Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maciej Nitka~

~Maciej Nitka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 22:16:40

Prezes pokazał klasę, Książe pokazał jak wystaje mu słoma z butów. Zresztą wciąż zauważa to więcej osób... Przeklinanie, ślinotok na widok panienek, nie pohamowanie nerwów, mianowanie błaznów na ministrów oraz wreszcie szerokopojęty choleryzm i dramatyczna reakcja nienawiścią na każdy sprzeciw. Wszystko to oznacza, że zbliżamy się do chwili gdy przyjdzie czas wypowiedzieć słowa "Umarł Król. Niech żyje Król."
Zobaczymy co wtedy zrobią Pułaczący Mieszkaniec, Pol Janka, Li Piguła, Rogal na Papie, Stefan Pupa, Ula Szarpata, Teraz Mi Tu, Kozłosieł, Jaka To Melodia, Gołębi Rolnik, Leśny Ludek i Angloasia? Kto będzie potrafił spojrzeć w lustro? Jak myślicie?

#2 ~ttt~

~ttt~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 00:09:43

Burmistrz nie lubi gdy ktoś ma inne zdanie niż on . On ma zawsze racje nieważne że trzeba płacić kary czy ponosić inne koszty ale ,,jego" musi być na wierzchu .Niestety ale władza już go przerosła .

#3 ~dżuma~

~dżuma~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 00:57:14

Brawo dla pana prezesa! O pieniącym się włodarzu to już nawet szkoda mówić - bo trzeba byłoby użyć nieparlamentarnych słów, w czym upodobnilibyśmy się (co nie daj Boże) do niego. A mnie ciekawi o czym myślały te panie, które tak przez długi czas wiernie przyklaskiwały burmistrzowi? Jego poprzednikom też... I jego następcę pewnie także samo traktować będą. Dodać nalezy chyba do zdjęcia "dymek" z wpisem: Robić mu już oficjalnie pod ogon, czy jeszcze poczekać na rozwój wypadków i nadal z cicha pękł ?

#4 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 09:34:38

a ja głosowałem na Pana Adama Burmistrza Roszaka.! Dziś już wiem jak wielki błąd popełniłem. Sytuacja jest groźna , bo brak konkretnego kontrkandydata.Sytuacja finansowa naszej gminy jest dramatyczna, u wojewody , marszałka jesteśmy spaleni.jak żyć??? Panie Burmistrzu. Jak żyć????
PS. szykuje się kolejny pozew przeciwko Burmistrzowi.oj będzie sie działo......!!!!!!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 10:54:51

Jest bardzo fajny młody człowiek w Kruszwicy, który byłby bardzo dobrym kandydatem na burmistrza w Gniewkowie. W Kruszwicy się marnuje na swoim stanowisku ( jest tylko zastępcą), nie widzę też dla niego perspektywy awansu w tym tandemie. Trzeba mu jednak oddać,że fachowcem jest. Za co się nie weżmie, to wbrew przysłowiu, wszystko Mu wychodzi. Na śmieciach się zna , na drogach się zna, na oczyszcalniach się zna, na administracji sie zna. Nie wiem do jakiej partii nalezy,ale w końcu można być fachowcem partyjnym też. Na polityce ,owszem, zna się również. Gdybyście zatem chcieli wymienić swojego burmistrza na lepszy model, to my go szczerze polecamy-będziecie zadowoleni.

#6 ~Dżuma~

~Dżuma~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 12:14:03

Gościu drogi, spadochroniarzy z Kruszwicy to my już mamy chyba zbyt wielu! Może niech lepiej zostaną u Popiela :) Co nie oznacza, że nie ma fajnych Kruszwiczan. W Gniewkowie się jednak nie sprawdzają!!!!!!!! Zresztą będzie okazja do następnej próby, bo jak powiadają, nowy prezes, który ma być w PK - to kolega ze szkolnej ławy naszego Księcia.

#7 ~Tuszyński~

~Tuszyński~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 13:35:09

Z dedykacją dla VI-CE.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 16:22:29

Pan zastępca burmistrza Kruszwicy jest z PiSu. ;-)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 19:06:08

Z dedykacją dla VI-CE.

Brawo Tuszyński.Nie wiem skąd jesteś i dokąd zmierzasz,ale trafiłeś idealnie w punkt,istotę tego układu. Napisz coś jeszcze.I te słowa: czak jest prezydentem,ata jest trenerem, a Ja (czyli on) jestem jego zawodnikiem. Żadna opinia forumowiczów nie jest w stanie celniej tego ująć.Pózniej postaram się spisać trochę więcej tekstu z tej piosenki.Jak się ich życiorys nie zmieni będą rozliczeni. To słowa piosenki, broń Boże,żebym ja tak pomyślał. Fajnie byłoby, gdyby to skomentował adresat. Pozdrawiam.

#10 ~Płacząca Półka~

~Płacząca Półka~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 19:12:55

Bardziej to się nadaje w dedykacji dla księcia:)

#11 ~papiciulo~

~papiciulo~
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 11:45:32

Największy dramat tej sprawy polega na tym, że możemy pisać, a Ci Państwo mają nas w du*** i nic sobie z tego nie robią.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 21:02:16

Wielkie brawa dla Pana Straszyńskiego !!!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 11:15:54

Kochani to złoto - ten prezes którym się zachwycacie to nie jest taki super koleś jak myślicie a takie zachowanie jak pokazał na sesji nie jest dla ludzi z klasą to jest właśnie dla ludzi takich jak on i mam nadzieję że nie będzie to kandydat na burmistrza bo to by była dopiero klęska dla gminy ( tylko ciekaw jestem kto zostanie zastępcą Pani radna B) - a na swoim wystąpieniu większość zasług sobie przypisał i powiedział tylko o tym co chciał powiedzieć - niech sobie przypomni jak potraktował ludzi z Pająkowskiego, a już wszyscy zapomnieli mu jak rolników oskarżył na sesji ze kradną wodę ale nie złapał nikogo, Radni maja krótką pamięć, a skargi od pracowników na prezesa wpływały do gminy na piśmie, Oj biada ludziom którzy stanęli mu na drodze zemści się na wszystkich, bo to jest tego typu człowiek, prywatnych spraw nie upublicznia się. Kolejna sprawa - donosu - kto oficjalnie składa donos, albo kto się przyzna z pracowników wyżej że nie kierował się donosem - np telefonicznym? A jeszcze jedno pytanie Czy Prezes jest nadal chory bo grypy nie było widać a może to inna choroba może ZUS go sprawdzi? Prezesem się bywa tak jak Burmistrzem.

#14 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 22:41:58

Publiczne pranie brudów!!!!!!!! WSTYD

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 22:53:12

Ojjjj zachorowało się biedaczkowi?????

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 16:07:49

Książę już nad niczym nie panuje!Jako były <<drogowiec>> nie widzi poczynań obecnego ??drogowca??.który wysyła równiarkę,żeby trochę błota narobiła nic poza tym.PARANOJA!!!!!!!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 12:17:15

Panie ,a PIS jest z czego w takim razie ?,albo z czego jest burmistrz Kruszwicy?

#18 ~alek~

~alek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 22:35:02

Mam nadzieję , że w artykule błedem jest, że nasz Burmistrz wypowiada się : " niech robi co chce" Takie słowa nie powinny paść z ust repezentatnta żadnej gminy. Chyba Burmistrz bardzo się zdenerwował, gdzie zachowanie na miarę Włodarza. Czuję przegraną teamu rządzących. Mam nadzieję, że w końcu pojawi sie ktoś kto Godnie prezentować będzie nasza gminę.

#19 ~KOLO~

~KOLO~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 22:50:42

Brawo dla odważnych. Prezesie trzymamy kciuki, zrób porządek z towarzystwem wzajemnej adoracji. Mieszkamy w małej mieścinie i wiemy, że powiązania i strach o rodzinę jest zasadny. Jesli do tego się Książę się dopusci to dopiero pokaże swoja małość. Mam nadzieję, że chociaz raz pokaże odrobinę klasy, wierze, że odrobine jej posiada.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 13:26:31

nic mu nie zrobia

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gniewkowo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych