Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

gospoda przy piecu

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 11:32:51

Czesto zamawiam jedzenie w tej restauracji ale czym dluzej są na rynku zaczyanają mnie coraz bardziej irytować swoją zmienna polityką firmy . a więc tak ostatnio zamawiajac pizze zostałem poinformowany ze narzucają w cenie ketchup z majonezem . jesli chcesz inny sos to musisz dopłacic.  Kiedys juz było mi to dziwne np zamawiajac kebab chcialem z sosem czosnnkowym i ketchupem to za to ze poleją ketchupem doplata 1.50 . 

folia alumniowa w ktora zawiną haburgera lub kebab 50 gr a o cenach pojemnikow na frytki itp juz nie wspomne ;) 

a poza tym niezgodnosci w menu :  np burger wołowy ma miedzy innymi bekon . zamawiajac kilka razy bekonu tam nie widziałem nigdy . Gdy nie ma czegos w zestawie poprostu dają inne zamienniki nie informując o tym klienta . np ogorek konserwowy zamiast kiszonego albo kotlet z kurczaka z zestwu obiadowego w hamburgerze .  

Jak tak dalej bedzie to klienci bedą odchodzić do konkurencji . Przez jakis czas chwaliłem ten bar ale już się popsuło i zdecydowanie wolę Pablo . Co Wy o tym sądzicie ?

#2 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 22:32:20

To fakt, ludzie tam pracujący to chyba nie mają pojęcia po co tam przyszli

#3 ~Ktos~

~Ktos~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 22:39:04

To fakt, ludzie tam pracujący to chyba nie mają pojęcia po co tam przyszli.

Czy to jest ten sam wlasciciel co w Płużnicy? 

Jak tam wogole z jedzeniem, obslugą?

Chodzą też sluchy, że ten własciciel to strasznie nerwowy czlowiek hm?. Jak wogole ten bar w Płuznicy? Byl ktos i moze sie wypowiedziec? 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 22:47:47

Nie pasi nie zryj albo gotuj sam a tak ps lepiej tam niz w moreno

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 05:44:26

Nie pasi nie zryj albo gotuj sam a tak ps lepiej tam niz w moreno

Nie o to chodzi agresywny łbie pusty jeden. Chodzi o to że to lokal z bardzo dobrym jedzeniem ale faktycznie ostatnio lekko spadła im forma . To ma być zachętą do poprawy , do powrotu do poczatkowych standardów i tylko tyle, a nie nagonka! Baranie. Zachęcam wszystkich do jedzenia w Gospodzie świetne jedzenie i fajny klimat do posiedzenia.

#6 ~Zainteresowany~

~Zainteresowany~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 09:32:15

A jak z pracą tam w Płużnicy lub w Chełmży? Pracowal ktos i moze sie wypowiedziec ?

Jak z wlascicielem? Jaki jest itp. 

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 09:53:52

Czesto zamawiam jedzenie w tej restauracji ale czym dluzej są na rynku zaczyanają mnie coraz bardziej irytować swoją zmienna polityką firmy . a więc tak ostatnio zamawiajac pizze zostałem poinformowany ze narzucają w cenie ketchup z majonezem . jesli chcesz inny sos to musisz dopłacic.  Kiedys juz było mi to dziwne np zamawiajac kebab chcialem z sosem czosnnkowym i ketchupem to za to ze poleją ketchupem doplata 1.50 . 

folia alumniowa w ktora zawiną haburgera lub kebab 50 gr a o cenach pojemnikow na frytki itp juz nie wspomne ;)

a poza tym niezgodnosci w menu :  np burger wołowy ma miedzy innymi bekon . zamawiajac kilka razy bekonu tam nie widziałem nigdy . Gdy nie ma czegos w zestawie poprostu dają inne zamienniki nie informując o tym klienta . np ogorek konserwowy zamiast kiszonego albo kotlet z kurczaka z zestwu obiadowego w hamburgerze .  

Jak tak dalej bedzie to klienci bedą odchodzić do konkurencji . Przez jakis czas chwaliłem ten bar ale już się popsuło i zdecydowanie wolę Pablo . Co Wy o tym sądzicie ?

Zamiast się żalić w necie podejdź do lokalu i powiedz jakie masz zastrzeżenia. Ale pewnie brak Ci odwagi. Według mnie to wpis konkurencji.

#8 Niko19

Niko19

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 07:45:42

I had a strange question, how do you think Italian pizza is very different from any other and why?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 11:24:20

A ten to się wszędzie angielskim chwali czy zali ? :)

#10 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 19:09:46

Zgadzam się, też wolę chodzić do pablo

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 19:41:28

Zgadzam się, też wolę chodzić do pablo

Uważajcie na zamówienia w Pablo ! zamówiłem karkówkę a przywieźli mi schab, kase wziął za karkówkę. 

#12 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 21:37:26

Te jedzenie już mi osobiście zbrzydlo, by dali jakieś nowe menu, nie wspomnę że dania dnia są ciągle te same aż nosem wychodzą. Czas na zmiany

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 07:02:36

Biedakom zawsze coś nie w sos .

#14 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 07:05:45

Te jedzenie już mi osobiście zbrzydlo, by dali jakieś nowe menu, nie wspomnę że dania dnia są ciągle te same aż nosem wychodzą. Czas na zmiany

Sama się w końcu naucz gotować.

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 07:08:39

To dopiero jedzenie.

#16 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 01:36:26

Gospoda dobrze robi jedzonko,tylko ignorant jest niezadowolony bo sama nie potrafi wody ugotować nawet.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 20:31:33

[quote name="Gosc" post="3735197" timestamp="1565416956"]
Biedakom zawsze coś nie w sos .[/q
uote]
A ty to biedny mózgu jesteś pajacu

#18 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 21:31:54

#19 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 21:33:54

chodź ci pokażę jak gotuję, baranie tu nie chodzi kto jak gotuję tylko o to że tam co tydzień dzień w dzień te same dania są, a nie pisze że nie smakują tylko czas aby coś zmienić. Ale sp4 swoje pisze hahahah

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:04:11

Czyli co, codziennie ma być inne menu bo Tobie się nudzi?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych