Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gniewkowo tworzymy na nowo

Gniewkowo Roszak Rolirad Straszyński Drzażdżewski Mikuszewski Przedszkole Gliwińska Stefański Molenda

99 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 17:30:32

Na wszelki wypadek nikt pod tą notką się nie podpisał ;)

No i prawidłowo, bo jakby nie było to praca zbiorowa :lol:

#62 ~Korneliusz~

~Korneliusz~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2018 - 13:58:16

Zewsząd słychać narzekania, że co gmina weźmie się za jakiś projekt, to kończy się fuszerką. A ja pytam: a jak ma być skoro na stanowiska, na których ważna jest konkretna wiedza zatrudniane są osoby, które jej nie posiadają. Podam przykład.
W marcu 2012 r. pewna pani została przyjęta do pracy w Urzędzie na stanowisko Referenta ds. Obsługi Sekretariatu. Był oficjalny nabór i pani pracowała na tym stanowisku przez pewien okres. W pewnym momencie jednak objęła SAMODZIELNE Stanowisko ds. Ochrony Środowiska i Przyrody. W związku z tym w grudniu ubiegłego roku został do niej wystosowany e-mail (wraz z powiadomieniem do pani sekretarz) z trzema pytaniami:
- kiedy objęła pani aktualnie obejmowane stanowisko?
- w jaki sposób je pani objęła tzn. czy był to konkurs czy nominacja?
- na jakiej podstawie je pani objęła tzn. jakie ma pani kompetencje, które uprawniałyby panią do jego zajmowania?
Jak się zapewne domyślacie pozostał on bez odpowiedzi.
Ta pani nie pracuje już w Urzędzie, ale ponieważ historia lubi się powtarzać w listopadzie 2016 r. pojawia się w BIP-ie pismo, z którego wynika, że na stanowisko Młodszego Referenta ds. Obsługi Sekretariatu została przyjęta kolejna pani, która to pani od maja 2018 r. obejmuje stanowisko - NA PEWNO NIE ZGADNIECIE ;) - ds. Ochrony Środowiska i Przyrody. Myślę, że pytanie Urzędu na jakiej podstawie ta pani objęła to stanowisko jest  bezcelowe, skoro już jeden taki e-mail pozostał bez odpowiedzi.
Dodam jeszcze tylko, że ta ostatnia pani urzęduje w pokoju z panią, która zajmuje się (chociaż to chyba za dużo powiedziane…) projektami Unii Europejskiej i Promocją Gminy, nie wiem więc w jaki sposób zdobywa wiedzę potrzebną na stanowisku ds. Ochrony Środowiska i Przyrody.
P.S. Co do tej ostatniej pani, to jest jeszcze jedna ciekawa sprawa:
nabór na stanowisko ogłoszono 8 listopada 2016 r., informacja o wyniku wyboru pojawiła się 30 listopada 2016 r. ALE DODANIE OSOBY do BIP-u miało miejsce - UWAGA!!! - 31 sierpnia 2016 r. czyli dużo wcześniej przed ogłoszonym naborem.
Macie co do tego jakiś komentarz?
Aha. I jeszcze jedno. W zakładce “Kontakt” na stronie Urzędu nie widnieje pani Anna Nawrocka, chociaż z BIP-u wynika, że wciąż jest tam zatrudniona. O innych “bykach” wkrótce, bo widzę, że sam Urząd tego nie ogarnia.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2018 - 15:11:36

A jak to jest w Aleksandrowie?

#64 ~Korneliusz~

~Korneliusz~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2018 - 16:27:46

A skąd mam wiedzieć jak to jest w Aleksandrowie? Mieszkam w Gniewkowie, tu płacę podatki i interesuje mnie to co dzieje się TUTAJ. Równie dobrze mogę cię zapytać ~gościu~: A jak to jest w Bełchatowie?

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2018 - 20:51:04

Jedź jutro do pracy, zapytaj wójta i odpowiedz nam.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 08:01:41

Nie rozumiem twojej wypowiedzi ~gościu~.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 08:28:29

To jakiś gryzipiórek z urzędu w Gniewkowie, który próbuje odwrócić uwagę od rozpiździaju jaki mają w urzędzie.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 15:46:21

Przez pewien czas szukałam pracy i codziennie sprawdzałam wszystkie możliwe strony internetowe z ofertami pracy. I stronę urzędu pracy, i stronę urzędu gminy, i wiele innych. Nigdy nie widziałam ogłoszeń ani z gniewkowskiej "komunalki", ani z przedszkola chociaż wiem dokładnie, że w tym czasie były tam przyjmowane do pracy osoby na różne stanowiska. Tyle ode mnie w temacie prowadzenia "naborów do pracy".

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 18:19:05

Przecież wiadomo że najlepsze etaty dostają rodzina i znajomi tych urzędników, którzy te oferty widzą jako pierwsi. No cóż, kucharz też ma przywilej spróbować potrawy jako pierwszy :)

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 12:18:31

Nie przemawia do mnie Twoje porównanie tej sytuacji do sytuacji kucharza próbującego dania. To są ludzie, którzy dorwali się do koryta i obstawiają się rodziną i znajomymi, bo wiadomo, że będą wierni. Tylko, że problem pojawia się w momencie, gdy potrzebne jest wykazanie się na danym stanowisku kompetencjami. Dlatego nie miejcie w tej sytuacji pretensji z powodu fuszerek, opóźnień itd.itp.

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 19:55:29

Pan Paweł Drzażdżewski w swojej wypowiedzi o ścieżkach rowerowych chyba zapomniał o tym że ścieżka do Suchatówki i Więcławic już istnieje...a Pan Paweł chce je dopiero robić. Natomiast nie wiem jak Pan Paweł chce doprowadzić ścieżkę do Inowrocławia. Po pierwsze, wystarczy do Latkowa a po drugie to jakim sposobem Gniewkowo zrobi ścieżkę na terenie do niej nie należącym ? Ponadto, ścieżki nie są wykonane z asfaltu, jak twierdzi Pan D.

Trochę się Pan Paweł nie przygotował do tematu i jego gadanie przypomina pier***enie Patryka Jakiego...

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 11:21:15

Jest taka gmina w Polsce, gdzie istnieje specjalny rodzaj “mamusi”. Jest to “obrotna-mamusia”, która może załatwić swemu synowi lub córce (albo jednemu i drugiemu) pracę:
- jako inspektor ds. dróg (tylko, że potem zostaje się zdegradowanym do stanowiska ds. gospodarki komunalnej i lokalowej)
- jako kierownik lokalnej biblioteki,
- w kuchni w szkole,
- w kuchni w przedszkolu (dla córki) oraz jako inkasent w “komunalce” (dla syna),
- w straży miejskiej, a jeśli zlikwidują straż, niech synuś się nie martwi coś w “pracach ogólnych” przy urzędzie się znajdzie.
To oczywiście tylko część zasług “obrotnych-mamuś”, a wszelkie podobieństwa tej gminy do gminy Gniewkowo są czysto przypadkowe.

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 13:11:52

Żadna nowość. :lol: Układy i inne dupolistwo jest tutaj na porządku dziennym.

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 13:12:08

A może ktoś tu wie - jakie stanowiska ma rodzina pani B. w przedszkolu? Pytam, bo podobno prywata miała tam się skończyć już za pani Kręc, a tu takie historie krążą..

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 15:43:12

A co z aferą mobbingową?

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 08:34:14

A co z aferą mobbingową?

...afera rozporkowa jest ciekawsza :)

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 12:47:53

A co z aferą mobbingową?

Zapewne rozejdzie sie po kościach jak zwykle. Te sytuacje z naszej gminy przypominają ostatnie doniesienia jak to do jednej parafii zawitali dziennikarze aby pogadać z księdzem, który molestował dzieci i owych reporterów przegonił rozwścieczony tłum. Co ciekawe, zapewne w tym tłumie byli nawet rodzice tych molestowanych dzieci. Ciemnogród i zacofanie...coś jak u nas..

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 12:48:38

A co z aferą mobbingową?

Zapewne rozejdzie sie po kościach jak zwykle. Te sytuacje z naszej gminy przypominają ostatnie doniesienia jak to do jednej parafii zawitali dziennikarze aby pogadać z księdzem, który molestował dzieci i owych reporterów przegonił rozwścieczony tłum. Co ciekawe, zapewne w tym tłumie byli nawet rodzice tych molestowanych dzieci. Ciemnogród i zacofanie...coś jak u nas..

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 14:37:53

To co piszesz jest straszne, ale taki właśnie u nas jest klimat. Lubimy "zamiatać pod dywan".

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 17:09:19

To co piszesz jest straszne, ale taki właśnie u nas jest klimat. Lubimy "zamiatać pod dywan".

Tak, to doprawdy straszne. :D Nawet sportowcy boją się twarzy pokazywać kiedy spotykają się z kontrkandydatem burmistrza żeby nie paść ofiarami ''utraty zaufania''  :lol: Twardziel z tego naszego burmistrza. Wszyscy się go boją ... a on myśli że podlegli mu ludzie po prostu go lubią  :lol:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gniewkowo, Roszak, Rolirad, Straszyński, Drzażdżewski, Mikuszewski, Przedszkole, Gliwińska, Stefański, Molenda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych