Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

57 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 20:58:54

Wystarczy ze toleruje takich ludzi,nie mam nic do nich i jest to dla mnie normalne ze mozna byc geyem itd...
Zreszta sporo takich ludzi pracuje w UM i innych miejskich biurach i nikt nic przeciwko nim nie ma,wiec

peace love extase

#2 ~rozumiem~

~rozumiem~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 21:16:26

Trzeba nam wiedzieć, że te osoby nie mają wpływu na to kim są, to nie jest kwestia wyboru. Orientacja seksualna to nie widzimisię a coś na co nie mamy wpływu podobnie jak to czy rodzimy się głusi, czarni, czy jeszcze inni po prostu takie jest życie trzeba akceptować je takim jakim jest.

#3 ~~andzia~~

~~andzia~~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 21:33:38

Popieram ten pomysł,zastanawia mnie tylko fakt jakie będzie zainteresowanie tą formą zapoznania się z problem(bo dla nich to problem-nieakceptacja społeczeństwa) ludzi nas otaczających.Nadmieniam że wypowiadającego się pana Krzysztofa znam osobiście-wspaniały człowiek o wielkim pomocnym sercu.Mam nadzieję że większa część tych "anty" po krótkiej rozmowie zmieni zdanie,bo są to normalni bardzo wartościowi ludzie.

#4 ~wujek ewy~

~wujek ewy~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 21:55:22

Ja nie chcę poznać- proszę się nie reklamować.

#5 ~fajnyyogi~

~fajnyyogi~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 22:11:23

Wystarczy ze toleruje takich ludzi,nie mam nic do nich i jest to dla mnie normalne ze mozna byc geyem itd...
Zreszta sporo takich ludzi pracuje w UM i innych miejskich biurach i nikt nic przeciwko nim nie ma,wiec

peace love extase

Zreszta sporo takich ludzi pracuje w UM...
Przepraszam,ale zapytam z ciekawości,skąd o tym wiesz?
Albo inaczej.Po czym ICH rozpoznajesz?
Będę wdzięczny za odpowiedź.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 23:18:46

Zreszta sporo takich ludzi pracuje w UM...
Przepraszam,ale zapytam z ciekawości,skąd o tym wiesz?
Albo inaczej.Po czym ICH rozpoznajesz?
Będę wdzięczny za odpowiedź.

nie ma to znaczenia,są to tacy sami ludzie jak ty i ja i nie ma sensu pisać tu kto to i po czym kto kogo poznaje.

#7 Dan Mejer

Dan Mejer

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 291 postów

Napisano 15 luty 2010 - 10:46:13

Brakuje żyda, masona i pedofila.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 11:59:23

nie ma to znaczenia,są to tacy sami ludzie jak ty i ja i nie ma sensu pisać tu kto to i po czym kto kogo poznaje.

O nie, napewno nie sa tacy sami!!! Wypraszam sobie!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 12:38:04

Tych ludzi się leczyć powinno a nie ich próbować zrozumieb, bo udowodniono, że homoseksualizm to choroba...

To idź do lekarza, może zapisze Ci coś na głupote....

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 16:59:43

wszystko fajnie, tylko nie rozumiem dlaczego ci ludzie muszą być "książkami" czy "woluminami", a nie mogą być po prostu ludźmi

#11 ~parada równości~

~parada równości~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 17:35:22

A ja myślałem,że Grudziądz jest promowany jako miasto kawalerii, a tu proszę jaka niespodzianka - okazuje się,że jest nowy pomysł na promocję! Grudziadz miastem gejów i lesbijek! Chcesz poznać geja i lesbijkę ? Przyjdź do biblioteki!
Gratuluję! Coraz lepiej! Hasło super!Ośmiesza tę instytucję i miasto.Wstyd!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 18:07:03

A ja myślałem,że Grudziądz jest promowany jako miasto kawalerii, a tu proszę jaka niespodzianka - okazuje się,że jest nowy pomysł na promocję! Grudziadz miastem gejów i lesbijek! Chcesz poznać geja i lesbijkę ? Przyjdź do biblioteki!
Gratuluję! Coraz lepiej! Hasło super!Ośmiesza tę instytucję i miasto.Wstyd!

Pani Wiceprezydent Sokołowska w programie TV "Jaka to melodia" mówiła, że jej dziadek też kochał się w Ułanie Wieżę gdyż ta pani nigdy nie kłamie

#13 Bart G-dz

Bart G-dz

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 243 postów

Napisano 15 luty 2010 - 18:17:15

ten gostek na fotce to jeden z tych "woluminów"?

#14 ~jhehss~

~jhehss~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 18:19:52

Po pierwsze - to nie jest promocja miasta,
Po drugie - chcecie wypowiadać się o idei Żywej Biblioteki to poczytajcie o niej,
Po trzecie - aby się wypowiadać w jakiejkolwiek sprawie należy poczytać o tym,
Po czwarte - zadziwiające jest to jak wszyscy wspaniale czytają między wierszami, mam wrażenie, że z czytania ze zrozumieniem mieliście w najlepszym wypadku 3,
Po piąte - z tego co można wyczytać to nie tylko będą gej i lesbijka ale również osoby starsze, niepełnosprawne, i in.

Czasem wystarczy trochę dobrej chęci ...

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 18:59:16

to miasto, a właściwie ludzie tutaj nie powinni niezdrowo podniecać się nie wiadomo czym, wszyscy fajni geje i trans i queer wyjechali stąd sto lat temu gdzie indzie pakując swoje różowe pieniądze i lajtowe podejście do życia. marazm zawsze panował na peryferiach i teraz powiedz mi kto jest mądry?
aha, homoseksualizm nie jest chorobą od bodajże lat 50tych XX wieku, wystarczy zajrzeć do wikipedii
pan od piesków - na pieska to heteroseksualni też lubią..a poza tym wśród zwierząt też są jednostki homoseksualne - taka mniejszość istnieje także w świecie zwierząt. nikt nikogo nie namawia do homo ani do dowalenia komukolwiek, chodzi o ludzką europejską przyzwoitość, nawet nie chodzi mi o tolerancję tylko o zdrowy rozsądek, w końcu to się będzie odbywać w światłej instytucji

pełna wiary w "grudziądz"

#16 ~ja gdznka~

~ja gdznka~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 20:40:37

Po pierwsze - to nie jest promocja miasta,
Po drugie - chcecie wypowiadać się o idei Żywej Biblioteki to poczytajcie o niej,
Po trzecie - aby się wypowiadać w jakiejkolwiek sprawie należy poczytać o tym,
Po czwarte - zadziwiające jest to jak wszyscy wspaniale czytają między wierszami, mam wrażenie, że z czytania ze zrozumieniem mieliście w najlepszym wypadku 3,
Po piąte - z tego co można wyczytać to nie tylko będą gej i lesbijka ale również osoby starsze, niepełnosprawne, i in.

Czasem wystarczy trochę dobrej chęci ...

zgadzam się. tam jest o większej ilości osób z którymi można się spotkać, a nie tylko homoseksualisci. a oni są równie ważni. i też mają wiele ciekawego do powiedzenia! ludzie czytajcie wszystko, a nie tylko to co chcecie!!!!!!!!!!!

#17 ~~andzia~~

~~andzia~~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 20:54:12

ANDZIA JESTES PORABANA JAK TA wladza grudziadzka .JEZELI popierasz ten pomysl to juz najwyzszy czas dla ciebie azebys udala sie do odpowiedniego specjalisty a moze masz juz pomrocznosc jasna .Zaproponuj takie spotkanie swojej rodzinie przeciez to jest chore a co chore to do lekarza.BYCIE gejem lub lesbijka to ich sprawa prywatna po co sie pchaja na afisz i tu jest odpowiedz.PO pierwsze CZYJ TEN PROGRAM jest PO drugie KTO TO FINANSUJE I PO TRZECIE mysle ze dyrektor miejskiej biblioteki PANI CIZNICKA PRZEKROCZYLA PROG DOBREGO SMAKU .NA KONIEC WYPRASZAM SOBIE ZEBY GEJE I LISBIJE KORZYSTALY Z TAK SZACOWNEGO MIEJSCA .AMEN.

Słuchaj,o ile Twój login jest związany z Twoim wiekiem to moge się Tobie nie dziwić,porąbany to jesteś Ty,twierdzę nawet że jesteś dwulicowiec jak nasza władza kto da więcej za tym stoję,dwulicowiec nawet z uwagi,tej iż wplatasz słowa religijne "AMEN" a za grosz nie ma w Tobie człowieczeństwa,tacy właśnie jak Ty poniżają tych ludzi którzy z całą pewnością są bardziej mądrzejsi od Ciebie i co ważne posiadają ludzkie serca-czego nie mozna powiedzieć o Tobie,oni tez chcą żyć,chcą pracować,a tacy jak Ty im przeszkadzają,jeżeli Ty niewidzący ich problemów-a widzący tylko swój czubek nosa,nie zauważasz że oni chcą porozmawiać aby uzyskać aprobatę w społeczeństwie,to się nie odzywaj,mało tego Biblioteka Miejska jest dla każdego-nie jest Twoją własnością-i całe szczęście nie Ty decydujesz kto tam będzie uczęszczał ,mało tego dlaczego podniecasz się i dostrzegasz w artykule tylko osoby typu odmiennego zainteresowania płcią przeciwną,tam będą wypowiadały się osoby preferujące wegetarianizm a to tez odmienność,dlaczego o niech nic nie piszesz,pedofilia to jest naganne i choroba,ale nie zainteresowanie tą samą płcią-zauważ iż oni sami tworzą pary nie krzywdząc innych,to bardziej normalni niby, faceci krzywdzą zdradzając swoje żony-i co może to według Ciebie jest ok?zastanów się nad swoim prostolinijnym tokiem myslenia-powodzenia!!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 21:22:52

Szok

#19 ~~andzia~~

~~andzia~~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 21:34:35

Szok

Rozmowa z Wiesławem Czernikiewiczem, seksuologiem
z Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego

Homoseksualistą się jest czy się zostaje?

Nie można zostać homoseksualistą. Nie nabywamy homoseksualizmu w procesie socjalizacji, nikt nie staje się homoseksualistą, dlatego że został uwiedziony. To nie choroba, nie można się zarazić. Homoseksualizm jest wrodzony i nie do zmiany.

Jak często rodzą się homoseksualiści?

Jest ich od 4 do 6 procent w każdej populacji.

Czy wiadomo skąd się bierze u człowieka taka a nie inna orientacja seksualna?

Wiadomo. Nasza orientacja seksualna formuje się w okresie prenatalnym i zależy od wypływu hormonów na kształtujący się układ nerwowy. Na początku każdy płód czy to męski czy żeński rozwija się w identyczny sposób. Potem, żeby wyróżnicował się mózg i narządy płciowe mężczyzny musi zadziałać testosteron. Jeśli zadziała on na płód męski w innym czasie niż zwykle lub też będzie w niskim stężeniu wykształci się orientacja homoseksualna, bądź też ta orientacja nie będzie zdefiniowana i wtedy mówimy orientacji biseksualnej. Jeśli natomiast testosteron zadziała na płód żeński większym niż zwykle, u kobiety wykształci się orientacja homoseksualna. U kobiet jednak orientacja seksualna jest bardziej płynna niż u mężczyzn. O kobiecym homoseksualizmie wiadomo jednak zdecydowanie mniej niż o męskim.
http://www.homoseksu...rnikiewicz.html

nie pojmuję dlaczego to ma być szok,proszę sobie poczytać link do stronki podałam wyżej

ps.znam kilku homoseksualistów-zupełnie normalni ludzie,dla ścisłości nie należę do tej grupy osób,ale bardzo im współczuję

#20 ~Cogito ergo sum~

~Cogito ergo sum~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 21:37:55

Zastanawia mnie tylko skąd w ludziach tyle nienawiści, uważam, że warto rozmawiać ... nie można oceniać innych przez pryzmat tego co tutaj piszą albo przez stereotypy, którymi są obarczani ... zachęcam do poczytania książek abyście mogli zobaczyć, że to co nazywacie złem - jest czymś normalnym, wiem ktoś powie, że normalni są tylko heteroseksualiści ale tak nie jest o czym dowiodły badania ... zachęcam do czytania naukowej prasy, która powstała w wyniku czasochłonnych badań ... WHO - międzynarodowa organizacja zdrowia - polecam do poczytania wyników przeprowadzonych przez nią badań :))) bez względu na to kim jesteśmy pamiętajmy o jednym jesteśmy tylko ludźmi "Homo Erectus" - istotami myślącymi "Cogito ergo sum" Myślę więc jestem ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych