Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gowin to ten sam ktoremu 12 tys. nie starcza na życie ?

kasa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 12:28:42

Specjalista od  przeżycia pan Gowin.... ;)

#2 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 12:32:19

PO myśli że 10 maja będzie nadal w polsce pandemia to są q... myśliciele :lol: :lol: :lol: Czego imbecyle już się  nie chwytają  :o  :o  :o 

#3 Koperkowy Róż:)

Koperkowy Róż:)

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 13:22:32

A uważasz Ateistka że do 10 maja pandemie wywieje, rozwieje? Zniknie raz na zawsze? To Ty myślisz jak Ci z PIS. A na Święta do kościoła pójdziesz? podobno już będzie można w maszach uczestniczyć, a po Świętach ma wrócić normalne życie bez wirusa i bez żadnych ograniczeń. Bo my jesteśmy inni niż inne państwa nad nami Pan Bóg czuwa i Najświętsza Panienka :)

#4 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 14:28:09

A uważasz Ateistka że do 10 maja pandemie wywieje, rozwieje? Zniknie raz na zawsze? To Ty myślisz jak Ci z PIS. A na Święta do kościoła pójdziesz? podobno już będzie można w maszach uczestniczyć, a po Świętach ma wrócić normalne życie bez wirusa i bez żadnych ograniczeń. Bo my jesteśmy inni niż inne państwa nad nami Pan Bóg czuwa i Najświętsza Panienka :)

A dlaczego nie ma wywiać skoro wszystkie świńskie i ptasie grypy też szybko wywiewało ??

Widziałeś ty ateistę kiedyś w kościele?? Raz  czy dwa mnie ciągli siłą ale to jest de facto karane parobkom pańszczyźnianym nie przepowiesz niestety  :wacko:

Jak w XXI wieku nie ma leku na  wirusy to jest wina 5 wieków zastoju religijnego niestety.

My ateiści to wiemy .... :ph34r: 

#5 Maryś

Maryś

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 12:42:17

Myślicie, że rząd się utrzyma? Ja myślę, że Gowina poniosła duma, ale jego ludzie chca nadal być w rządzie i będzie ok. Pani Emilewicz jest bardzo kumata i fajnie, że będzie wicepremierem. To nowa postać w polityce, ale bardzo rzeczowa. Mniej polityczna, a bardziej fachowa. Takich ludzi nam trzeba. Niech rządy dobrej zmiany trwają!

#6 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 07 kwiecień 2020 - 11:58:11

Myślicie, że rząd się utrzyma? Ja myślę, że Gowina poniosła duma, ale jego ludzie chca nadal być w rządzie i będzie ok. Pani Emilewicz jest bardzo kumata i fajnie, że będzie wicepremierem. To nowa postać w polityce, ale bardzo rzeczowa. Mniej polityczna, a bardziej fachowa. Takich ludzi nam trzeba. Niech rządy dobrej zmiany trwają!

Rząd się utrzyma bo martwi się o ludzi i Polskę a nie o swoje konta :)

#7 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3798 postów

Napisano 07 kwiecień 2020 - 20:30:01

Rząd się utrzyma bo martwi się o ludzi i Polskę a nie o swoje konta :)

Dobry wieczór  :) No przecież  :) Oni kąta już mają pełne  :o "....i te   pieniądze im się po prostu  należały "  pani SZYDŁO  :o

Użytkownik King edytował ten post 07 kwiecień 2020 - 20:51:17

#8 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 00:00:04

Dobry wieczór  :) No przecież  :) Oni kąta już mają pełne  :o "....i te   pieniądze im się po prostu  należały "  pani SZYDŁO  :o

Dobry wieczór, co tam słychać u faraona ?? :huh:

p.s. piramidy stoją ?? :lol:

Użytkownik Ateistka edytował ten post 09 kwiecień 2020 - 00:01:02

#9 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3798 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 13:51:11

Dobry wieczór, co tam słychać u faraona ?? :huh:

p.s. piramidy stoją ?? :lol: