chyba ze ktoś wieży w garbate aniołki porostu pan nasz dobry prezydent z zastępca okłamują nas ściemniając ile wejdzie z tego miasta wszyscy uciekają dzięki nim w specjalnej strefie ekonomicznej tez jest tyle firm ze głowa mała aż jedna z solankami tez co oni robią nie dają sobie rady albo specjalnie to robią żeby przeszły w prywatne ręce

#7 ~KOKOLOKO~

~KOKOLOKO~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2010 - 13:56:21

LUDZISKA MOJE KOCHANE!! DO KOGO MACIE PRETENSJE!! DO PREZYDENTA? DO WŁAŚCICIELA ALFY? CO MALINOWSKI MOŻE ZROBIĆ? NIE MA ALFY BO NIE MA CHĘTNYCH NA SKLEPY!! JEST WIELKI KRYZYS TU LEŻY PROBLEM! BANKI NIE DADZĄ KASY BO CHCĄ ZOBACZYĆ PODPISANE UMOWY WIELOLETNIE NA LOKALE WIĘKSZOŚĆ FIRM MA JUŻ W GRUDZIĄDZU SWOJE SKLEPY A MARKI TYPU PREMIUM NIE BĘDĄ OTWIERAŁY W TAK BIEDNYM MIEŚCIE SKLEPÓW BY KLIENTELA JAK DO MUZEUM CHODZIŁA "PA JAKIE CENY MAJĄ CHODŻ NA PLAC TAKIE SAME MAJĄ ALE TAŃSZE" :D
A I NA KONIEC NIE ZDZIWIŁBYM SIĘ JAK WŁAŚCICIEL ALFY SPRZEDA GRUNT INNEMU NAIWNEMU

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2010 - 14:11:37

LUDZISKA MOJE KOCHANE!! DO KOGO MACIE PRETENSJE!! DO PREZYDENTA? DO WŁAŚCICIELA ALFY? CO MALINOWSKI MOŻE ZROBIĆ? NIE MA ALFY BO NIE MA CHĘTNYCH NA SKLEPY!! JEST WIELKI KRYZYS TU LEŻY PROBLEM! BANKI NIE DADZĄ KASY BO CHCĄ ZOBACZYĆ PODPISANE UMOWY WIELOLETNIE NA LOKALE WIĘKSZOŚĆ FIRM MA JUŻ W GRUDZIĄDZU SWOJE SKLEPY A MARKI TYPU PREMIUM NIE BĘDĄ OTWIERAŁY W TAK BIEDNYM MIEŚCIE SKLEPÓW BY KLIENTELA JAK DO MUZEUM CHODZIŁA "PA JAKIE CENY MAJĄ CHODŻ NA PLAC TAKIE SAME MAJĄ ALE TAŃSZE" :D
A I NA KONIEC NIE ZDZIWIŁBYM SIĘ JAK WŁAŚCICIEL ALFY SPRZEDA GRUNT INNEMU NAIWNEMU

"Kryzys" - wierutne bzdury, proszę sobie poczytać w ilu miastach buduje się lub rozpoczyna duże projekty galerii o wartościach znacznie przekraczających "Alfę". Wydaje się że ta inwestycja ma gdzieś ukryte "drugie dno", o którym wiedzą tylko nieliczni - i to jest najgorsze.

#9 ~a nie mówiłem~

~a nie mówiłem~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2010 - 15:54:34

Tak jak pisałem już wcześniej- galerii alfa nie będzie :blink: , pewne info.

#10 ~adi~

~adi~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 09:58:36

wiadomo co dalej z alfą? mamy koniec śierpnia a tam nic nie robią ! może gazeta by się dowiedziała co się dzieje ?

#11 maxx

maxx

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 10:56:38

@Adi Większej czcionki nie znalazłeś?

Moim zdaniem budowa Alfy w ostatniej formie, jaką zapowiadano - mija się z celem.
Liczę na to, że w Grudziądzu powstanie kiedyś galeria z prawdziwego zdarzenia.

Gnioty na poziomie Unia Parku, czy Parku Handlowego na Kalinkowej, z Galerią Grudziądzką wołają o pomstę do nieba. Przepraszam, ale nie widziałem jeszcze tak brudnej galerii jak G-dzka. Ogółem mało przyjemna, nie wspominając o samym markecie Carrefour - czuję się trochę w niej jak w tanim lumpeksie. O dziale sportowym nie wspominając - syf jakich mało.

Z jednej strony powstają miejsca pracy, z drugiej inwestycje nie wnoszące nic nowego. Z całym szacunkiem, dla zasłużonego kina 'Helios', naszemu jedynemu 'Wielkiemu Ekranowi' należy już się następca, co najmniej 4 salowy.

Jeżeli Alfa to: z parkingiem poziomowym (albo na najwyższych kondygnacjach), albo podziemnych (ale w nich strasznie czuć spaliny, pomimo odpowiednich wentylacji), o powierzchni podobnej do Alfy w Gdańsku, a spełnieniem marzeń byłby coś na podobę Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Kino priorytetem. Fajnym dodatkiem byłyby miejsca rozrywkowe, w postaci ściany wspinaczkowej, siłowni, etc.

Myślę, że lepiej byłoby poczekać z tą Alfą, by powstało coś z prawdziwego zdarzenia, a nie kolejny 'supermarket'.

#12 ~benek~

~benek~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 11:14:59

Władza nie moze czekać, bo trwa kampania wyborcza. trzeba wpuścic chociaż koparkę, żeby było widać, ze cos tam będzie. Chociaż na miesiąc, żeby cos pokopała. Potem zrobi się brzydka pogoda i powiedzą, że nie można dalej budować.
A po wyborach - hulaj dusza. Możana zrobić co sie chce.
Taki jest plan.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 10:01:57

a jeszcze nie dawno zapewniano ze budowa alfy ruszy w sierpniu, jak widać nie ruszy

#14 ~Radosław~

~Radosław~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 00:00:04

jak widać ruszyła :D

#15 ~szmatek64~

~szmatek64~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 07:58:34

jak widać ruszyła :D

I z czego tu się cieszyć kolejny market w umierającym Grudziądzu a ,, chińczyk w Pekinie będzie zarabiał "a polak straci pracę!Gratuluję dobrego humorku naprawdę inteligencją niektórzy nie grzeszą jak uważają.że to jest inwestycja potrzebna temu biednemu miastu!!!

#16 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:22:30

i tak jest za mało marketów w grudziadzu, i wcale nie umierającym.. po prostu ludzie są niekumaci, ja swój biznes legalnie rozkręciłem i jest bardzo dobrze. Grudziądz to bardzo fajne miasto, a market co najmniej 1 jeszcze duży by się przydał, ale z naprawdę dobrym towarem

#17 ~slaw~

~slaw~
  • Goście

Napisano 20 luty 2011 - 22:11:47

No to powoli widać jakich najemców możemy się spodziewać w "Alfie"
http://www.jwk-inves...e-Projekty.html

#18 ~kwazimodo~

~kwazimodo~
  • Goście

Napisano 21 luty 2011 - 08:24:16

Już widzę te tlumy robiące zakupy !!!!!!!!!!!!! Jak szybko otworzą to jeszcze szybciej zamkną

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2011 - 12:21:06

No to powoli widać jakich najemców możemy się spodziewać w "Alfie"
http://www.jwk-invest.com.pl/x.php/1,592/Realizowane-Projekty.html

Spodziewałem się innego sklepu spożywczego, a tak znowu Piotr i Paweł - porażka

#20 DeGie

DeGie

DeGie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1316 postów

Napisano 21 luty 2011 - 13:57:26

Marudzicie, a tymczasem będzie pierwsze kino w Grudziądzu, w którym premiery nie będą dwa lata po premierach w Toruniu czy Bydgoszczy. Nie interesuje mnie czy będzie Real czy Piotr i Paweł czy Adam i Ewa. Tu najistotniejsze jest kino. A budowa idzie :)

Użytkownik DeGie edytował ten post 21 luty 2011 - 20:55:48

toruń chce zmienić nazwę lotniska bydgoskiego... Nie chcę mieszkać w takim województwie.
Całbecki jest osobą klasy "T"

Szukam maltańczyka dla fajnej maltanki

http://forum.pomorsk...kiwany-t177539/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych