Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Grudziądz budzi się! Nie głosuje na PO!

grudziądz wybory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~KTOŚ~

~KTOŚ~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 17:22:03

To se głosuj, nawet na Franka Kimono. Chciałbym zobaczyć twoją minę po ogłoszeniu wyników.

A ja twoją ta pewność was zgubi 

#42 ~Reno~

~Reno~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 20:55:22

A ja twoją ta pewność was zgubi 

No i po debacie.  Nie będę wnikał kto ją wygrał, bo zdania zawsze będą podzielone. Skupię się tylko na samym wyjściu kandydatek ze studia telewizyjnego. Entuzjazm zwolenników Beaty Szydło i kondukt pogrzebowy Ewy Kopacz. Sztab Wyborczy tej ostatniej, pogrążył ( czytaj zakopał trumnę  z napisem PO ). Wymuszony uśmiech Marszałek Sejmu, świadczy wszystko.

#43 ~Po PO~

~Po PO~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 08:16:16

No i po debacie.  Nie będę wnikał kto ją wygrał, bo zdania zawsze będą podzielone. Skupię się tylko na samym wyjściu kandydatek ze studia telewizyjnego. Entuzjazm zwolenników Beaty Szydło i kondukt pogrzebowy Ewy Kopacz. Sztab Wyborczy tej ostatniej, pogrążył ( czytaj zakopał trumnę  z napisem PO ). Wymuszony uśmiech Marszałek Sejmu, świadczy wszystko.

Napiszę obiektywnie, nie jestem zwolennikiem PO ani PiS. Patrząc na debatę jako zaangażowany polityk to Ewa Kopacz bardziej merytorycznie odpowiadała na pytania. Patrząc jako zwykły obywatel to lepsze wrażenie zrobiła na mnie Beata Szydło. Ewa Kopacz nie wytrzymała nerwowo, w czasie odpowiedzi Beaty Szydło aż 6 razy jej przerywała , wchodziła w słowo, Beata nie dała się wytrącić z równowagi, mówiła swoje. Ewie puszczały nerwy, wiedziała że przegrywa. Najlepsze to było jak chyba po raz pierwszy w całej debacie, Ewa zwróciła się wprost do kamery i namawiała starszych ludzi aby zagłosowali na PO i przy okazji strasząc ich rządami PiS. Ostatnia minuta w wykonaniu Ewy Kopacz, była żałosna. Błagalny wzrok, błagalny drżący głos przypieczętował jej porażkę. Zgadzam się z wpisem powyżej, że wyjście sztabu wyborczego ze studia, wyglądało tak jak byśmy przed chwilą pochowali kogoś bliskiego.

#44 ~Sapientia~

~Sapientia~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 10:27:10

Martwią mnie te Twoje wywody. Nie dlatego, że PO może przegrać, ale to, że nie widzisz dalej jak koniec nosa. Ja wiem łudzisz się, że dalej to będzie świetlana przyszłość. Najbardziej przekonuje mnie ta teczka z ustawami na 100 dni. 

Życzę Ci nadal dobrego samopoczucia!

#45 ~Nata~

~Nata~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 10:47:42

Grudziądz już się obudził nie głosuje na PIS! 

#46 ~Po PO~

~Po PO~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 11:19:59

Martwią mnie te Twoje wywody. Nie dlatego, że PO może przegrać, ale to, że nie widzisz dalej jak koniec nosa. Ja wiem łudzisz się, że dalej to będzie świetlana przyszłość. Najbardziej przekonuje mnie ta teczka z ustawami na 100 dni. 

Życzę Ci nadal dobrego samopoczucia!

Nie martw się, samopoczucie mam dobre, nie jestem politykiem i nigdy nie startowałem nawet do rady miasta. Opisałem swoje odczucia po debacie. Opisz swoje a nie krytykuj moje, ja ich na pewno nie skrytykuję.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 11:57:11

Nie martw się, samopoczucie mam dobre, nie jestem politykiem i nigdy nie startowałem nawet do rady miasta. Opisałem swoje odczucia po debacie. Opisz swoje a nie krytykuj moje, ja ich na pewno nie skrytykuję.

Komuchy-PO PiS'iory wracajcie doić krowy do obory.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 12:49:23

Komuchy-PO PiS'iory wracajcie doić krowy do obory.

ty palancie nawet krowy byś nie umiał wydoić.

#49 ~Anastazja~

~Anastazja~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 13:06:32

Na pewno trzeba pogonić tych, co to od zawsze wiszą na płotach i słupach, stoją przy jedniach (ich foto). A co to za kandydat Sławomir Szymański, co położył liceum do którego chodziłam. A co to za kandydat Andrzej Modrzewski, skad on się wziął, od Drabowej? Tragedia. Ani ten drugi Szymański, który pociągnął seniorów nad Wisłę, że raptem przejął się losem ludzi starych i kalekich. Jedna wielka lipa. Nie dajmy się nabrać na tych, co to już byli. Nawet na Wenderlicha, ten siedzi w sejmie od zawsze. Uważam, że nie ma z miasta żadnego porządnego kandydata. I nic się nie stanie, jeśli to miasto rządzone nijak będzie bez posła i senatora. Bo nawet jakby był, to i tak na drugi dzień po wyborach zapomni, skąd jest. Zapamiętajcie to starzy i młodzi. I nie głosujcie na komuchów, bo oni już dawno rozwalili ten kraj.  

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 16:09:15

Na pewno trzeba pogonić tych, co to od zawsze wiszą na płotach i słupach, stoją przy jedniach (ich foto). A co to za kandydat Sławomir Szymański, co położył liceum do którego chodziłam. A co to za kandydat Andrzej Modrzewski, skad on się wziął, od Drabowej? Tragedia. Ani ten drugi Szymański, który pociągnął seniorów nad Wisłę, że raptem przejął się losem ludzi starych i kalekich. Jedna wielka lipa. Nie dajmy się nabrać na tych, co to już byli. Nawet na Wenderlicha, ten siedzi w sejmie od zawsze. Uważam, że nie ma z miasta żadnego porządnego kandydata. I nic się nie stanie, jeśli to miasto rządzone nijak będzie bez posła i senatora. Bo nawet jakby był, to i tak na drugi dzień po wyborach zapomni, skąd jest. Zapamiętajcie to starzy i młodzi. I nie głosujcie na komuchów, bo oni już dawno rozwalili ten kraj.  

Zgadzam się z Twoją opinią. Nie ma kandydata na którego grudziądzanie mogli by śmiało zagłosować. Będziemy bez posła i senatora.Ci co byli i tak nic nie zrobili dla GR. No może Dzięcioł trochę pieniędzy na średnicówkę i wspierał WZU. Szymański jak pamiętam lobbował aby WZU przyłączyć do Bumaru?   

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 16:38:14

Zgadzam się z Twoją opinią. Nie ma kandydata na którego grudziądzanie mogli by śmiało zagłosować. Będziemy bez posła i senatora.Ci co byli i tak nic nie zrobili dla GR. No może Dzięcioł trochę pieniędzy na średnicówkę i wspierał WZU. Szymański jak pamiętam lobbował aby WZU przyłączyć do Bumaru?   

Dzięcioł popełnił błąd,powinien startować jako niezależny,chyba,że na jakiś czas nie chce być politykiem.

#52 ~Sapientia~

~Sapientia~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 16:51:44

No jeszcze do tego nijakiego towarzystwa brakuje tylko Dzięcioła.. Jeszcze nie wiem co zrobię, na kogo oddam głos, ale na kogoś zagłosuję, na pewno nie będzie to kandydat PiS.

Po PO! Jeżeli jesteś myśląca to wiesz, że krytykując Twoje poglądy - wyrażam swoje!

Nic się nie martwcie - na pewno za nas myślą i nasz głos może coś zmieni, ale raczej potrzebny jest do statystyki.

#53 ~chłop~

~chłop~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 23:52:57

polskość jawi się niektórym z dogmatyzmem , polskość jawi się niektórym z gospodarką ,PO I PSL to rozumie.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: grudziądz, wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych