Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Lniano - tu się żyje

790 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 luty 2010 - 22:16:23

Głowna ulica?Fajnie na niej mozna sie poslizgac:)Zeby dojechac do pracy trzeba sporo wczesniej wyjechac....droga czy to glowna czy to boczna rzadko widzi plug....gdy z naprzeciwka jedzie Tir trza uwazac zeby sie nie zakopac w zaspie....a w innych gminach ladnie odsniezone...

#22 ~fidzi123~

~fidzi123~
  • Goście

Napisano 02 luty 2010 - 23:23:28

Mieszkam w Błądzimiu i mogę powiedzieć jedno, gmina działa według zasady: wszystko dla Lniana, ochłapy dla reszty. Odśnieżanie wygląda tak, że najpierw odśnieżą każdą ścieżynkę w Lnianie, potem każdą leśną drogę i dopiero biorą się za inne miejscowości, oczywiście Błądzim, druga miejscowość w gminie, licznie odwiedzana przez wczasowiczów, na samym końcu. No i co to za odśnieżenie dróg, skoro nie idzie się minąć z dostawczakiem, nie mówiąc o TIRach. Po za tym wiele obietnic, z których żadna jeszcze się nie spełniła. Obiecano nam boisko w Błądzimu. W Lnianie jest stadion, kompleks przy szkole i jeszcze będą im budować Orlika. Nic dziwnego że jest taki odpływ młodych ludzi z mniejszych miejscowości, skoro gmina nie umie zapewnić im żadnego miejsca dla rozrywki. Nawet nie umieją porządnie interweniować przy układaniu rozkłady jazdy pociągów. Takie Świekatowo wywalczyło sobie 3 pary połączeń, oczywiście kosztem istniejących. Dojeżdżają tylko do Świekatowa. Reakcja naszej gminy? Chcą mieszkańcy dojeżdżać do Bydgoszczy, to niech sobie radzą, po co pociągi mają jeździć do Błądzimia. Czas na zmianę ekipy rządzącej naszą gminą, niech pani Topolińska nie myśli, że na nią zagłosuję. Jak nie będzie innego kandydata, to po prostu nie pójdę na wybory.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2010 - 18:02:34

Mieszkam w najmniejszym sołectwie gminy Lniano i tez mam dosc zimy i nieodsniezonych drog,ale moim zdaniem winy za stan drog nie nalezy szukac u p.Wójt czy sołtysa wsi.Takie są realia ze brakuje kasy i kazdy liczy grosz.Niestety naszej Polsce jeszcze daleko do Unii.A pozatym jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził.Zima jeszcze nas nie odpusci,rada dla wszystkich ciepłe buty na nogi i w droge(napewno wszedzie dojdziesz i nie bedziesz musiał wypychac samochodu z zaspy)wiem bo praktykowałam.pozdrawiam :)

#24 ~mieszkaniec gminy~

~mieszkaniec gminy~
  • Goście

Napisano 03 luty 2010 - 18:22:01

Ręce mi opadają kiedy słyszę narzekania osoby z Bładzimia. Może warto spojrzeć na potrzeby innych wiosek z Gminy Lniano,a nie tylko na swoje. Sami a tej gminie nie jesteście. Wszystko macie zawsze pierwsi i ciągle mało! To, że macie letników to nie znaczy, że innym wsiom to już nic się nie należy tylko krzyżyk na zapomnienie. Trochę uwagi an potrzeby innych!!!!!!
Natomiast temat odśnieżania - szkoda pisać i tak nic się nie zmieni.

#25 ~mieszkaniec gminy~

~mieszkaniec gminy~
  • Goście

Napisano 03 luty 2010 - 18:27:15

Ręce mi opadają kiedy słyszę narzekania osoby z Błądzimia. Może warto spojrzeć na potrzeby innych wiosek z Gminy Lniano,a nie tylko na swoje. Sami a tej gminie nie jesteście. Wszystko macie zawsze pierwsi i ciągle mało! To, że macie letników to nie znaczy, że innym wsiom to już nic się nie należy tylko krzyżyk na zapomnienie. Trochę uwagi an potrzeby innych!!!!!!

#26 ~Zawiedzeni~

~Zawiedzeni~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 08:20:05

Ręce mi opadają kiedy słyszę narzekania osoby z Błądzimia. Może warto spojrzeć na potrzeby innych wiosek z Gminy Lniano,a nie tylko na swoje. Sami a tej gminie nie jesteście. Wszystko macie zawsze pierwsi i ciągle mało! To, że macie letników to nie znaczy, że innym wsiom to już nic się nie należy tylko krzyżyk na zapomnienie. Trochę uwagi an potrzeby innych!!!!!!

A radni to po prostu nas olewają (na zebrania z mieszkańcami nie pofatygował się ani jeden ) czas ich zweryfikować podczas wyborów bo nie dieta jest ważna a sprawy gminy i społeczności??????????

#27 ~adelajda211~

~adelajda211~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 12:36:59

A radni to po prostu nas olewają (na zebrania z mieszkańcami nie pofatygował się ani jeden ) czas ich zweryfikować podczas wyborów bo nie dieta jest ważna a sprawy gminy i społeczności??????????

#28 ~adelajda211~

~adelajda211~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 12:40:09

Jestem mieszkanką Mukrza i mam pytanie oczywiście w sprawie drogi. Słyszałam, że w tym roku ma być zrobiony jedynie kawałek o długości 1,5 km. Czy to prawda? Mamy juz dosyc jezdżenia po dziurach i piachach, ile mozna naprawiać samochód kiedy awarie są spowodowane jazda po tym czymś co nazywają drogą?

#29 ~~Radny~~

~~Radny~~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 12:22:15

Jestem mieszkanką Mukrza i mam pytanie oczywiście w sprawie drogi. Słyszałam, że w tym roku ma być zrobiony jedynie kawałek o długości 1,5 km. Czy to prawda? Mamy juz dosyc jezdżenia po dziurach i piachach, ile mozna naprawiać samochód kiedy awarie są spowodowane jazda po tym czymś co nazywają drogą?

Pani część drogi została w Wętfiu w cela wyborczych (nowy asfalt pod koniec roku 2009).

#30 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 22:09:07

Skoro takie profity ma Wętfie to może tą myjnię chemiczną też tam upchnąć?

#31 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 07:51:47

I p.wójt stworzyła swoją grupę kandydatów czyli starych radnych i są to panowie tak zwani nieporadni.Pan M.Kutowski-nie znający się na niczym ,a zapytany o sprawy gminy nigdy nic nie wie.Pan S.Wnuk o dziwo obudziły go po czterech latach niemocy o lipy i to krótko przed wyborami.Pan M. Puchowski potrzebuje poparcia wójta na stanowisko dyrektora szkoły , nie w głowie mu sprawy ludzi.Pan W.Jakubek to ostatnie cztery lata uczestniczy w radzie tylko od przypadku interesy własne ponad wszystko ,brak mu czasu jak sam powiedział.Więc panowie gdzie honor i czy go macie bo jeśli chodzi o dietę ,to wystarczą wnioski o zapomogę,a p.wójt wam przyzna.Poco się ośmieszać następne cztery lata??????

#32 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 17:19:35

Jak to na siłę się trzymają koryta!!!!!

#33 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 17:21:19

#34 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 17:22:31

#35 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 17:23:43

#36 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 10:13:22

To wszystko prawda jak już ktoś się przyssie do koryta to trudno mu odpuścić...mimo iż nie ma nic do zaoferowania i tylko potrafi narzekać na innych

#37 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 15:51:36

Źle wam?? . Żal wam,że to nie wy te kasę zbieracie. Po to są wybory żeby w nich startować. Zapraszam wszystkich chętnych i życzę powodzenia.

#38 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 17:30:10

Drogi zenku to nie kwesta żle czy dobrze nie każdy nadaje się do władzy ale jeśli juz ktoś się pcha i jest przy jak to się brzydko mówi korycue, to powinien część siebie i swojego życia poswięcić tej sprawie i wiedzić o tym co się dzieje i mieć na coś wpływ i walczyć o sprawy konkretnej grupy społeczeństwa a nie tylko szukać swego zysku i robć łaskę...więc nie mów złośliwe "żle wam..." bo to nie o to chodzi nie w narzekaniu jest sprawa

#39 ~sędzia dred~

~sędzia dred~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 18:50:00

Mi najlepiej podoba się droga z Jaszcza do Lniana :lol: nikt w Unii Europejskiej nie buduje takiej wypasionej drogi :lol: :lol: jak można zbudować drogę z takimi samymi dziurami jak droga stara, powiem mało na dolanej nowej nawierzchni są takie zagłębienia że biją na łeb stare zagłębienia na wąskiej drodze. :lol: :lol: normalnie mistrzostwo świata!!! :lol: :lol:

#40 ~sędzia dred~

~sędzia dred~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 18:51:32

przepraszam dotyczy to drogi z jastrzębia do lniana!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych