Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gniewkowo tworzymy na nowo

Gniewkowo Roszak Rolirad Straszyński Drzażdżewski Mikuszewski Przedszkole Gliwińska Stefański Molenda

99 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 18:13:43

...afera rozporkowa jest ciekawsza :)

Coś więcej dla niewtajemniczonych....

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 12:05:59

Nikt nie siedzi w rozporku burmistrza ale mąż Pani A.B wytłumaczył mu ręcznie gdzie jego miejsce

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 19:03:38

Pożar w burdelu? Komuś grunt pali się pod nogami? Już czas, żeby zakończyć tę farsę.

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 09:21:57

Chciałbym zaapelować do burmistrza Gniewkowa, żeby na spotkaniach z wyborcami nie kłamał w żywe oczy jak rudy pies

Dlaczego Pan burmistrz kłamie że nigdy nie obiecywał basenu ?

Rok 2008 - Źródło - strona urzędu gminy.

''Park Wolności w Gniewkowie to miejsce, w którym przez dziesiątki lat odbywały się najważniejsze imprezy i uroczystości dla naszego miasta i gminy oraz to miejsce spotkań, spacerów i spędzania wolnego czasu mieszkańców Gniewkowa.

Pamiętając o wadze i uroku tego miejsca Burmistrz Gniewkowa chce w planach inwestycyjnych umieścić zadanie dotyczące budowy kompleksu rekreacyjno-sportowego przy ulicy Parkowej. W skład tego kompleksu wejdą: basen odkryty ze stali nierdzewnej, boiska do plażowej piłki siatkowej, kort tenisowy, plac zabaw, kawiarnia. Zmodernizowany zostanie również stadion Unii Gniewkowo.

Najważniejszym elementem tego kompleksu będzie oczywiście basen. ''

Ponadto, oczernianie kontrkandydatów przy pomocy różnych kłamstw i manipulacji też nie jest dobrym pomysłem. Przekonali sie o tym członkowie jednego z komitetów, podczas poprzednich wyborów. Trochę honoru panie burmistrz.

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 15:25:01

Pan burmistrz tak się cieszył że musi go Mikuszewski przeprosić ale ch*j z tego wyszło :) Brawo ''Roszada'' !!! Kłamstwo i cwaniactwo trzeba tępić.

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 17:03:08

Ale o co chodzi z tymi przeprosinami ?

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 18:51:29

Ale o co chodzi z tymi przeprosinami ?

Pan Mikuszewski zarzucił coś Panu Roszakowi, za co ten go pozwał  ale na pierwszej sprawie M, nie miał głównego dowodu na poparcie swojej teorii. Sąd nakazał publicznie przeprosić Pana Roszaka ale Pan Mikuszewski się odwołał i dostarczył do sądu dowód na potwierdzenie swoich zarzutów. Sąd uznał że dowód potwierdza słowa Pana Mikuszewskiego i przyznał mu rację oraz zasądził na jego rzecz zwrot poniesionych kosztów z kieszeni Pana R.

To tak w skrócie. :)

#88 ~vvv~

~vvv~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 10:36:14

Przeczytałem wypowiedź pana Pułaczewskiego, której to wypowiedzi, fragment wrzucam poniżej..

Refleksja na Dzień Nauczyciela
Przeczytałem ostatnio wypowiedź związaną z pracą szkół i nauczycieli, napisaną na potrzeby kampanii wyborczej. I jest mi przykro. Już w pierwszym jej punkcie postuluje się podniesienie jakości pracy szkół. Czyżbyśmy dotąd źle nauczali? Czy nasi uczniowie nie odnoszą sukcesów w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych? Oczywiście , że dbamy wciąż o podnoszenie wiedzy i umiejętności naszych podopiecznych i czuwa nad tym kuratorium oraz rodzice. Nie brakuje nam też kółek zainteresowań, innowacji, projektów. Dotyczy to wszystkich placówek oświatowych, począwszy od przedszkoli. Osobiście nie znam nauczyciela, który nie chciałby nauczać jak najlepiej niezależnie od warunków. Jesteśmy jednak tylko ludźmi. Mamy swoje słabości i odmienne charaktery, ale cel jeden – dobro dziecka.

Nie wiem jak Wy ale ja zwymiotowałem na taki akt hipokryzji.

#89 ~Uks~

~Uks~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 16:28:54

Niech pan Olek napisze o prowadzonych przez siebie zajęciach koszykowki w UKS. Ilosc zajęć w miesiącu i jakie odbiera wynagrodzenie.Prosze aby napisał ile odwołuje zajęć i czy za te, ktore sie nie odbywają odbiera pieniądze.

#90 ~Uks~

~Uks~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 16:29:09

Niech pan Olek napisze o prowadzonych przez siebie zajęciach koszykowki w UKS. Ilosc zajęć w miesiącu i jakie odbiera wynagrodzenie.Prosze aby napisał ile odwołuje zajęć i czy za te, ktore sie nie odbywają odbiera pieniądze.

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 12:31:43

No to mamy nową radę (wg danych z PKW):

- Gremplewski, Pułaczewski, Stefański, Kubicki, Wodniak-Kuraszkiewicz (KWW Roszakowcy)

- Chrzanowski, Tomasik (KWW Niezależni - zobaczymy jak będzie z tą niezależnością)

- Bojanowski, Gołaś (KWW PSL)

- Krzysztofiak, Bożko, Myśliwy, Orent (KWW Straszyńskiego)

- Rychłowski, Otremba (KWW PiS)

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 18:09:01

Trochę mi przykro że Pan Gremplewski reprezentuje burmistrza. To

myślący człowiek a burmistrz takich radnych raczej nie potrzebuje. Lubi za to posłusznych.

#93 ~i co ?~

~i co ?~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 11:13:23

No i widzisz Krzysiu, Twój desperacki apel o głosowanie na A.R nie przyniósł skutku. Ale przecież nawet Ty nie wierzyłeś że wygra i dlatego odszedłeś z gazetki jak szczur ucieka z tonącego okrętu :)

Bałeś się że nowy burmistrz wywali Cię tak jak ze stowarzyszenia ? :)

No cóż, zapracowałeś sobie na to.

:)

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 17:41:17

Ja myślę, że pan Straszyński pana Rolirada na pewno nie wyrzuciłby z Gniewkoramy, ale, delikatnie mówiąc, ich spotkanie byłoby trudne.

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 19:56:09

No i widzisz Krzysiu, Twój desperacki apel o głosowanie na A.R nie przyniósł skutku. Ale przecież nawet Ty nie wierzyłeś że wygra i dlatego odszedłeś z gazetki jak szczur ucieka z tonącego okrętu :)

Bałeś się że nowy burmistrz wywali Cię tak jak ze stowarzyszenia ? :)

No cóż, zapracowałeś sobie na to.

:)

I to jest poziom człowieka który do końca wyborów siedział cicho a teraz znowu zaczyna swój anonimowy atak na tego człowieka. Oby się nie okazało że taki ktoś będzie zajmował ważne stanowisko w naszej gminie

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 10:06:00

Tylko sie nie popłacz. Kup sobie lepiej wazelinę i powitaj nowa władze w Gminie. Kiedy zaczniesz sie łasić ?

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 18:36:40

Tylko sie nie popłacz. Kup sobie lepiej wazelinę i powitaj nowa władze w Gminie. Kiedy zaczniesz sie łasić ?

A o kim mówisz? Co jak co ale jeszcze nikt za byłym burmistrzem w kampanii wyborczej pączków nie nosił. Więc kto jest prawdziwą łasicą?

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 17:56:45

Pączków za panem Roszakiem nikt nie nosił, ale za to pan Roszak z panią Kowalską kursowali po mieście z prośbą, żeby na nich głosować, a dodatkowo żona pana Roszaka wysyłała sms-y, żeby głosować na męża.. To już wolę tych gości z pączkami :)

#99 ~ggg~

~ggg~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 21:54:22

Kursowali nie tylko po mieście ale i po ościennych wioskach i do tego w towarzystwie przewodniczącego rady i jednocześnie kierownika PUP - Inowrocław. A co do sms ów to 4 lata temu takie wiadomości dostawali członkowie komisji wyborczych, którzy zostawili swoje numery w UM tylko w ramach pełnionych w komisjach funkcji. Ja też wolę gości z pączkami, przynajmniej nie bali się do ludzi wychodzić. Robili co mogli żeby spotykać sie z mieszkańcami, pomimo tego że bugermajster rzucał im kłody pod nogi. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gniewkowo, Roszak, Rolirad, Straszyński, Drzażdżewski, Mikuszewski, Przedszkole, Gliwińska, Stefański, Molenda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych