Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Zdjęcie

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 SANDIEGO

SANDIEGO

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 30045 postów

Napisano 29 wrzesień 2014 - 20:28:40

Teraz 30-latek musi uważać.  W Polsce policja strzela do pacjentów w szpitalach.  :unsure:

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 21:08:00

Teraz 30-latek musi uważać.  W Polsce policja strzela do pacjentów w szpitalach.  :unsure:

O jejku,ale żeś napisał komentarz,hmmhmmhmmm?

Dziwne obrazy w Twojej główce się tworzą.

Dziwne te Twoje sny,może koszmary,a jakie głupie.

#3 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 12619 postów

Napisano 29 wrzesień 2014 - 21:15:37

To taka terapia szokowa. Nasz rodzimy wynalazek. Po takim celnym strzale w bezbronnego i chorego pacjenta, on momentalnie uspokaja się. I to do tego stopnia że nie wnosi pretensji gdy wynoszą go w czarnym, plastikowym worku. A i inni pacjenci nauczeni tą lekcja stają się nagle potulni jak baranki. Polecam do zastosowania w szpitalach San Diego :lol:

#4 SANDIEGO

SANDIEGO

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 30045 postów

Napisano 29 wrzesień 2014 - 21:16:42

O jejku,ale żeś napisał komentarz,hmmhmmhmmm?

Dziwne obrazy w Twojej główce się tworzą.

Dziwne te Twoje sny,może koszmary,a jakie głupie.

Nikt nie ma wpływu na swoje sny, nawet Ty.  Piszę o znanych rzeczach, które podaje polska prasa.  Co Ty gazet nie czytasz?  :unsure:

#5 SANDIEGO

SANDIEGO

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 30045 postów

Napisano 29 wrzesień 2014 - 21:34:09

To taka terapia szokowa. Nasz rodzimy wynalazek. Po takim celnym strzale w bezbronnego i chorego pacjenta, on momentalnie uspokaja się. I to do tego stopnia że nie wnosi pretensji gdy wynoszą go w czarnym, plastikowym worku. A i inni pacjenci nauczeni tą lekcja stają się nagle potulni jak baranki. Polecam do zastosowania w szpitalach San Diego :lol:

Próbowałem do tego przekonać kilku znajomych lekarzy, ale Amerykanie to jakiś dziwny naród.  Wszyscy lekarze i pielęgniarki mają niepojęty dla mnie szacunek do każdego pacjenta.  A przy tym rzecz niesłychana: wszyscy z personelu medycznego na dyżurze są trzeźwi.  Jak oni po trzeźwemu ludzi leczą?  :unsure:

#6 ~biedny, chory, głupi~

~biedny, chory, głupi~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 21:42:01

Próbowałem do tego przekonać kilku znajomych lekarzy, ale Amerykanie to jakiś dziwny naród.  Wszyscy lekarze i pielęgniarki mają niepojęty dla mnie szacunek do każdego pacjenta.  A przy tym rzecz niesłychana: wszyscy z personelu medycznego na dyżurze są trzeźwi.  Jak oni po trzeźwemu ludzi leczą?  :unsure:

Trzeźwi - powiadasz? Wszyscy - powiadasz? I szanują pacjenta? Zabij, nie pojmę. Jak tak może być? :lol:

#7 SANDIEGO

SANDIEGO

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 30045 postów

Napisano 29 wrzesień 2014 - 21:54:45

Trzeźwi - powiadasz? Wszyscy - powiadasz? I szanują pacjenta? Zabij, nie pojmę. Jak tak może być? :lol:

A w dodatku tutejsi lekarze mają złe nawyki.  Oni nie biorą żadnych kopert od pacjentów.  Naprawdę dziwny naród.  Jednak co kraj, to obyczaj.  Bardzo mi się podobają te dziwne obyczaje.  :)

#8 ~irys~

~irys~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 22:19:39

A w dodatku tutejsi lekarze mają złe nawyki.  Oni nie biorą żadnych kopert od pacjentów.  Naprawdę dziwny naród.  Jednak co kraj, to obyczaj.  Bardzo mi się podobają te dziwne obyczaje.  :)

Fałszywe myśli i przekonania wynikają z choroby - schizofrenii.

#9 SANDIEGO

SANDIEGO

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 30045 postów

Napisano 30 wrzesień 2014 - 02:46:50

Fałszywe myśli i przekonania wynikają z choroby - schizofrenii.

Ty coś wiesz, ale nie chcesz powiedzieć.  :unsure:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szpital

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych