Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Waganiec

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Waganiec~

~Waganiec~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 18:37:42

Orientuje się może ktoś dlaczego nie mozna wejsc na stronę forum gminy Waganiec?

#2 ~123~

~123~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 21:21:02

Pewnie znowu zablokowali bo komuś nadepnięto na odcisk lub ktoś się boi że wyda się coś .... 

#3 ~Mati~

~Mati~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 13:20:46

Dużo będzie się działo: zamykanie szkoły w Niszczewach powraca temat budowy świniarni

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 18:58:07

Szkołę własnie zamknęli. Ciekawe która będzie następną, Brudnowo czy Zbrachlin?

#5 ~Arystokrata~

~Arystokrata~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 19:28:25

Bylo glosowanie. Panstwo radni ladnie sie pokazali. 9 glosow za zamiarem likwidacji. Siedzieli cala sesje, ani slowa. Glowy na dol. Widac ze bylo ich wstyd. Niestety brak wlasnego zdania zwyciezyl.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 22:33:56

W tej szkole akurat na prawdę była garstka uczniów bez problemu znajdą się dla nich miejsca w pobliskich szkołach ale opłacanie obiektu etatów dla paru osób bez urazy absurd, świniarnia to akurat przegięcie

#7 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 05:21:56

Moje zdanie w sprawie szkoły to jest takie iż ktoś będzie lub już ma w tym dobry interes i tyle tylko że niechce władzę tego ujawnić i tyle możliwe że już jest jakiś potencjalny inwestor a jak zamkną to dopiero rodzice się dowiedzą szkoda że niedopusili rodziców do głosu to jest świństwo i tyle moze powstanie po szkole biuro lub szwalnia a na boisku kolejna swiniarnia to jest kabaret i tyle 100 lat było stać a teraz ciecia w budżecie bo za duże koszty za dużo kredytów i dlatego trzeba zamknąć aby mieć kasę na spłaty długów w bankach

#8 MieszkaniecGminy

MieszkaniecGminy

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 listopad 2019 - 14:53:29

U nas w gminie potrzebne jest przedszkole. Wiec w miejsce niszczewskiej szkoly powinien wojt zalozyc gminne przedszkole czynne od 6,30 do 17 nawet by rodzice dzieci spkojnie mogli pracowac a nie martwic sie gdzie dziecko podrzucic

#9 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 17:22:40

Nie stac gminy na utrzymanie szkoly. Bu ha ha. Trzeba bylo wiecej kredytow brac. Ladnie sie zapisze na kartach historii. Brawo.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 14:09:25

A śmieci ile do góry 100% czy 150% oto jest pytanie?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 00:39:47

Śmieci wszędzie w górę idą nie tylko u nas tak wiem są wyjątki ale większość ma to co my

#12 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 06:04:43

Śmieci wszędzie w górę idą nie tylko u nas tak wiem są wyjątki ale większość ma to co my

Jestem ciekawy jednej kwestii. U nas w gminie koszty wywozu śmieci zostały podniesione znacząco w zeszłym roku. Okazało się potem, że tak duża podwyżka nie była konieczna, bo wykonanie przepisów zostało wstrzymane.
Jeżeli w tym roku jeszcze raz będziemy mieli podobną podwyżkę, to oznaczać to będzie celowe działanie w kierunku zarobienia jeszcze większej ilości pieniędzy naszym kosztem.
Dla przykładu w Toruniu, koszty wywozu śmieci niesegregowanych wzrosły o 8%.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 20:50:26

No to tam gdzie mieszka standardowa rodzina 2rodzicow 2dzieci to nie będzie w końcu ich stać na opłaty i nie zapłacą bo tv, woda, prąd, telefon, butla gazu, i najważniejsze chleb każdy stara się płacić za wszystko ale tak wysokie opłaty za każdą osobę to już przesada bo dom jeden powinna opłata być od domu albo od ilości zapełnionych worow

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 20:51:24

A choinka w gminie jakaś dla dzieci będzie organizowana jakieś upominki drobne ?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 21:55:11

No to tam gdzie mieszka standardowa rodzina 2rodzicow 2dzieci to nie będzie w końcu ich stać na opłaty i nie zapłacą bo tv, woda, prąd, telefon, butla gazu, i najważniejsze chleb każdy stara się płacić za wszystko ale tak wysokie opłaty za każdą osobę to już przesada bo dom jeden powinna opłata być od domu albo od ilości zapełnionych worow

Bez jaj! 2 dzieci to 1000 zł z Programu 500+.
2 dorosłych to dzisiaj około 3000 zł przychodu z pracy nawet w ramach płacy minimalnej.
4000 zł to nie jest dużo, ale i nie jest mało.
Znam rodziny, które mają mniej i nie narzekają.
Co ma powiedzieć emeryt lub rencista otrzymujący 1200 zł?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 00:13:10

Z takim podejściem właśnie mamy rządzących ja mam inny tok myślenia wolę zamiast na podwyżki za śmieci nakupowac dla dzieci lepszego jedzenia albo nawet odłożyć na wakacje czy dom a nie dorabiać gminę bez jaj ale ty zapłać bo wolisz na to wydać zero rozumu i gospodarności ile bys nie miał i tak się nie dorobisz

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 05:43:41

Z takim podejściem właśnie mamy rządzących ja mam inny tok myślenia wolę zamiast na podwyżki za śmieci nakupowac dla dzieci lepszego jedzenia albo nawet odłożyć na wakacje czy dom a nie dorabiać gminę bez jaj ale ty zapłać bo wolisz na to wydać zero rozumu i gospodarności ile bys nie miał i tak się nie dorobisz

Czy Ty myślałeś, że kasa z programu 500+ jest za darmo?
Przecież podwyżka śmieci związana jest z podniesieniem opłat za składowanie odpadów i gmina nic na tym nie zarabia. Pretensje kieruj, ale do Warszawy, która ma polityczne korzyści z tych właśnie opłat.
Ja także nie jestem szczęśliwy z powodu podwyżek na każdym kroku, ale spodziewałem się tego od ponad roku. Suweren dał się nabrać na obietnice lepszego jutra, które nie nadejdzie i coraz bardziej się oddala.
Za darmo nic w życiu nie ma.

#18 ~Hej~

~Hej~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 10:23:46

A choinka w gminie jakaś dla dzieci będzie organizowana jakieś upominki drobne ?

Kup w Biedronce za 500+ i o sprawie

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 20:34:46

Pewnie jesteś na emeryturze i przeżywasz że tobie na diecie nie dawali do dopierda.... Żałosne co za człowiek bo dziecko na 500 to nic ma już nie mieć Mikołaja choinki nic mu nie rob

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 21:07:49

Dobrze sami zapłacimy za paczki dla dzieci ale sala i wiele dzieci które się integrują i takie wydarzenia wspomina się w dorosłym życiu pieniędzmi nie zastąpisz czy ty człowieku pojmujesz o co chodzi czy tylko myślisz monetami

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych