Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 10:46:08

Jeszcze się taki nie narodził
co by wszystkim dogodził.

Im mniej robisz tym mniej popełniasz błedów.

A miasto rzeczywiście się zmienia. Zakres inwestycji imponujący i chociaż mam swoje zastrzeżenia, tych obserwacji na plus jest zdecydowanie więcej.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Kilka lat temu nawet nie wyobrażałem sobie, że prawie wszystkie ulice w mieście zostaną pobudowane od nowa, do tego kanalizacja, oczyszczalnia, ujęcie wody. Szkoda, że z powodu ochrony środowiska i ekoterrostów odsuw się budowa średnicówki..., ale z drugiej strony może dobrz, bo miasto całkiem by sie zakorkowało, a domyślam się, że nie jesteśmy Arabią Saudyjską i raczej miasto jest bardziej biedne niż bogate. wWierzę jednak, że zachowując to tempo inwestycyjne, doczekam się też średnicówki.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 11:07:17

o to i nowe powody wstrzymania budowy, ciekawe ciekawe co tam jescze zostanie wymyslone, bo bylo wszystko , poczawszy od pieniedzy prez grunty a po zaby konczac

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 11:37:18

Brawo!!! Jest temat zastępczy?
A co w tym temacie:
"- Nie ma już pytania, czy budujemy, decyzja zapadła - mówi o jednej z najdroższych inwestycji w historii naszego miasta burmistrz Roman Tasarz. - Teraz pytamy, kiedy start."
"Kiedy nowa obwodnica stanie się faktem?
- Papierkowe rzeczy chcielibyśmy zakończyć w roku 2011, z robotą ruszyć od 2012 - zapowiada Tasarz.
-"
Czy jakieś roboty ruszyły? A może papierkowe rzeczy zakończono? Ja tylko pytam?
Obiecanki już były - http://www.pomorska....STA06/962568212

Ja wierzę w Burmistrza. Jak obiecał to zrobi. Wszystko przecież jest wyrysowane, ziemia wykupiona i tylko patrzeć jak rozpoczną budowę.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 11:47:26

o to i nowe powody wstrzymania budowy, ciekawe ciekawe co tam jescze zostanie wymyslone, bo bylo wszystko , poczawszy od pieniedzy prez grunty a po zaby konczac

Jak można wstrzymać coś co się nie zaczęło, czyli budowę? Czytałem o papierkowycg sprawach i czytałem, że te papierkowe są wykonywane. Na sesji słyszałem o opracowywaniu studium techniczno-coś tam środowiskowe. Czyliże te prace trwają.
Wiem jednak czemu to piszesz. Chcesz odwrócić uwagę od wykonywnych wielkich inwestycjach wodno kanalizacyjno drogowych, od budowy oczyszczalni i ujecia wody. napisz tez o bezrobociu i braku lotniska, biednych dzieciach i powszechnej korupcji. Możesz jeszcze o mafii, żydach , itd. Nie krepuj się.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 11:57:36

Jak można wstrzymać coś co się nie zaczęło, czyli budowę? Czytałem o papierkowycg sprawach i czytałem, że te papierkowe są wykonywane. Na sesji słyszałem o opracowywaniu studium techniczno-coś tam środowiskowe. Czyliże te prace trwają.
Wiem jednak czemu to piszesz. Chcesz odwrócić uwagę od wykonywnych wielkich inwestycjach wodno kanalizacyjno drogowych, od budowy oczyszczalni i ujecia wody. napisz tez o bezrobociu i braku lotniska, biednych dzieciach i powszechnej korupcji. Możesz jeszcze o mafii, żydach , itd. Nie krepuj się.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pod Arkadami, budowa, inicjatywa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych