Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

GMINA ZBÓJNO (kolejne starcie) rozliczamy obietnice wyborcze i działania władzy

Zbójno obietnice

3455 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 19:56:50

Szanowni Rodacy!

Zawsze można podjąć leczenie w zakładzie zamkniętym. Gorąco polecam Tworki koło Pruszkowa. Tam też powinien powstać oddział dla osób zajmujących się polityką, bowiem niektórym krawaciarzom centralnie przegrzały się mikroprocesory.

Pozostaję z szacunkiem

Lekarz psychiatra z Tworek

Chyba zwolniło się miejsce po tobie człowieku, nie odstępuj go jednak bo na drzwiach do twojego pokoju wisi kartka "zaraz wracam". Wracając do meritum uważam, że jest to wpis bardzo trafny bo obnaża złamanie najważniejszego aktu prawnego ustanowionego przez radę gminy - statutu.

Wpis tego typu świadczy o twojej małości i braku rzeczowych argumentów ale to twój problem.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 20:33:55

Chyba zwolniło się miejsce po tobie człowieku, nie odstępuj go jednak bo na drzwiach do twojego pokoju wisi kartka "zaraz wracam". Wracając do meritum uważam, że jest to wpis bardzo trafny bo obnaża złamanie najważniejszego aktu prawnego ustanowionego przez radę gminy - statutu.

Wpis tego typu świadczy o twojej małości i braku rzeczowych argumentów ale to twój problem.

Kto się tam przejmuje takimi duperelami jak statuty, regulaminy. Sami stanowią prawo. I raczej  nie obwiniał bym tu przewodniczącego. Guzik mogą, 
generalnie wszystko zmierza do tego aby wszystko poobsadzać swoimi ludźmi, którzy będą przymykać oczy na drobne nadciągnięcia. Tak wygląda polityka w naszym powiecie, tak jest tez u nas, a wydawało się ze będzie inaczej. Czas naprawić błąd!.

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 20:34:44

A może porozmawialibyśmy o kandydatach na wójta za 2 lata. W końcu jakieś przymiarki już chyba są?

#4 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 20:57:26

Są są już powolutku zaczyna huczeć. Będzie kilku. Z tego co wiem to 3 Panów i może jedna Pani ale się waha. Ale myślę, że na pewno  będzie kandydować. 

#5 ~psychiatra z Tworek~

~psychiatra z Tworek~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 21:10:15

Kto się tam przejmuje takimi duperelami jak statuty, regulaminy. Sami stanowią prawo. I raczej  nie obwiniał bym tu przewodniczącego. Guzik mogą, 
generalnie wszystko zmierza do tego aby wszystko poobsadzać swoimi ludźmi, którzy będą przymykać oczy na drobne nadciągnięcia. Tak wygląda polityka w naszym powiecie, tak jest tez u nas, a wydawało się ze będzie inaczej. Czas naprawić błąd!.

Przecież takie są losy polskiej wolności i demokracji!!!  O co Ci biega? Zdrowy jesteś? Znasz taryfikator mandatów? Wiesz co to jest biały dymek, Zachód i USA?  Wiesz gdzie jest szpital w Tworkach?  Jak Ty byś piastował rządy, to swoim stanowisk na tacy byś nie podawał, czy tak?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 21:20:14

Szanowni Rodacy , Szanowni chorzy psychicznie politycy!

Miło ponownie zawitać na Waszym forum. Dziękuję za miłe słowa, za wsparcie, i za wyparcie tego co was boli...

Od strony zawodowej - jestem psychiatrą - jest mi najzwyczajniej Was żal...  Wasze mikroprocesory siadają, pamięć operacyjna RAM zamiast się ulatniać zamienia się w ROM. Ale to już wasz problem, nie mój!  Mogę wam pomóc szprycą, bowiem  nie leczona "schizofrenia polityczna" może doprowadzić do jeszcze większej tragedii.

Macie kopnięcie Bucefała - ulubionego ogiera Aleksandra III Wielkiego... i tutaj, jako psychiatra, znajduję dla was ratunek!  Stoję na stanowisku że będziecie dosiadani we wszystkich kampaniach wyborczych... Bardzo wam współczuję i przesyłam moc życzeń z mojego maleńkiego gabinetu w Tworkach koło Pruszkowa.

Pa!

Wasz psychiatra

W naszym kraju już tak jest, ze jak "proste" społeczeństwo dotyka niewygodnych tematów dla władzy i całej tej politycznej bandy to robi się z nich ludzi chorych psychicznie, wyznawców teorii spiskowych i populistów.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 21:27:51

Przecież takie są losy polskiej wolności i demokracji!!!  O co Ci biega? Zdrowy jesteś? Znasz taryfikator mandatów? Wiesz co to jest biały dymek, Zachód i USA?  Wiesz gdzie jest szpital w Tworkach?  Jak Ty byś piastował rządy, to swoim stanowisk na tacy byś nie podawał, czy tak?

skąd ty się urwałeś :D  jakieś dopalacze wciągasz?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 21:30:53

Są są już powolutku zaczyna huczeć. Będzie kilku. Z tego co wiem to 3 Panów i może jedna Pani ale się waha. Ale myślę, że na pewno  będzie kandydować. 

Będą duzeeeeeeeeee zmiany....

#9 ~Dziadek~

~Dziadek~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 21:32:44

skąd ty się urwałeś :D  jakieś dopalacze wciągasz?

A co to są dopalacze?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 21:42:04

Właśnie, że nie!  jako psychiatra twierdzę, że chore jest "proste" społeczeństwo, chora jest "prosta" władza, i chora jest grupka oszołomów w garniturach co do władzy prze, aby w przyszłości remontować orliki, no bo co innego? No przy okazji jakiś konkurs na dyrektora szkoły ustawić!

Takie jest moje zdanie jako lekarza psychiatry, który potrafi odróżnić dobro od zła. Z Waszą Gminą mam tyle wspólnego, co Aleksander III Wielki!

Bo to tak jest kolego. Ludzie wolą wybierać słodkich głupków w garniturach, co to poklepią po plecach coś uszczkną dla siebie, pouśmiechają, obgadają . Ludzi którzy walczą o ważne rzeczy, idee, mówią o realnych problemach są szczerzy, pracują na rzecz innych nie lansu, takich się nie wybiera.

#11 ~Geni~

~Geni~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 21:43:51

I bardzo dobrze. Może w końcu będzie z czego wybierać a nie jak do tej pory.

Też słyszałem o kilku kandydatach. Zobaczymy zapowiada się ciekawie. 

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 21:44:58

Szanowni Rodacy , Szanowni chorzy psychicznie politycy!

Miło ponownie zawitać na Waszym forum. Dziękuję za miłe słowa, za wsparcie, i za wyparcie tego co was boli...

Od strony zawodowej - jestem psychiatrą - jest mi najzwyczajniej Was żal...  Wasze mikroprocesory siadają, pamięć operacyjna RAM zamiast się ulatniać zamienia się w ROM. Ale to już wasz problem, nie mój!  Mogę wam pomóc szprycą, bowiem  nie leczona "schizofrenia polityczna" może doprowadzić do jeszcze większej tragedii.

Macie kopnięcie Bucefała - ulubionego ogiera Aleksandra III Wielkiego... i tutaj, jako psychiatra, znajduję dla was ratunek!  Stoję na stanowisku że będziecie dosiadani we wszystkich kampaniach wyborczych... Bardzo wam współczuję i przesyłam moc życzeń z mojego maleńkiego gabinetu w Tworkach koło Pruszkowa.

Pa!

Wasz psychiatra

Coś mi się wydaje Panie Doktorze, że w tym maleńkim gabinecie nie ma klameczek.

#13 ~psychiatra z Tworek~

~psychiatra z Tworek~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 21:49:29

Bo to tak jest kolego. Ludzie wolą wybierać słodkich głupków w garniturach, co to poklepią po plecach coś uszczkną dla siebie, pouśmiechają, obgadają . Ludzi którzy walczą o ważne rzeczy, idee, mówią o realnych problemach są szczerzy, pracują na rzecz innych nie lansu, takich się nie wybiera.

Powiadasz szczerych, co pracują...  Gadasz może i dobrze, ale jako lekarz psychiatra uważam, że powinno być tak : praca jako radny, poseł - społecznie (wolontariat) i bez żadnych biur poselskich, dziadostwo zredukować do 50 lub 100 , w gminach zlikwidować leśnych dziadków, tzn. radę gminy, bo więcej przeszkadzają a niżeli pomagają.  Oświata pod MEN i kuratoria, politycy precz łapska od edukacji, Gminy łączyć , bo te mikroskopijne nie mają racji bytu.  O innych sprawach nie będę pisał, bo nie mam czasu, wstąpiłem do was tylko na chwilkę. Inne fora polityczne też potrzebują dobrych rad, dlatego wpuścić szczura ludzka rzecz... 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 21:50:08

I bardzo dobrze. Może w końcu będzie z czego wybierać a nie jak do tej pory.

Też słyszałem o kilku kandydatach. Zobaczymy zapowiada się ciekawie. 

Po ostatnich wyborach Gmina Zbójno to dla wielu ciekawy kąsek. 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 21:54:01

Powiadasz szczerych, co pracują...  Gadasz może i dobrze, ale jako lekarz psychiatra uważam, że powinno być tak : praca jako radny, poseł - społecznie (wolontariat) i bez żadnych biur poselskich, dziadostwo zredukować do 50 lub 100 , w gminach zlikwidować leśnych dziadków, tzn. radę gminy, bo więcej przeszkadzają a niżeli pomagają.  Oświata pod MEN i kuratoria, politycy precz łapska od edukacji, Gminy łączyć , bo te mikroskopijne nie mają racji bytu.  O innych sprawach nie będę pisał, bo nie mam czasu, wstąpiłem do was tylko na chwilkę. Inne fora polityczne też potrzebują dobrych rad, dlatego wpuścić szczura ludzka rzecz... 

Kandyduj to oddam na Ciebie głos. :) właśnie o takich pisze, dostrzegasz prawdziwe problemy

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 21:57:26

Jak nie masz czasu to wy...laj stąd doktorku!!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 22:03:45

Jak nie masz czasu to wy...laj stąd doktorku!!!

oj jak się oburzył, ale to nie ten poziom dialogu , to dopiero przedsmak,

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 22:12:04

Kandyduj to oddam na Ciebie głos. :) właśnie o takich pisze, dostrzegasz prawdziwe problemy

Prawdziwe problemy są już nie do naprawienia. System, który działa od 1989r., jest nie do obalenia. Uczyniono to niezwykle metodycznie, wszystko rozwalano stopniowo. Proszę spojrzeć na młodzież, szkoły, co tam się dzieje!  Wypuszczani są młodzi, niedorozwinięci umysłowo ludzie, o dyscyplinie nawet nie wspomnę.  Ale takie społeczeństwo jest właśnie potrzebne , durniami łatwiej sterować.  Polska poszła na same dno jak TITANIC, a polityczne "ścierwa" w garniturach się bawią, orliczki przecinają, fontanny, cuda wymyślają, nawet prywatne telewizje zakładają. Prawda jest taka, że oni nic nie potrafią poza szastaniem dyplomami mgr i licencjata. Przy czym tymi dyplomami można sobie podetrzeć.... wiesz co!  BRAKUJE KLASY średniej! Proszę łaskawie spojrzeć jakie jest rozwarstwienie społeczeństwa.  Dlatego twierdzę, że mamy do czynienia z dziadostwem politycznym, oszustami w garniturach lub kiecach, oraz bandą cwaniaków. Wiadomym jest, że dziadostwo nie ma nic wspólnego z demokracją, ale  u nas te dwa pojęcia się komuś pomyliły.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 22:15:17

Tak się wczytuję w te posty, dysputy odnośnie odpowiednich kandydatów i nasuwa mi się pewien cytat:
"To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości."
Gościu z Tworek odwiedzaj nas od czasu do czasu.

#20 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 22:20:26

PEWIEN ROSYJSKI CAR POWIEDZIAŁ ŚWIĘTE SŁOWA - O ILE DLA POLAKÓW COŚ ZROBIC MOŻNA, TO Z POLAKAMI NIC SIĘ ZROBIC NIE DA - PRAWDA?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zbójno, obietnice

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych