Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grucie

gops gruta dyrektor nepotyzm gops gruta nepotyzm gops gruta niepełnosprawni nepotyzm patologia wójt dyrektor

104 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 21:44:04

Sądzę że w tym Urzędzie ktoś żle upały znosi. Polecam lekturę dzisiejszego ogłoszenia o planach w tym Domu Społ w Dąbrowce...a roboty budowlane mają być wykonane hm hm w Grucie ha ha... Już nie wiem czy mnie słońce poraziło czy mój komputer ...a kielnie i poziomice już przygotowałem.

"

3. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie inwestycji w postaci wykonania dokumentacji projektowej i jej realizacji.

Adres: Dąbrówka Królewska, 86-330 Dąbrówka Królewska

Obręb geodezyjny: Dąbrówka Królewska

Działka NR 152,156/1 Obręb Dąbrówka Królewska,

"

Gdzie to przeczytałeś Szerloku ?

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 19:24:07

Głowa do góry - pomyślcie co takie pupilki zrobią jak zabraknie Pani Wójt? Jadąc przez życie na znajomościach niczego się nie nauczą doświadczenia żadnego nie zdobędą, kwalifikacji żadnych więc będzie kopniak w dupę no bo po co takie coś trzymać? Mało to u nas rozgarniętych, robotnych osób chętnych do pracy?
No chyba że o czymś nie wiem i razem ze stołkiem dziedziczy się też pupilki

Spokojnie , nikt głodny nie będzie . Inwestorów w ciągu ostatnich lat przybyło , jest "cebula" , "tytoń" i są markety. Czas aby ci którzy tam pracują z przymusu (polecenia ) zmienili zajęcie. Może przesympatyczne panie z gruckiego marketu chętnie posiedzą na fotelikach od 7- 15-tej. Wykształceni młodzi dojeżdżają kilkadziesiąt km do innych miejscowości dać im szansę na miejscu. Biorąc kasę za pracę będą wiedzieli że urzędnik jest w pewnym sensie "sługą" mieszkańców więc obowiązkiem jest rozwiązywanie problemów a nie rzucanie poleceń " proszę pisać, monity słać " itp . Płacąc za usługę mieszkaniec ma prawo wymagać dobrej usługi. To dorośli ludzie i na lamenty na nowego/ą szefa/ową już nikogo nie nabiorą.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 12:56:01

Sądzę że w tym Urzędzie ktoś żle upały znosi. Polecam lekturę dzisiejszego ogłoszenia o planach w tym Domu Społ w Dąbrowce...a roboty budowlane mają być wykonane hm hm w Grucie ha ha... Już nie wiem czy mnie słońce poraziło czy mój komputer ...a kielnie i poziomice już przygotowałem.

"

3. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie inwestycji w postaci wykonania dokumentacji projektowej i jej realizacji.
Adres: Dąbrówka Królewska, 86-330 Dąbrówka Królewska
Obręb geodezyjny: Dąbrówka Królewska
Działka NR 152,156/1 Obręb Dąbrówka Królewska,

"

Gdzie to przeczytałeś Szerloku ?

BIP Gruta
Ogłoszenie nr 602581-N-2018r z dn 9.08.2018r.

#44 ~aborygent~

~aborygent~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 07:12:36

Milczenie jest złotem ale niektórzy potrafią za parę srebrników coś paplać aby być w centrum uwagi .Tylko czy ktoś taki może być wzorem do naśladowania albo jest osobą wiarygodną .Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma .No chyba że ktoś jest pesymistą .

Maślany filozofie...nie oczekuję tutaj poprawnej polszczyzny, ale takim zgonem jak ty piszesz to tylko na kartoflisku. Twojej bezmyślności nie da się już naprawić ani leczyć...WIĘC MILCZEĆ WYPADA. Udawanie ofiary 500+ też na nic, jesteś na to ciut za stary!

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 12:41:47

Maślany filozofie...nie oczekuję tutaj poprawnej polszczyzny, ale takim zgonem jak ty piszesz to tylko na kartoflisku. Twojej bezmyślności nie da się już naprawić ani leczyć...WIĘC MILCZEĆ WYPADA. Udawanie ofiary 500+ też na nic, jesteś na to ciut za stary!

Co za tuman z Ciebie po tylu razach pisania że mylisz mnie z kimś to niewidomy już by się połapał a ty swoje ( widicznie dla takich ludzi jak ty to i budowa cepa może być skomplikowana ).500+ też na nic .....? Tym to mnie rozbawiłeś ,bo na swoje 40 urodziny jeszcze muszę parę lat czekać .A teraz pal gumę i całuj mnie w ...... Zapamiętaj raz na zawsze że będę pisał to co ja chcę a nie co ty sobie życzysz .

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 12:46:59

Co za tuman z Ciebie po tylu razach pisania że mylisz mnie z kimś to niewidomy już by się połapał a ty swoje ( widicznie dla takich ludzi jak ty to i budowa cepa może być skomplikowana ).500+ też na nic .....? Tym to mnie rozbawiłeś ,bo na swoje 40 urodziny jeszcze muszę parę lat czekać .A teraz pal gumę i całuj mnie w ...... Zapamiętaj raz na zawsze że będę pisał to co ja chcę a nie co ty sobie życzysz .

e tam, nikt nie będzie zadawał się z tobą tzn dyskutował ze względu na duże zmiany chorobowe w twojej psychice...dowody wyżej.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 12:50:17

Wybory 21 x 2018 r.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 12:50:30

Banda przygłupów po 13 w świeciu .

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 13:47:06

Widać kto tu jest po trzynasce,zeby w sąsiadów rzucać szkankami to dobiero jest deb***izm.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 14:38:13

e tam, nikt nie będzie zadawał się z tobą tzn dyskutował ze względu na duże zmiany chorobowe w twojej psychice...dowody wyżej.

Nikt nie będzie zadawał ....(o to nie proszę ) .....tzw.dyskutował ( nie oczekuję tego ) .Więc w czym problem ? Chcesz mnie uświadomić o czym już dawno wiem ? Słabe !

#51 ~szok~

~szok~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 12:53:19

Widać kto tu jest po trzynasce,zeby w sąsiadów rzucać szkankami to dobiero jest deb***izm.

To że chłop ma lepkie rączki i nie lubi za siebie płacić to wszyscy  już dobrze wiedzą ale żeby szklankami w ludzi rzucać? panie dyrektorze to się nie godzi!

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 16:23:17

ale ale...takiej ilości humoru i dowcipów jak obecnie nigdy nie mieliśmy.
Młoda mamusia w bieluteńkich mini-szortach stawia rowerek dziecięcy przy kupce gruzu, zielsko łaskocze ją po nogach, czepia się szortów. Obok stoi radny, podchodzę i ironicznie pytam " i jak, gmina kwitnie " a on "a tak kwitnie" ha ha...

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 08:59:30

Istne Skomonty po smierci Czertwana z Devajtis. Oby sie znalazl "Marek-silacz" i aby go pierwsze kroki na ciermistej drodze nie zniechecily do pracy. Szkoda gminy.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 09:03:47

Madziu lowciam cię żono.

#55 ~INKWIZYTOR~

~INKWIZYTOR~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 19:31:28

Widać tak bardzo temat boli że go zaśmiecają bzdurami.

Halina się troi i dwoi, każdemu rękę podaje ,wszędzie jej pełno by tylko naiwniaków znowu w jajo zrobić.

Jej nieudolne rządy już chyba wystarczająco naraziły gminę na koszty, przegrywane sprawy w sądach, wypłacane odszkodowania.

Ludzie starczy tego, przejrzyjcie na oczy

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 05:13:25

I o to chodzi aby pewne sprawy ...i do tego potrzebni przyboczni aktywisci. To co niektorzy robia teraz to wielka mistyfikacja. Szok ,do czego strach doprowadza niby wzorowych obywateli.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 05:41:29

Ludzie,gmmina do 2030 nie splaci kredytow bo zyc za cos trzeba. Poprawa zycia dla mieszkancow to bzdura,poprawa bytu bankow. To co idzie na odsetki to wyrzucanie w bloto pieniedzy mieszkancow. Jacy wyborcy taka wladza i radni-wiatraczki ( nie wszyscy).

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 07:39:38

Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć (może jakiś radny) jakim sposobem brakuje 1,5mln zł w kasie gminy aby zapiąć budżet na 2018r i trzeba szybko kredyt zaciągnąć? 

Z tych odsetek od kredytów co przez 8 lat zaciągnęła obecna władza co roku powstała by w gminie jakaś nowa droga a tak to mamy co mamy kredyt kredytem poganiany i nic więcej....

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 08:24:02

Popatrz na posadki zarzadzania zarzadzajacymi, obslugi obslugujacych i inne pi...y . kto za to ma bulic? ZA odsetki od kredytow polowa wodociagu by byla. Za te 1.5 mln obecnego do konca roku nie przezyja, lapki w gore i nastepny wezma.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 10:49:02

Jesteś wyjątkowa zakochałem się w żonie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gops gruta dyrektor nepotyzm, gops gruta nepotyzm, gops, gruta, niepełnosprawni, nepotyzm, patologia, wójt, dyrektor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych