Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Waganiec

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kon~

~Kon~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 19:56:21

Szkola w Niszczewach prawdopodobnie zostaje. Brawa dla mieszkancow ze sie nie poddali. Kurator wydal negatywna opinnie na temat likwidacji. Stop blednym decyzjom wladz

#22 ~Kon~

~Kon~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 19:56:30

Szkola w Niszczewach prawdopodobnie zostaje. Brawa dla mieszkancow ze sie nie poddali. Kurator wydal negatywna opinnie na temat likwidacji. Stop blednym decyzjom wladz

#23 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 19:09:55

Komu gog nadepnął na odcisk . Wiecie że to jest jeden z ludzi którzy byli za Kosikiem a teraz jest jednym z największych jego przeciwników. Wiecie dlaczego ??? Bo wójt to po prostu prostak.

#24 ~black_black~

~black_black~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2019 - 18:40:27

Gminna choinka na placu obok tak wystrojona, że chyba sobie zdjęcie przy niej zrobię. Co? Pieniążków zabrakło na ozdoby? hahaha.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2019 - 22:27:33

W aleksandrowie bogata wladza a choinka przed urzedem.w bibulkach i co

#26 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2019 - 23:57:50

Z bibułki to my mamy wójta

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 21:46:52

Nie prawda ok snieci drogie ale ine sa drogie wszedzie caly kraj na to narzeka jest ladnie czysto w koncu troche oglady tamten wojt niw dbal taka prawda a szkola w niszczewach juz dawno umierala sniercia naturalna szosy sa i ludzie w tym podkreslam dzieci maja lepiej oby wiecej sie dzialo pizzeria ma byc i w koncu a chlewisko wcale nie jest pewne

#28 ~santaclaus~

~santaclaus~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2019 - 06:42:23

Nie prawda ok snieci drogie ale ine sa drogie wszedzie caly kraj na to narzeka jest ladnie czysto w koncu troche oglady tamten wojt niw dbal taka prawda a szkola w niszczewach juz dawno umierala sniercia naturalna szosy sa i ludzie w tym podkreslam dzieci maja lepiej oby wiecej sie dzialo pizzeria ma byc i w koncu a chlewisko wcale nie jest pewne

weź do ręki słownik bo tego czytać się nie da

#29 ~Rudolf~

~Rudolf~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2019 - 08:06:47

weź do ręki słownik bo tego czytać się nie da

Lepiej niech flaszki nie bierze. Na jedno wyjdzie.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2019 - 20:10:34

Ja doczytałem a komentarze o flaszce są po to żeby pokazać że głupi tylko chwali. Przykre i to jedna osoba dodała te komentarze o słowniku potem powtorzyła wpis z flaszką.

#31 ~Rudolf~

~Rudolf~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 07:09:07

Ja doczytałem a komentarze o flaszce są po to żeby pokazać że głupi tylko chwali. Przykre i to jedna osoba dodała te komentarze o słowniku potem powtorzyła wpis z flaszką.

Doczytałeś, bo widocznie wpis jest na Twoim poziomie.
Twoja teoria spisku o powtarzaniu wpisów to zwykły kapiszon. Ja jestem autorem drugiego wpisu.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 21:07:51

Oj Rudolf Rudolf co masz powiedzieć przecież się nie przyznasz hłe hłe

#33 ~Kotek~

~Kotek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 14:27:27

I coś, ktoś wie na temat szkoły w Nuszczewach?

#34 ~Jak~

~Jak~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 16:41:44

Nie ma mozliwosci zamkniecia.

#35 ~MieszkaniecGminy~

~MieszkaniecGminy~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 18:09:39

No podobno zamykają szkole.

#36 ~Jak~

~Jak~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 19:40:21

To nie prawda. Zostaly wyslane pisma o likwidacji prze gmine. Jednak kurator sie nie zgodzil. Wiecej info na profilu facebooka rady rodzicow.

#37 ~!!!~

~!!!~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 20:12:40

To nie prawda. Zostaly wyslane pisma o likwidacji prze gmine. Jednak kurator sie nie zgodzil. Wiecej info na profilu facebooka rady rodzicow.

A czy kurator widział rachunek kosztów i przychodów z subwencji? Problemem polskiej oświaty jest chory system!

#38 ~Kotek~

~Kotek~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 22:16:45

Podobno niszczewy się zdziwią, myślą że szkoła zostaje a wójt i tak ja zamknie, mimo opinia kuratora.... Ale jeszcze oni o tym nie wiedzą

#39 ~Kotek~

~Kotek~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 22:18:22

Podobno Niszczewy się zdziwią, myślą że szkoła zostaje a wójt i tak ja zamknie, mimo opinia kuratora.... Ale jeszcze oni o tym nie wiedzą

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 13:55:16

Szkoda że kurator w ślad za swoją opinią nie wskazał źródeł finansowania na utrzymanie szkoły lub też nie przysłał wraz z opinią pisma zwiększającego subwencję (wszak jest on przedstawicielem "rządu" który wylicza subwencje), na każdego ucznia tej szkoły minimum o 200 % jaka przysługuje. Każdemu, mieszkańcom również, łatwo mówić a wręcz narzucać swoje przemyślenia, ale nie wskazując skąd brać środki na utrzymanie np. szkoły czy na inne inwestycje.

A może ci najbardziej aktywni "rodzice społecznicy" podjęli by decyzje utworzenia szkoły nie publicznej, tak jak np. w Świętym, w Straszewie w gm. Koneck czy w Siniarzewie w gm. Zakrzewo.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych