Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Lniano - tu się żyje

772 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 21:43:36

Towarzysze. Przepraszam za moją złośliwość. Nie miałem jej na celu. Jak wspomniała szanowna koleżanka "Ona" rzeczywiście jeśli ktoś chce zasiadać na tak prestiżowym stanowisku jak radny gminy powinien z obowiązku jaki wziął na swoje barki wywiązywać się godnie i z powołaniem . Nie okłamujmy się jednak i powiedzmy sobie wprost iż w naszej gminie brakuje ludzi którzy nie baliby się takiej odpowiedzialności. Do mieszkańców naszej gminy idealnie pasuje powiedzenie "Każdy sobie rzepkę skrobie.". Dobrze że chociaż ktoś zechciał poświecić swój prywatny czas i pojawić się na "radzie". W innym przypadku bylibyśmy fenomenem na skale Polski jako gmina nie posiadająca reprezentacji mieszkańców we władzy ustawodawczej na poziomie (nawet) gminnym. W innych gminach wygląda to trochę inaczej choćby w sąsiednim Drzycimiu. Co do pieniędzy za pełnienie owej funkcji nie wiem na jakiej płaszczyźnie one się kształtują ale nie sadzę by były tak wysokie by pisać, że ktoś funkcje radnego pełni dla zysku.

#42 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 09:29:52

A powalczyć oto abyśmy mieli w urzędzie gminy pracowników o odpowiednich kwalifikacjach,anie że pani wójt mówi dopiero się uczą(np. budowlaniec,informatyk i wielu innych)to nie rozwój gminy tylko zacofanie i tu jest pole popisu dla wszystkich radnych.Dobro gminy ponad wszystkie własne interesy i nie bać się że pani wójt się obrazi na radnych!!!

#43 ~tomasz~

~tomasz~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 11:14:31

Towarzysze. Przepraszam za moją złośliwość. Nie miałem jej na celu. Jak wspomniała szanowna koleżanka "Ona" rzeczywiście jeśli ktoś chce zasiadać na tak prestiżowym stanowisku jak radny gminy powinien z obowiązku jaki wziął na swoje barki wywiązywać się godnie i z powołaniem . Nie okłamujmy się jednak i powiedzmy sobie wprost iż w naszej gminie brakuje ludzi którzy nie baliby się takiej odpowiedzialności. Do mieszkańców naszej gminy idealnie pasuje powiedzenie "Każdy sobie rzepkę skrobie.". Dobrze że chociaż ktoś zechciał poświecić swój prywatny czas i pojawić się na "radzie". W innym przypadku bylibyśmy fenomenem na skale Polski jako gmina nie posiadająca reprezentacji mieszkańców we władzy ustawodawczej na poziomie (nawet) gminnym. W innych gminach wygląda to trochę inaczej choćby w sąsiednim Drzycimiu. Co do pieniędzy za pełnienie owej funkcji nie wiem na jakiej płaszczyźnie one się kształtują ale nie sadzę by były tak wysokie by pisać, że ktoś funkcje radnego pełni dla zysku.

Są tacy ludzie tylko ich wybierzmy ,a nie to co nam narzuci p.wójt czyli swoją grupę radnych i przewodniczącego rady którego wójt chce jest on pod pantoflem p.wójt.

#44 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 11:31:29

Skoro są tacy ludzie, to niech wystartują w tych wyborach. Po to one właśnie są. Na pewno znajdą się chętni by zagłosować na nich. Po co później komentować,że znowu te same twarze na stołkach.

#45 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 19:55:17

Tak, tak, Drzycim jest wzorem do naśladowania. Ale faktycznie tam to się chociaż wesoło dzieje.

#46 ~Marek K~

~Marek K~
  • Goście

Napisano 13 październik 2010 - 13:02:34

Nasza władza to pokazała przed wyborami jak jest prężna jakie to dobro robią tyle robót rozpoczętych, trzy i pół roku to mieli tylko głupie pomysły takie jak płukanie chemii w centrum Lniana i wiele innych niewypałów choćby rozmieszczenie orlika 2012(miejsce budowy jest totalną głupotą).

#47 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 13 październik 2010 - 22:54:19

Nie można Pani Wójt oceniać tylko przez lokalizację orlika, która przypuszczam z czegoś jednak wynika. W gminie jednak trzeba przyznać wiele ostatnio się dzieje.

#48 ~greta~

~greta~
  • Goście

Napisano 14 październik 2010 - 08:02:02

Dzieje się ..we wszystkich gminach dookoła a przez Drzycim to już przejechać nie można bo co kawałek jakieś remont. Nie ma sensu na wszystko narzekać bo jak coś się dzieje to z korzyścią dla mieszkańców, chodzi o to żeby spojrzeć trzeźwym okiem na hipokryzję niektórych osób przy władz...i wyciągnąć wnioski oraz pozwolić "
innym świeżym" pokazać na co ich stać

#49 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 14 październik 2010 - 13:28:01

Nie można Pani Wójt oceniać tylko przez lokalizację orlika, która przypuszczam z czegoś jednak wynika. W gminie jednak trzeba przyznać wiele ostatnio się dzieje.

A wynika z tego że nasza władza lubi tylko przylepiać nowe stwory do czegoś powstałego i się cieszyć z następnej ohydy typu orlik.A oceniając Panią Wójt to poza pierwszą kadencją ,popadła w rutynę polityczną i robi coś zawsze krótko przed wyborami, żeby było widoczne przynoszące efekt wyborczy .

#50 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 14 październik 2010 - 19:08:19

No cóż, m.in. kanalizacja i ulica w Wętfiu, ulica w Błądzimiu, kąpielisko w Ostrowitem, wiem zawsze można więcej. Tylko niestety na wszystko musi być kasa. Ale jestem za: niech młodzi pokażą co potrafią!!!

#51 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 16 październik 2010 - 14:19:05

No cóż, m.in. kanalizacja i ulica w Wętfiu, ulica w Błądzimiu, kąpielisko w Ostrowitem, wiem zawsze można więcej. Tylko niestety na wszystko musi być kasa. Ale jestem za: niech młodzi pokażą co potrafią!!!

Kanaliza to już się ciągnie jak flaki w oleju(to jest od paru lat domena wyborcza pani wójt),a te wymienione to jest wszystko przed wyborami i to krótko ,co zrobiono dużo wcześniej to jest przecież kilka kadencji tej rady gminy?????

#52 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 17 październik 2010 - 20:55:54

O aktualnie wykonywanych robotach drogowych, czy przydomowych oczyszczalniach w Lnianie nie wspomniałem, aby nie być posądzonym o kiełbasę wyborczą !!!!! Ale trudno niech młodzi prowadzą nasza gminę ku lepszej przyszłości.

#53 ~Marek K~

~Marek K~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 13:50:44

Radni niech się pochwalą co zwojowali na początku swojej kadencji,nie to co im narzuciła pani wójt na koniec kadencji. Bo to jest kiełbasa wyborcza!!!!!

#54 ~radny~

~radny~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 09:20:33

A co może zrobić jeden i to pełniący funkcje pierwszy raz jeżeli pozostali opowiedzą się za narzuconą propozycją.

#55 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 13:18:13

Zastawiam się jakie szanse w wyborach mają młodzi często niedoświadczeni ludzie. Z tego co wiem startuje przynajmniej kilka takich osób ale czy mają szansę? Są pełni pasji i pomysłów. Moim zdaniem mogę dużo zdziałać ale musimy-na nich zagłosować

#56 ~Gall~

~Gall~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 19:27:26

Zastawiam się jakie szanse w wyborach mają młodzi często niedoświadczeni ludzie. Z tego co wiem startuje przynajmniej kilka takich osób ale czy mają szansę? Są pełni pasji i pomysłów. Moim zdaniem mogę dużo zdziałać ale musimy-na nich zagłosować

Właśnie pani wójt nie widzi z takimi współpracy woli swoich pupili ,więc proponuję mieszkańcom Lniana kto nie aprobuje myśli pani wójt o skreślenie jej kandydatów.

#57 ~zorientowany~

~zorientowany~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 11:56:39

Pani wójt zaczyna stawiać na młodych. Dowodem tego jest wystawienie wyborach młodej dziewczyny ( A.G). Z tego co się orientuje to nie jest nikt z wąskiego grona rodziny i znajomych.

#58 ~wtajemniczonytak~

~wtajemniczonytak~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 09:28:47

Pani wójt zaczyna stawiać na młodych. Dowodem tego jest wystawienie wyborach młodej dziewczyny ( A.G). Z tego co się orientuje to nie jest nikt z wąskiego grona rodziny i znajomych.

Tak jest to młoda osoba i bardzo uległa pani wójt jak dyrektor podstawówki,aby się przypodobać startuje co wybory do powiatu na polecenie pani wójt,mimo że zawsze bez szans i ta osoba jest w takiej samej sytuacji(głównie chodzi o tych czterech starych radnych, czemu nie zrezygnowała z któregoś z nich przecież to zlepek wszystkich parti dawnej epoki).

#59 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 23:38:15

Tak jest to młoda osoba i bardzo uległa pani wójt jak dyrektor podstawówki,aby się przypodobać startuje co wybory do powiatu na polecenie pani wójt,mimo że zawsze bez szans i ta osoba jest w takiej samej sytuacji(głównie chodzi o tych czterech starych radnych, czemu nie zrezygnowała z któregoś z nich przecież to zlepek wszystkich parti dawnej epoki).

#60 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 23:52:53

Ludziom to nikt nie dogodzi jak coś robią dla dobra gminy to krzyczą że kiełbasa wyborcza a jak nic nie robią to też jest źle bo pieniądze biorą za darmo. Najprościej stać za plecami i krytykować po to są wybory żeby wybrać dobrych ludzi a najwięcej mają do powiedzenia ci co nie chodzą na wybory .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych