Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gniewkowo tworzymy na nowo

Gniewkowo Roszak Rolirad Straszyński Drzażdżewski Mikuszewski Przedszkole Gliwińska Stefański Molenda

99 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Nie Książę~

~Nie Książę~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 13:03:14

Zachęcam do dyskusji, jakich zmian oczekiwalibyście w Gniewkowie i  naszej gminie?

Co Waszym zdaniem powinno być jeszcze zrobione, a które działania podjęte przez dotychczasową władzę są chybione i niepotrzebne, albo i nawet szkodliwe dla naszej społeczności?

Jakie plusy obecnie zarządzających naszą gminą będziecie rozważać w kontekście tegorocznych wyborów?

Uprzedzam, że wpisy z wulgaryzmami będą usuwane.

Jesteśmy na tyle kulturalnymi ludźmi, że potrafimy nie wpisywać się w nurt opluwania.

Szkoda nerwów, grzania klawiatury i niepotrzebnego chamstwa.

Bardzo mile widziane stałe nicki, tzn. jeśli zabierasz głos kilkukrotnie, to używaj jednego nicka. Chodzi tylko i wyłącznie o czytelność dyskusji.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 08:04:25

Zachęcam do dyskusji, jakich zmian oczekiwalibyście w Gniewkowie i  naszej gminie?

Co Waszym zdaniem powinno być jeszcze zrobione, a które działania podjęte przez dotychczasową władzę są chybione i niepotrzebne, albo i nawet szkodliwe dla naszej społeczności?

Jakie plusy obecnie zarządzających naszą gminą będziecie rozważać w kontekście tegorocznych wyborów?

Uprzedzam, że wpisy z wulgaryzmami będą usuwane.

Jesteśmy na tyle kulturalnymi ludźmi, że potrafimy nie wpisywać się w nurt opluwania.

Szkoda nerwów, grzania klawiatury i niepotrzebnego chamstwa.

Bardzo mile widziane stałe nicki, tzn. jeśli zabierasz głos kilkukrotnie, to używaj jednego nicka. Chodzi tylko i wyłącznie o czytelność dyskusji.

Jaki sens i cel ma ten temat ?

Błędy obecnej władzy samorządowej były już omawiane wielokrotnie. I co to dało ?

#3 ***

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 08 luty 2018 - 12:35:57

Znikają moje wpisy z linkami, a ponieważ uparcie wklejam je z powrotem redakcja bez ostrzeżenia zablokowała mi możliwość umieszczania linków. Renata to ty? Przypominam uprzejmie, że jest to nielegalne. Robisz z redakcji swój folwark? Rób tak dalej, tylko pamiętaj, że nie jesteś jej właścicielką i jesteś zatrudniona w firmie Polska Press i obowiązują cię standardy panujące w tej firmie w tym regulamin forum.  

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 13:35:22

No właśnie..o co tu ku*** chodzi ? Pamiętam że wczoraj tu był wpis którego teraz nie ma. Cenzura ?

Renatka postanowiła ponownie wspierać księcia i pomaga mu z ukrycia ? :D

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 18:34:26

No właśnie..o co tu ku*** chodzi ? Pamiętam że wczoraj tu był wpis którego teraz nie ma. Cenzura ?

Chodzi o to, że wszystko ma nam się podobać. Mamy być absolutnie zachwyceni działalnością burmistrza i jego urzędników. Komuś się coś nie podoba? Oooo, to na pewno, albo potencjalny kandydat na burmistrza w następnych wyborach, który robi szum, albo stary kawaler, albo jakaś stara panna, którzy działają na zlecenie tego pierwszego, więc trzeba szybko kasować te niewygodne wpisy. Obecnej władzy W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI, że komuś tak po prostu może nie odpowiadać aktualny styl zarządzania w gminie Gniewkowo. A teraz wszyscy mordy w kubeł i cieszymy się na 750-lecie Gniewkowa ;)

#6 ~Nie-Książę~

~Nie-Książę~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 22:21:01

Słuchajcie, w głowie mi się nie mieści, że cudowni moderatorzy usuwają wpisy. Pani Renatka już zaczęła działalność, podobnie jak gniewkowo.sreu. Tuba propagandowa. Sorki, że założyłem ten temat, ale jeśli sami nie możemy go tworzyć, bo ktoś usuwa wpisy, to jutro ten temat zamykam.

#7 ~dżesika~

~dżesika~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 12:35:05

Chciałbym, aby w Gniewkowie nie było ludzi chorych z nienawiści.

#8 ~air~

~air~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 12:47:11

[quote name="Nie-Książę" post="3120941" timestamp="1518211261"]
Słuchajcie, w głowie mi się nie mieści, że cudowni moderatorzy usuwają wpisy. Pani Renatka już zaczęła działalność, podobnie jak gniewkowo.sreu. Tuba propagandowa. Sorki, że założyłem ten temat, ale jeśli sami nie możemy go tworzyć, bo ktoś usuwa wpisy, to jutro ten temat zamykam.[/quot
a co się Panu nie podoba w gniewkowo.eu? Jakieś konkretne zarzuty?

#9 ~air~

~air~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 12:49:08

Słuchajcie, w głowie mi się nie mieści, że cudowni moderatorzy usuwają wpisy. Pani Renatka już zaczęła działalność, podobnie jak gniewkowo.sreu. Tuba propagandowa. Sorki, że założyłem ten temat, ale jeśli sami nie możemy go tworzyć, bo ktoś usuwa wpisy, to jutro ten temat zamykam.[/quot

#10 ~***~

~***~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 16:28:00

Słuchajcie, w głowie mi się nie mieści, że cudowni moderatorzy usuwają wpisy. Pani Renatka już zaczęła działalność, podobnie jak gniewkowo.sreu. Tuba propagandowa. Sorki, że założyłem ten temat, ale jeśli sami nie możemy go tworzyć, bo ktoś usuwa wpisy, to jutro ten temat zamykam.

A mnie właśnie zablokowano konto na forum. 

#11 ~Renia to krowa~

~Renia to krowa~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 22:34:25

A mnie właśnie zablokowano konto na forum.

Za co?

#12 ~Wujek~

~Wujek~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 22:44:32

Żeby nienawidzić kogoś trzeba najpierw "umierać" z zazdrości... Tylko pytanie czego zazdrościć obecnemu burmistrzowi??? Narobił długów, kultura się nie rozwija... Wszevhobecnej propagandy sztucznego sukcesu? Może kumoterstwa, które tak propaguje? Czy też niedouczonych i zidiociałych współpracowników? A może rozwoju wandalizmu w Gniewkowie za jego czasów? Sami powiedzcie no czego jeszcze mu "zazdrościć"? Głupoty? Nieskończonych studiów? Wzrostu bezrobocia na terenie gminy za jego kadencji? Upadku sportu kwalifikowanego w Gniewkowie?☺️

#13 ~Wujaszek Szwejk~

~Wujaszek Szwejk~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 22:45:37

Żeby nienawidzić kogoś trzeba najpierw "umierać" z zazdrości... Tylko pytanie czego zazdrościć obecnemu burmistrzowi??? Narobił długów, kultura się nie rozwija... Wszevhobecnej propagandy sztucznego sukcesu? Może kumoterstwa, które tak propaguje? Czy też niedouczonych i zidiociałych współpracowników? A może rozwoju wandalizmu w Gniewkowie za jego czasów? Sami powiedzcie no czego jeszcze mu "zazdrościć"? Głupoty? Nieskończonych studiów? Wzrostu bezrobocia na terenie gminy za jego kadencji? Upadku sportu kwalifikowanego w Gniewkowie? Konfliktów z sąsiednimi włodarzami? ☺️

#14 ~Pampalini łowca świni~

~Pampalini łowca świni~
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 07:30:25

Jedni nagle zaczynają być społecznikami a drudzy redaktorami. I oczywiście czym bliżej wyborów to aktywność tych ludzi wzrasta. Propagandy jednak nie ma żadnej  :D

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 18:07:16

Renatka postanowiła ponownie wspierać księcia i pomaga mu z ukrycia ? :D

Spokojnie, będę jak hydra; utną mi jeden łeb, to wyrosną dwa, utną mi dwa łby, to wyrosną cztery ;)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 04:51:39

Zakładam że jak ktos na fb potrafi wejsc to na strone pup. tez trafi jak zechce. Co do programow z dofinansowaniem to jest na profilu urzedu gminy informacja o takiej mozliwosci.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 04:52:03

Zakładam że jak ktos na fb potrafi wejsc to na strone pup. tez trafi jak zechce. Co do programow z dofinansowaniem to jest na profilu urzedu gminy informacja o takiej mozliwosci.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 13:54:26

Skoro ludzie potrafią wejść na stronę PUP to dlaczego jednak nasz Urząd Gminy wyświetla oferty pracy w swoim budynku??? Domyślam się, że to po to, że jednak ma obowiązek wspierania bezrobotnych, więc próbuje zachować pozory pomocy, bo jakoś dziwnie się składa, że te oferty są zawsze nieaktualne. A te informacje o programach z dofinansowaniem na stronie urzędu to gdzie? Śledzę regularnie stronę Urzędu i jakoś nic nie widzę. Poza tym informacje o programach dla bezrobotnych można znaleźć nie tylko na stronie PUP i Urząd mógłby się tym zainteresować. Mogłabym wkleić link gdzie, ale za chwilę znowu mi go usuniecie. Najpierw napiszę do administratora forum z pytaniem dlaczego usunął mój wpis? Jak myślicie? Odpowie? 

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 14:16:06

Nie pamiętam gdzie było o tych dotacjach ale kojarzę  że organizatorem projektu jest '' czarnoziem na soli''. Jakiś czas temu było info. ( jakoś pod koniec stycznia  na profilu -urząd miejski Gniewkowo )

Mnie jednak interesuje dofinansownie na utylizację azbestu do której burmistrz tak ochoczo zachęca na stronach urzędu. Ciekawe kiedy sam zacznie usuwać eternit z budynków podległych gminie. Zakładam że nie zamierza. Czas jest do 2032 r więc co będzie wydawał gminne oszczędności na głupoty jak fontannę trzeba robić :)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 20:17:07

Nie jestem na czasie więc zapytam. Od kiedy Renatka pracuje w pomorskiej ?

Wcześniej redagowała gdzie indziej...

Expres media czy coś...fuzja jakaś była z ''pomorską'' ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gniewkowo, Roszak, Rolirad, Straszyński, Drzażdżewski, Mikuszewski, Przedszkole, Gliwińska, Stefański, Molenda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych