Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gotowi do współpracy, ale na warunkach zakonu postkomuny

91 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 14:42:44

Przewodniczący- Jerzy Orłowski

Zastępca- Wojciech Małkiewicz

Skarbnik- Jolanta Wypych

Byle nie dopuścić ludzi od Pana Jacka. Żałosny teatrzyk tworzycie podczas tej sesji.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 14:51:52

Pan Robercik paluszek prosto trzyma elyciee xD Niezły z niego kameleon :D :D :D

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 14:53:12

Popatrz na wynik wyborów (rozkład sił) i dopiero komentuj.

To jest tylko i aż werdykt WYBORCÓW!!

A z tym łajaniem, obrażaniem i nazywaniem wszystkich komunistami, to jest tak jak ze ZŁODZIEJEM z przypowieści, bo przecież kto najgłośniej krzyczy???! 

Jak już tak nazywasz tych "ludzi od Jacka" to trzeba było wprowadzić odpowiednią liczbę Radnych, to wtedy mieli by coś do powiedzenia. Z pewnością teatrzyk wyglądał by inaczej :-) 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 15:03:57

A z tym łajaniem, obrażaniem i nazywaniem wszystkich komunistami, to jest tak jak ze ZŁODZIEJEM z przypowieści, bo przecież kto najgłośniej krzyczy???! 

Jak już tak nazywasz tych "ludzi od Jacka" to trzeba było wprowadzić odpowiednią liczbę Radnych, to wtedy mieli by coś do powiedzenia. Z pewnością teatrzyk wyglądał by inaczej :-) 

Kultura polityczna wymaga kompromisów zwłaszcza na szczeblu gminnym, a Twoja ukochana koniczynka tego w swoim słowniku nigdy nie posiadała, nie posiada i posiadać nie będzie!!! Jesteście zachłanni na stanowiska, na wmawianie ludziom bzdur i musicie odgrywać pierwszoplanowe role, inaczej nie umiecie sobie emocjonalnie poradzić z tym. Jesteście chorzy psychicznie mówiąc bardzo ładnym językiem.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 15:11:28

Kultura polityczna wymaga kompromisów zwłaszcza na szczeblu gminnym, a Twoja ukochana koniczynka tego w swoim słowniku nigdy nie posiadała, nie posiada i posiadać nie będzie!!! Jesteście zachłanni na stanowiska, na wmawianie ludziom bzdur i musicie odgrywać pierwszoplanowe role, inaczej nie umiecie sobie emocjonalnie poradzić z tym. Jesteście chorzy psychicznie mówiąc bardzo ładnym językiem.

Ot właśnie o takiej debacie mówiłem wcześniej.

Wszyscy są psychiczni, wszyscy nie maja racji, tylko ja, ja i ja...

To już było ukryty bolszewiku.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 15:20:18

\prawda. Sami sobie winni. |Zamiast "ludzmi od jacka" obstawić 15 okręgów do wyborów to wystawili tylko 10 ludzi, a z nich wybrali tylko 3. Chociażby się zesrali to mają lichą reprezentację i nie mają szans na jakiekolwiek stanowisko w radzie.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 15:20:47

Powinieneś zgłosić się do specjalisty jak najszybciej. To się leczy. Przegraliście, a chcecie nadal dominować. Smutne i zarazem żałosne to jest.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 15:22:46

Jest ok od dzisiaj radykalna zmiana na stołku burmistrza i to jaka za małego łysego na wysokiego z bujnym owłosieniem. Powodzenia Panie Jacku oby kowalewo było odzwierciedleniem Pana wizerunku bo to co było do tej pory to obraz nędzy i rozpaczy myślę że oczyści i uleczy Pan to skomuszałe miasto pokazując że można żyć inaczej niż za grabosia. Piękny prezent Pan nam zrobił na 100 lecie odzyskania niepodległości.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 15:32:59

Powinieneś zgłosić się do specjalisty jak najszybciej. To się leczy. Przegraliście, a chcecie nadal dominować. Smutne i zarazem żałosne to jest.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 15:34:35

Przypomnę czytającym tę "kulturalną wymianę zdań" (nie piszę tego do autora powyższego wpisu), że wybory wygrała "Nasza Gmina" w przenośni i dosłownie. 
Nie wiem w jakiej rzeczywistości żyje autor, który wysyła mnie do specjalisty, ale wydaje mi się, że jest to rzeczywistość urojona.

BRAWA dla ekipy Andrzeja za wygraną!!

BRAWA dla burmistrza elekta Jacka za wygranie!!

i nikt, nawet osoba, która tutaj wszystkich próbuje obrażać, nie wprowadzi podziałów

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 19:14:54

Jest ok od dzisiaj radykalna zmiana na stołku burmistrza i to jaka za małego łysego na wysokiego z bujnym owłosieniem. Powodzenia Panie Jacku oby kowalewo było odzwierciedleniem Pana wizerunku bo to co było do tej pory to obraz nędzy i rozpaczy myślę że oczyści i uleczy Pan to skomuszałe miasto pokazując że można żyć inaczej niż za grabosia. Piękny prezent Pan nam zrobił na 100 lecie odzyskania niepodległości.

Pan z bujnym owłosieniem hahahahaha a to dobre. Całkiem fajna ksywka. Mormalmie się u śmiałem. Z tym odzwierciedleniem wizerunku to już mistrzostwo.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 20:07:45

Dosłowmie idealna dafinicja poczynań pisu.

#13 ~SPW~

~SPW~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 20:08:21

Chociaż wydaje się to być oczywiste, przypominam radnym, że zostali wybrani w celu dbania o jak najlepszy interes społeczny ! Między innymi  o to, żeby przyklepywane przez nich inwestycje nie wzbudzały kontrowersji, takich jak te realizowane do tej pory ! Wielu z was nie powinno w ogóle zasiadać w radzie, brak  kompetencji udowadnialiście przez  lata, poprzez przyklepywania wielu bubli !!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 20:20:06

Przewodniczący- Jerzy Orłowski

Zastępca- Wojciech Małkiewicz

Skarbnik- Jolanta Wypych

Byle nie dopuścić ludzi od Pana Jacka. Żałosny teatrzyk tworzycie podczas tej sesji

Trzeba obserwować ruchy przez kolejnych pięć lat, chociażby po to żeby na koniec podsumować "dorobek kliki' i wypchnąć kolejne marionetki, po za polityczny margines. 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 20:26:19

Wstyd przewodniczący rady zapomniał podziękować odchodzącemu Burmistrzowi i pogratulować nowemu Burmistrzowi- wstyd radni kogo wy wybraliście do kierowania radą miejską !!!!!!!

#16 ~SPW~

~SPW~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 20:30:36

Wstyd przewodniczący rady zapomniał podziękować odchodzącemu Burmistrzowi i pogratulować nowemu Burmistrzowi- wstyd radni kogo wy wybraliście do kierowania radą miejską !!!!!!!

Kolejny popis czeladników przyklepywania inwestycyjnych atrap !!! 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 20:44:06

sołtysi podziękowali przewodniczącemu rady a nie odchodzącemu Burmistrzowi, czy tak wypada po tylu latach urzędowania? 

Obecny Burmistrz zachował klasę i podziękował ustępującemu Burmistrzowi

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 22:22:27

przewodniczącą naszej rady powinna zostać pani Wypych albo pani Dąbrowska, panu Orłowskiemu już podziękowali nawet sołtysi, oj radni????

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 22:25:01

bezradni

#20 ~SPW~

~SPW~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 22:47:29

przewodniczącą naszej rady powinna zostać pani Wypych albo pani Dąbrowska, panu Orłowskiemu już podziękowali nawet sołtysi, oj radni????

Z nadzieją stawiałem na rozsądek , tymczasem dostajemy kolejną odsłonę tego samego kabaretu. Do kolejnych wyborów i pogońmy usłużnych ....  Wiele razy ostrzegałem  przed wyborami kontynuującymi podtrzymywanie bierności. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych