Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gniewkowo tworzymy na nowo

Gniewkowo Roszak Rolirad Straszyński Drzażdżewski Mikuszewski Przedszkole Gliwińska Stefański Molenda

99 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 20:34:26

Teraz, trzeba na wszystko uważać w tych pier***onych marketach.

Robaki w cukierkach, wrzody nowotworowe na mięsie, zakażone jajka,....

Za każdym razem na zakupy trzeba brać inspektora z sanepidu.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 15:56:28

Czy ktoś może mi wyjaśnić jak się właściwie sprawy mają? Radni nie zgodzili się na zaciągnięcie kredytu m.in. na budowę fontanny, a na stronie urzędu można przeczytać o podpisaniu umowy na budowę fontanny. 

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:27:04

Poproszę nazwisko osoby, która codziennie o tej porze katuje sąsiadów swoją poje***ą muzą  w bloku nr 5 przy ul. Dreckiego.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 12:09:47

Poproszę nazwisko osoby, która codziennie o tej porze katuje sąsiadów swoją poje***ą muzą  w bloku nr 5 przy ul. Dreckiego.

To czwarte piętro? Chyba trzecia klatka? Czy to u tej fryzjerki? Jest nie do wytrzymania. Dziś odpierdzieliło mu kompletnie i gra cały dzień.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2018 - 13:39:35

A moją ulubioną sąsiadką z bloku nr 5  jest ta ruda pani z trzeciego piętra, która trzepie nad głowami sąsiadów dywany, chodniki, szmaty, buty.. Szkoda, że nie pomyśli, że to leci właśnie albo na głowy sąsiadów, albo na ich świeżo wyprane pranie.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2018 - 21:51:53

Trzeba pójść, zapukać i zwrócić uwagę.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 11:29:19

Goście w blokach po sąsiedzku (np. 7 i 5) też nie są lepsi. To co się działo w sobotę przekraczało już wszelkie normy. A najsmutniejsze jest to, że w bloku nr 5 była bardzo ciężko chora pani, która właśnie zmarła, ale ci goście nie pomyślą, że obok nich może być ktoś taki. To są właśnie skutki bezstresowego wychowania. 

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 13:41:48

A moją ulubioną sąsiadką z bloku nr 5  jest ta ruda pani z trzeciego piętra, która trzepie nad głowami sąsiadów dywany, chodniki, szmaty, buty.. Szkoda, że nie pomyśli, że to leci właśnie albo na głowy sąsiadów, albo na ich świeżo wyprane pranie.

Eee tam. Najlepsza jest ta pani, która niedawno udzieliła wywiadu Gniewkoramie. Tłumaczyła w nim, że żadna praca nie hańbi (jej pracą jest sprzątanie). Oczywiście, że żadna praca nie hańbi, tylko czemu ta pani nie szanuje pracy innych? Kiedyś spacerując po osiedlu prawie oberwałem petem, który ta pani wyrzuciła z okna.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 18:07:03

Kiedyś spacerując po osiedlu prawie oberwałem petem, który ta pani wyrzuciła z okna.

Bo była po pracy :lol: :lol: :lol:

A tak na marginesie, to nie ma już większych celebrytów w Gniewkowie ? Przecież w miejsce artykułu o sprzątaczce, można było wkleić kolejne przechwałki i obietnice burmistrza.  Czyżby zabrakło ''kiełbasy wyborczej'' ? Przecież obiecać można nawet wycieczkę na Marsa a i tak banda lemingów się na to nabierze :lol:

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 09:04:29

Bo była po pracy :lol: :lol: :lol:

A tak na marginesie, to nie ma już większych celebrytów w Gniewkowie ? Przecież w miejsce artykułu o sprzątaczce, można było wkleić kolejne przechwałki i obietnice burmistrza.  Czyżby zabrakło ''kiełbasy wyborczej'' ? Przecież obiecać można nawet wycieczkę na Marsa a i tak banda lemingów się na to nabierze :lol:

Niech będzie i wywiad z panią sprzątającą. Ja uważam, że wywiad z każdym może być ciekawy, tylko niech ta pani nie będzie taka fałszywa.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 20:14:14

Eee tam. Najlepsza jest ta pani, która niedawno udzieliła wywiadu Gniewkoramie. Tłumaczyła w nim, że żadna praca nie hańbi (jej pracą jest sprzątanie). Oczywiście, że żadna praca nie hańbi, tylko czemu ta pani nie szanuje pracy innych? Kiedyś spacerując po osiedlu prawie oberwałem petem, który ta pani wyrzuciła z okna.

Tak. Jedna z większych plotkar jakie znam, cytująca kardynała Wyszyńskiego. Nie ma wstydu, żeby udzielić takiego wywiadu. Zachowuje się tak, jakby ludzie jej nie znali. A Gniewkorama zeszła już na psy kompletnie.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2018 - 16:30:04

Czy mi się wydaje, czy ta pani trzepie ostatnio ze zdwojoną siłą? Czyżby wkurzył ją wpis na forum? ;)

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 15:02:55

Ciesz się, że nie oberwałeś zużytą prezerwatywą, bo w tym bloku i takie z okien lecą. Jest tu aktualnie jeden taki, który lubi się chwalić swoją jurnością (chociaż wychodzi, że chwali się raczej swoim prostactwem). A przy okazji dzietność spada ;)

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2018 - 18:43:03

Panie Welenc, czy mógłby przestać pan palić śmieciami? Bardzo prosimy. Sąsiedzi.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 11:57:10

Mam pytanie. Czy władze Gniewkowa organizowały coś żeby uczcić rocznicę wybuchu II wś ?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 21:40:09

Mam pytanie. Czy władze Gniewkowa organizowały coś żeby uczcić rocznicę wybuchu II wś ?

Festiwal piosenki ulicznej. :lol:

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 12:45:56

Festiwal piosenki ulicznej. :lol:

Ale grali ''Pałacyk Michla'' i ''Deszcz, jesienny deszcz'' ? :lol:

ch*** z patriotyzmem, ważne, kto zrobi impreze dla większej ilości wyborców. :D

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 13:01:55

Oj czepiacie się ;) Przeca urząd uczcił rocznicę notką na stronie Urzędu. Wklejam poniżej:

79. ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ  piątek, 31.08.2018

Nad ranem, 1 września 1939 r. - o 4.45 wojska niemieckie uderzyły na Polskę. Wszystko zaczęło się na Westerplatte, gdzie znajdowała się składnica tranzytowa. To właśnie w tym miejscu Pancernik "Schleswig-Holstein" otworzył ogień i zapoczątkował II wojnę światową, która okazała się być największym i najbardziej krwawym konfliktem zbrojnym w historii ludzkości.  Wojna zakończyła się 2 września 1945 roku, natomiast w Europie trwała do 8 maja 1945 roku. Działania wojenne objęły zasięgiem prawie całą Europę wschodnią i południowo-wschodnią Azję, północną Afrykę, część Bliskiego Wchodu i wszystkie oceany. II wojna światowa miała tragiczne skutki dla obywateli państw biorących udział w wojnie. Straty wśród ludności cywilnej wyniosły łącznie prawie 33 miliony ludzi. Wspominając wydarzenia 1 września 1939 r. nie sposób pominąć tragedii, jaka dotknęła nasz region po inwazji sowieckiej na Polskę. Pamiętajmy dzisiaj szczególnie o tych, którzy polegli w walce o wolność naszej Ojczyzny. Miejscem pamięci osób poległych jest m.in. obelisk znajdujący się w lasach gniewkowskich, przy którym każdego roku, również i w bieżącym, odbywają się uroczystości upamiętniające tragiczne wydarzenia II wojny światowej.

Z ostatniego zdania wynika, że odbyły się tam jakieś uroczystości, ale jakie dokładnie nie podano.

Tak sobie myślę, że może i ta notka wystarczy, bo przecież SZCZERA PRAWDA jest taka, że zarówno pracownicy Urzędu, jak i burmistrz tę rocznicę mają tak naprawdę głęboko w du***. Oni mają teraz inne "cele":

1. wylansować się jak najlepiej na 750-leciu Gniewkowa,

2. wygrać wybory,

3. utrzymać aktualny stan rzeczy przez kolejne 4 lata.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 07:15:08

Cała notatka została ''zredagowana'' na zasadzie kopiowania gotowych zdań z internetu i sklejona w jedno. ''Miszczowie'' informacji. :lol: To pewnie pisał ten co przepisuje gotowe i podpisuje się pod tym jako autor  :D

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 11:50:44

Na wszelki wypadek nikt pod tą notką się nie podpisał ;)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gniewkowo, Roszak, Rolirad, Straszyński, Drzażdżewski, Mikuszewski, Przedszkole, Gliwińska, Stefański, Molenda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych