Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Grudziądz budzi się! Nie głosuje na PO!

grudziądz wybory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 19:15:58

Co za bzdura!!!  W Grudziądzu zawsze PO miało przewagę nad PISIAKAMI! Prezydent Komorowski miał bardzo dużą przewagę nad Dudą!!! 

Nie ma się czym chwalić. WSTYD, że mieszka tu tylU LEMIGÓW i POpaprańców :(

#22 ~POseł Szamański~

~POseł Szamański~
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 21:46:15

I lemingów POsła Szamańskiego !

#23 ~TOBIK~

~TOBIK~
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 23:36:23

Tylko PO pamiętajcie o tym CEPY!!! 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2015 - 05:59:58

Tylko PO pamiętajcie o tym CEPY!!! 

W każdym temacie musisz wyzywać ludzi od cepów? jeżeli ktoś ma inne poglądy od twoich?!  Każdy ma prawo do swych przekonań/.

#25 ~Sapientia~

~Sapientia~
  • Goście

Napisano 17 październik 2015 - 10:06:55

Tobik! Czy wiesz po czym poznaje cep - cepa? Bo jest sam .....

#26 ~chłop~

~chłop~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 21:52:37

Nie miejmy złudzeń tylko CHŁOP (PSL)i INICJATYWA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (PO) daje gwarancję rozwoju Polski .
Kawski ,Szymański ,Szymański ,Kawski oto jest PYTANIE ?

#27 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 23:03:53

W niedzielę 25.10 głosuję na PO na Posła Tomasza Szymańskiego a do Senatu na obecnego Senatora Michała Wojtczaka.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 07:56:09

W niedzielę 25.10 głosuję na PO na Posła Tomasza Szymańskiego a do Senatu na obecnego Senatora Michała Wojtczaka.

To se głosuj, nawet na Franka Kimono. Chciałbym zobaczyć twoją minę po ogłoszeniu wyników.

#29 ~LEWICOWA~

~LEWICOWA~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 08:01:55

TYLKO  LEWICA   

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 08:22:33

Ludzie jak wy możecie wierzyć w to co obiecują nam PO i PIS. Mówią do nas jakby to oni z własnych pieniędzy byli tak łaskawi i nam coś dawali z dobroci serca. Przecież oni rządzą naszymi pieniędzmi. Rząd nie ma swoich pieniędzy!\

Nowoczesna to partia która jeszcze nic nie zrobiła a już ma za uszami tyle że sie w głowie nie mieści. Żeby się dowiedzieć to i owo trzeba czytać i MYŚLEĆ a nie oglądać TVN.

do tych co pisza że z całą rodziną idą głosować na PO=PIS powiem tylko jedno. Szkoda mi waszych dzieci jak te złodziejskie rządy dalej będą sie bawić w naszym kraju. 

ps. celowo nie napisze na kogo głosuję. pozdrawiam

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 08:34:18

Z moich obserwacji wynika, że nawet w Grudziądzu ludzie przestają ślepo wierzyć politykom PO, zaczynają myśleć samodzielnie.

Jedyną realną szansą na zmianę władzy jest głos oddany na Prawo i Sprawiedliwość.

Głosując na inne partie głosujecie na rząd PO.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 10:26:29

PIS to jest dopiero kompletne dno. Banda sfrustrowanych pajaców. Jak oni dojdą do władzy to będziemy żyli w państwie dla kretynów. Jak słysze księży nawołujących do głosowania na PIS to już widzę co będzie za ich rządów.Żenada to mało powiedziane

LUDZIE ZACZNIJCIE MYŚLEĆ SWOIMI MÓZGAMI. 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 10:53:24

PIS to jest dopiero kompletne dno. Banda sfrustrowanych pajaców. Jak oni dojdą do władzy to będziemy żyli w państwie dla kretynów. Jak słysze księży nawołujących do głosowania na PIS to już widzę co będzie za ich rządów.Żenada to mało powiedziane

LUDZIE ZACZNIJCIE MYŚLEĆ SWOIMI MÓZGAMI. 

No właśnie zacznijcie myśleć! Nie słuchajcie takich bzdur.

Nie ma aktualnie alternatywy dla PIS - jedyny słuszny wybór. Na szczęście nie sam Grudziądz decyduje kto bedzie rządził. Cała nadzieja we wschodniej i południowej Polsce!

#34 ~Zgred~

~Zgred~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 12:30:34

No właśnie zacznijcie myśleć! Nie słuchajcie takich bzdur.

Nie ma aktualnie alternatywy dla PIS - jedyny słuszny wybór. Na szczęście nie sam Grudziądz decyduje kto bedzie rządził. Cała nadzieja we wschodniej i południowej Polsce!

"Cała nadzieja we wschodniej i południowej Polsce" zapomniałeś tylko o ty, że nadzieja jest matką mądrych inaczej. PiS nie jest żadną alternatywą, jest wypaczeniem demokracji i może w końcu ludzie to zrozumieją. Oby nie obudzić się 26.10. 2015 r.p. z ręką w nocnik. Jest jeszcze czas na przemyślenie!

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 12:42:07

Tylko KW KORWiN może coś zmienić w tym kraju. Jedyna opcja z wiarygodnością i dobrym programmem gospodarczym:)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 12:53:18

Tylko KW KORWiN może coś zmienić w tym kraju. Jedyna opcja z wiarygodnością i dobrym programmem gospodarczym:)

Wybacz ale na partię tego oszołoma nie będę głosował.

Nie mam ochoty by nasz kraj zmieniał ktoś, kto mówi ze Niemcy w obozach zagłady dawali pracę. Nie chcę głosować na kogoś kto kpi ze zgwałconych kobiet (bo same tego chciały). Nie chce głosować na kogoś, dla którego "mały Adolfek" Putin jest mężem stanu. Nie chce głosować na kogoś kto robi z siebie błazna w PE. Można jeszcze wiele wymieniać, ale po co?

Ten pan razem ze swoją partyjka niech lepiej zostanie jak do tej pory, folklorem politycznym 

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 13:16:59

Wybacz ale na partię tego oszołoma nie będę głosował.

Nie mam ochoty by nasz kraj zmieniał ktoś, kto mówi ze Niemcy w obozach zagłady dawali pracę. Nie chcę głosować na kogoś kto kpi ze zgwałconych kobiet (bo same tego chciały). Nie chce głosować na kogoś, dla którego "mały Adolfek" Putin jest mężem stanu. Nie chce głosować na kogoś kto robi z siebie błazna w PE. Można jeszcze wiele wymieniać, ale po co?

Ten pan razem ze swoją partyjka niech lepiej zostanie jak do tej pory, folklorem politycznym 

tu właśnie kłania się własne myślenie. Nie zastanawia cię nigdy po co ten człowiek się tak zachowuje, po co mówi takie rzeczy właśnie w taki sposób?

POMYŚL poczytaj program i wtedy wygłaszaj swoje zdanie na czyjś temat. DAJE GŁOWE ŻE PO PRZECZYTANIU I PORÓWNANIU PROGRAMÓW RÓŻNYCH PARTII STWIERDZISZ "KURCZE TEN KORWIN TO NIE JEST GŁUPI FACET"

Czytałeś w ogóle jakikolwiek program wyborczy jakiejkolwiek partii?????

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 13:20:43

najlepiej zagłosować tak jak każe TVN czyli na PO albo tak jak mówi ksiądz w kościele czyli PIS.

Ludzie czy was te 25lat naprawdę niczego nie nauczyło. Jesteście kompletnymi bezmózgimi lemingami?????

nie dajcie się dłużej oszukiwać. 

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 13:38:42

tu właśnie kłania się własne myślenie. Nie zastanawia cię nigdy po co ten człowiek się tak zachowuje, po co mówi takie rzeczy właśnie w taki sposób?

POMYŚL poczytaj program i wtedy wygłaszaj swoje zdanie na czyjś temat. DAJE GŁOWE ŻE PO PRZECZYTANIU I PORÓWNANIU PROGRAMÓW RÓŻNYCH PARTII STWIERDZISZ "KURCZE TEN KORWIN TO NIE JEST GŁUPI FACET"

Czytałeś w ogóle jakikolwiek program wyborczy jakiejkolwiek partii?????

Wyobraż sobie ze czytałem program Twojej partii i...nie trafia do mnie w najmniejszym stopniu. Mam poglądy centroprawicowe i skrajny liberalizm który proponuje KORWIN jest dla mnie nie do przyjęcia. 

Nie wiem co miał do przekazania JKM, wygłaszając swoje "myśli" w kazdym razie nie było tam głębszego sensu. Jeśli się nie mylę ma już na karku parę spraw sądowych i także parę z nich przegrał. Dla mnie jest to oszołom i nic więcej.   

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 13:50:03

jakby policzyć sprawy sądowe członków obecnych rządów i tych byłych też to nie powinno już być tych partii których jesteś takim zwolennikiem. przepraszam lemingiem.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: grudziądz, wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych