Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grucie

gops gruta dyrektor nepotyzm gops gruta nepotyzm gops gruta niepełnosprawni nepotyzm patologia wójt dyrektor

104 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 07:40:30

Ludziska kochane, gmina rolnicza a szpinakowe dozynki robic chca. Na tym pl to my chcemy przeczytac gdzie jaka awaria jest ale zeby mi plakat o szpinaku oczy razil to przesada.

#22 ~INKWIZYTOR~

~INKWIZYTOR~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 20:20:25

Ludziska kochane, gmina rolnicza a szpinakowe dozynki robic chca. Na tym pl to my chcemy przeczytac gdzie jaka awaria jest ale zeby mi plakat o szpinaku oczy razil to przesada.

Nie raził tylko oczy zamydlał ha ha

Wielkie panie trzęsą dupą

#23 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 20:50:56

uuuuuuu wielkie zmiany w Gminie a raczej na posadkach w ŚDS

Powołali kozła ofiarnego by swoje dupy ocalić jak się gorąco zrobi.

Niby cwane ale nie wiedzą co je czeka

A tam czasem żona policjanta z Łasina nie jest kierownikiem?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2018 - 11:19:24

Obecnie nie. Czeka na finisz...a tam jak w saunie, kto wysoko siedzi mocniej poci sie. Prawo fizyki ,sorry gruckie.

#25 ~INKWIZYTOR~

~INKWIZYTOR~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 17:14:51

Obecnie nie. Czeka na finisz...a
tam jak w saunie, kto wysoko siedzi mocniej poci sie. Prawo fizyki ,sorry gruckie.

Dokładnie
Załatwili jej posadę na stanowisku gdzie sobie nie poradziła i tylko narobiła bałaganu
Teraz chcą ją uciszyć a to żona szeryfa i tak łatwo nie idzie.
Podobno dostała ta posadę za namową kierowniczki gopsu za anulowanie mandatów jej mężusia alkoholika i teraz wszyscy na wszystkich mają haka

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 17:27:44

Prostytutki wytańcowane już kwiatowa

#27 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 09:46:56

A kierowniczka sklep pijalnię otworzyła i przyznaje pomoc socjalną pod warunkiem że u niej w sklepie się przepija.
Wiem bo tak mam

#28 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 20:34:11

Obecnie nie. Czeka na finisz...a tam jak w saunie, kto wysoko siedzi mocniej poci sie. Prawo fizyki ,sorry gruckie.

Czego finisz?

#29 ~Mariolka~

~Mariolka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 21:05:43

Nie bo jest oskarżona o mobbing na podwładnych.
Specjalistka od firan była kierowniczką istne jaja
U nas przez 20 lat szyła firanki i awansowała na swoją zgubę.

#30 ~Oburzony~

~Oburzony~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 13:07:16

Nie bo jest oskarżona o mobbing na podwładnych.
Specjalistka od firan była kierowniczką istne jaja
U nas przez 20 lat szyła firanki i awansowała na swoją zgubę.

To jak to jest szeryf nie potrafi porządku i prawa we własnym domu przestrzegać a na ulicy chce?

#31 ~Zniesmaczony~

~Zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 15:00:46

Wiem o przygotowaniach do INNEJ sprawy hm hm tzn dym tu i tam.

#32 ~Troll wschodniozachodni~

~Troll wschodniozachodni~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 23:56:51

Wiem o przygotowaniach do INNEJ sprawy hm hm tzn dym tu i tam.

Milczenie jest złotem ale niektórzy potrafią za parę srebrników coś paplać aby być w centrum uwagi .Tylko czy ktoś taki może być wzorem do naśladowania albo jest osobą wiarygodną .Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma .No chyba że ktoś jest pesymistą .

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 09:40:31

Rozstania niestety bywaja bolesne,pozostawic po sobie fajne wspomnienia to sztuka.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 11:47:47

Co będzie się działo po ogłoszeniu kandydatów na fotel wójta już teraz widzę, opluci i oplotkowani to x pokolenia wstecz przez miernych ale ślepo- wiernych wielbicieli obecnych władz. No cóż jak mawiał Jan Sztaudynger...
" była (władza) słodkim mlekiem a skwaśniała z wiekiem". A trzeba było wszystko robić uczciwie, jasno i umieć walnąć się w pierś i przyznać do błędów...bo każdemu z nas to się trafia.
No cóż jeśli ktoś...
" nie z tobą mieszkańcu się żenię, poślubiam ( o etacie) marzenie". Obecnie taki finał "wybornie byliśmy ze sobą dobrani,teraz ty do innego pana a ja do innej pani". Po tym wszystkim pozostało " doświadczenie- to dar nieba, masz, gdy już ci nie potrzeba"...bo wątpie aby nowy/a szef/ owa zatrudniał/a nadal stare nositeczki." Więc może lepiej "nim język puścisz w (plotek) taniec, załóż na mordkę kaganiec". i.

#35 ~kalicki~

~kalicki~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 17:51:15

I jak tam w gopsie nadal lata `70 pupile Pani Wójt i reszta przytakiwaczy z nadania?

Kurna tyle się mówi w Warszawce o korupcji i nepotyzmie, a wystarczy zajrzeć do pierwszej-lepszej gminy żeby znaleźć znajomego Pani Wójt wyrzuconego dyscyplinarnie z seminarium niedoszłego księdza na stanowisku kierowniczym ośrodka pomocy społecznej.

Toż to Bareja w najczystszej postaci.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 18:53:39

Tam strach...przyjdzie "grozny pies" i szczekliwe malutkie przegoni z ukochanego gruckiego trawnika. Aby gmina sie podniosla potrzeba nam wodza a nie...

#37 ~Wojtowa~

~Wojtowa~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 16:19:56

I jak tam w gopsie nadal lata `70 pupile Pani Wójt i reszta przytakiwaczy z nadania?
Kurna tyle się mówi w Warszawce o korupcji i nepotyzmie, a wystarczy zajrzeć do pierwszej-lepszej gminy żeby znaleźć znajomego Pani Wójt wyrzuconego dyscyplinarnie z seminarium niedoszłego księdza na stanowisku kierowniczym ośrodka pomocy społecznej.

To samo było z zatrudnieniem szeryfowej
Podeszła mnie ten dupoliz z gopsu

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 18:13:56

A finisz jak w Hamlecie,tylko osoby inne...

#39 ~kalicki~

~kalicki~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 16:52:03

Głowa do góry - pomyślcie co takie pupilki zrobią jak zabraknie Pani Wójt? Jadąc przez życie na znajomościach niczego się nie nauczą doświadczenia żadnego nie zdobędą, kwalifikacji żadnych więc będzie kopniak w dupę no bo po co takie coś trzymać? Mało to u nas rozgarniętych, robotnych osób chętnych do pracy?

No chyba że o czymś nie wiem i razem ze stołkiem dziedziczy się też pupilki

To samo było z zatrudnieniem szeryfowej
Podeszła mnie ten dupoliz z gopsu

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 17:29:44

Sądzę że w tym Urzędzie ktoś żle upały znosi. Polecam lekturę dzisiejszego ogłoszenia o planach w tym Domu Społ w Dąbrowce...a roboty budowlane mają być wykonane hm hm w Grucie ha ha... Już nie wiem czy mnie słońce poraziło czy mój komputer ...a kielnie i poziomice już przygotowałem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gops gruta dyrektor nepotyzm, gops gruta nepotyzm, gops, gruta, niepełnosprawni, nepotyzm, patologia, wójt, dyrektor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych