Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Drzycim wybory 2018

Drzycim drzycim kandydaci drzycim wójt drzycim wybory gmina drzycim

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
238 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Luki~

~Luki~
 • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 06:18:21

Kochani ,jeśli chodzi o tych dwóch kandydatów to nie jest to tak istotne kto zostanie wójtem ponieważ wiedzę mają porównywalną.Wiem co piszę znam jednego jak i drugiego,natomiast pole do popisu będzie miała rada gminy. Niestety rade patrząc na nazwiska mamy raczej najgorszą z możliwych.Podejrzewam ,że przewodniczącym zostanie wybitny drzycimski nauczyciel .Chciała bym się mylić.Szanowna Rado Gminy Drzycim to od Was zależy jak będzie się rozwijała cała jeszcze raz powtarzam cała nasza gmina.

No i teraz mamy dopiero problem.

#222 ~Jerzy~

~Jerzy~
 • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 20:10:39

Czeka nas kulejącą kadencja jeśli wygra pan Marian.
Będziemy mieli wójta z niewielką wiedzą na temat pracy w samorządzie, bez doświadczenia w zarządzaniu ludźmi i silnie związanego z partią polityczną. Zaraz pojawią się partyjni doradcy, którym nie udało się wygrać 4 lata temu lub wejść do rady powiatu. Do tego świeża niedoświadczona Rada pełna przypadkowych członków. Pierwsze trzy lata to będzie nauka i brodzenie po omacku. Jak dzieci we mgle. Czyli ostatnie dwa lata to będzie okres namiastki rządów. I czego się możemy spodziewać przez następne pięć lat? Właśnie tego.

#223 ~Robert~

~Robert~
 • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 20:23:20

Droga Basiu 12 lat temu tez przyszedl wojt bez dodwiadczenia i bez wyksztalcenia zrobil je z urzedowych pieniedzy dajmy szanse innym glosowala na p.Barwik teraz oddam glos na p. MARIANA

Droga Jolu, Zazdrość nie przystoi Polakowi i katolikowi, a tym bardziej kobiecie. I co z tego, że zrobił wykształcenie? Po pierwsze to nie za urzędowe pieniądze tylko za pensję, którą dostawał. Mógł ją przepić, kupić za to auto, przegrać w karty. Jednak spożytkował to na zdobycie wiedzy i tytułu więc chwała mu za to. Jeśli masz dowody, że zostały wykorzystane do tego celu pieniądze gminne, to zgłoś to na policję. Jeśli nie, to nie szerz defetyzmu, bo jak mówi powiedzenie "psy szczekają, karawana jedzie dalej"

#224 ~Znajomy~

~Znajomy~
 • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 20:53:53

Czeka nas kulejącą kadencja jeśli wygra pan Marian.
Będziemy mieli wójta z niewielką wiedzą na temat pracy w samorządzie, bez doświadczenia w zarządzaniu ludźmi i silnie związanego z partią polityczną. Zaraz pojawią się partyjni doradcy, którym nie udało się wygrać 4 lata temu lub wejść do rady powiatu. Do tego świeża niedoświadczona Rada pełna przypadkowych członków. Pierwsze trzy lata to będzie nauka i brodzenie po omacku. Jak dzieci we mgle. Czyli ostatnie dwa lata to będzie okres namiastki rządów. I czego się możemy spodziewać przez następne pięć lat? Właśnie tego.

Jerzy,Jerzy to Ty,który jesteś tak doświadczony w samorządzie już pokazałeś w tylu kadencjach na co Cię stać.Proszę Cię zamilcz już.

#225 ~Waldek nie wójt~

~Waldek nie wójt~
 • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 21:31:15

Droga Basiu 12 lat temu tez przyszedl wojt bez dodwiadczenia i bez wyksztalcenia zrobil je z urzedowych pieniedzy dajmy szanse innym glosowala na p.Barwik teraz oddam glos na p. MARIANA


Jeśli jest tak, że wójt może wykorzystywać legalnie pieniądże gminne do podnoszenia poziomu wykształcenia, to Mamy dać szansę drugiemu kandydatowi na zdobywanie doświadczenia za "urzędowe pieniądze"? Może zróbmy z urzędu wójta taką trampolinę do wiedzy? Wybierzmy kogoś w trudnej sytuacji życiowej, albo największego gminnego głupka i zróbmy go wójtem, a za gminne pieniądze wykształcimy go na doktora habilitowanego.

#226 ~Mariusz~

~Mariusz~
 • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 22:17:03

Bez obaw jak ktoś chodził na spotkania to wie, że tego kandydata nie interesuje podnoszenie wykształcenia czy umiejętności językowych. Ważne jest że przynależy do PIS i to wystarczy. W dawniejszych czasach też bywali tacy BMW co przynależeli do PZPR i uważali, że to wystarczy do rządzenia. Teraz jednak z facebooka i plakatów znikneło partyjne logo, żeby ciemnogród broń Boże w czasie głosowania nie pamiętał z jakiej opcji startuje. Jak wygra to zaraz po wyborach z powrotem odsłoni swoje ukryte oblicze i nastaną ciemne czasy w naszej gminie.

 #227 ~Kamila S.~

~Kamila S.~
 • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 22:43:12

Jednak na nic się zdały objazdy MK po kandydatkach jeżeli panie i tak w końcu poparły obecnego wójta. Pytanie tylko dlaczego dopiero na ostatnią chwilę.Można było tego poparcia udzielić wcześniej, a nie mydlić oczy wyborcom, wypisując złote myśli i złośliwe komentarze o obecnym wójcie na FB. Moim zdaniem można było od razu zadeklarować głosujacym, że powinni poprzeć obecnego wójta w drugiej turze, a nie czekać z tym dwa tygodnie!
 

 #228 ~Gacki~

~Gacki~
 • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 22:50:36

Ja na te kandydatkę nie głosowałem i nie zagłosowałbym nigdy, ale przyznaję, że przynajmniej na koniec się potrafiła dobrze zachować wobec swojego byłego szefa.

 #229 ~Wiktor~

~Wiktor~
 • Goście

Napisano 04 listopad 2018 - 22:51:42

No to Gmina ma nowego Wójta. Czas na "Dobrą Zmianę"

#230 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 08:07:46

Ludzie to bez większego znaczenia kto jest wójtem. Nadrzędną rolę w gminie sprawuje Rada Gminy. Wójt jest tylko urzędnikiem, który ma za zadanie wykonywać uchwały i postanowienia Rady Gminy. A że mamy taką, a nie inną radę gminy to nowemu może być ciężko coś dobrego zrobić.#231 ~Janek~

~Janek~
 • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 08:25:48

Ludzie to bez większego znaczenia kto jest wójtem. Nadrzędną rolę w gminie sprawuje Rada Gminy. Wójt jest tylko urzędnikiem, który ma za zadanie wykonywać uchwały i postanowienia Rady Gminy. A że mamy taką, a nie inną radę gminy to nowemu może być ciężko coś dobrego zrobić.

Rada została wybrana tak samo jak wójt czyli przez mieszkańców Gminy , więc do kogo te pretensje . Obecnie jest kilku doświadczonych radnych ale trzeba dać szansę również nowo wybranym radnym .#232 ~Justyna~

~Justyna~
 • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 22:42:58

Forum zamilklo...ciekawi mnie fakt czy konkurs zostal rozstrzygniety czy pan wojt wsadzi swoja znajoma?

#233 ~OldestWoman~

~OldestWoman~
 • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 19:26:07

Gmina Drzycim wybrała swojego wójta. Teraz szybciutko do niego załatwiać swoje sprawy, obieca bo nie wie, co może a czego nie. A te wszystkie zamki, amfiteatry i plaże w Gródku to utopia. Jak wybrano WM na pierwszą kadencję, to wszyscy w Gródku budowali halę sportową, mieli wielkie plany, prezentacje a pieniądze leżały na ulicy, wystarczyło się po nie tylko schylić i hala już prawie stała. Co prawda nie wiadomo dla kogo bo sport w gminie Drzycim to pusta skorupa, wydmuszka i strata pieniędzy. Hali, jak wiadomo nie udało się zbudować przez 12 lat. Tak samo będzie z zamkiem  i plażą, która ma być zorganizowana na gruncie nienależącym do gminy. Dla obecnie wybranego włodarza to oczywiście żadna przeszkoda, żeby inwestować w nie swoje. Na fejsbuku gminy narzekania, że WM przelał pieniądze na kajaki (moim zdaniem głupio zrobił) ale nikt jakoś nie kojarzył, że te kajaki zorganizował kontrkandydat i po pieniądze na nie łapska do budżetu gminy wyciągnął. Tak się szalenie starał "coś" dla Gródka zrobić, że aż nagle reaktywował zapomniany już prawie UKS Wda Gródek (zresztą przy pomocy osoby, która w tym klubie dokładnie NIC nie zrobiła), który mu pozwolił o kasę wystąpić. To teraz ci wszyscy, co tak strasznie narzekają na stan swoich dróg, w czasie deszczu i roztopów już wiedzą do kogo po kajak się zwrócić, coby do domu dopłynąć. 20.11.2018 nowy wójt złoży ślubowanie i zacznie odbudowę zamku w Gródku albo wkopie kamień węgielny pod przedszkole w Gródku albo wytyczy trasę ścieżki rowerowej do Gródka. Pewnie wyborcy czekają, że w następnym tygodniu "coś się zacznie wreszcie dziać". Czekajcie sobie, trochę to wszystko potrwa. A wyborcy z Drzycimia, którzy w połowie opowiedzieli się za kontrkandydatem WM mają jeszcze nadzieję na nowy budynek świetlicy? To nadzieję porzućcie, teraz Gródek. W gminie za dużo jest imprez, to trzeba zbudować jeszcze jeden amfiteatr w Gródku, żeby imprez było więcej. Na wszystkie zachcianki pieniędzy nie wystarczy, a już na pewno nie wystarczy tych z różnych mandatów.  Największe podziękowanie WM powinien złożyć ludziom z Sierosławia, dla których użerał się z radą gminy, żeby zrobić dla nich prawie wszystko, czego chcieli, na czele z finansowaniem szkoły podstawowej. Ale jak wiadomo wszystkim nie dogodził, więc przegrał coś około sześćdziesięcioma głosami. Zresztą w całej gminie wyborcy głosowali po równo na obu kandydatów, pewnie wszystkie wsie życzą sobie rozwoju Gródka. Łaska pańska na pstrym koniu jeździ, o czym za kilka lat przekona się również wójt elekt.

 #234 ~Luki~

~Luki~
 • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 22:38:29

Gmina Drzycim wybrała swojego wójta. Teraz szybciutko do niego załatwiać swoje sprawy, obieca bo nie wie, co może a czego nie. A te wszystkie zamki, amfiteatry i plaże w Gródku to utopia. Jak wybrano WM na pierwszą kadencję, to wszyscy w Gródku budowali halę sportową, mieli wielkie plany, prezentacje a pieniądze leżały na ulicy, wystarczyło się po nie tylko schylić i hala już prawie stała. Co prawda nie wiadomo dla kogo bo sport w gminie Drzycim to pusta skorupa, wydmuszka i strata pieniędzy. Hali, jak wiadomo nie udało się zbudować przez 12 lat. Tak samo będzie z zamkiem i plażą, która ma być zorganizowana na gruncie nienależącym do gminy. Dla obecnie wybranego włodarza to oczywiście żadna przeszkoda, żeby inwestować w nie swoje. Na fejsbuku gminy narzekania, że WM przelał pieniądze na kajaki (moim zdaniem głupio zrobił) ale nikt jakoś nie kojarzył, że te kajaki zorganizował kontrkandydat i po pieniądze na nie łapska do budżetu gminy wyciągnął. Tak się szalenie starał "coś" dla Gródka zrobić, że aż nagle reaktywował zapomniany już prawie UKS Wda Gródek (zresztą przy pomocy osoby, która w tym klubie dokładnie NIC nie zrobiła), który mu pozwolił o kasę wystąpić. To teraz ci wszyscy, co tak strasznie narzekają na stan swoich dróg, w czasie deszczu i roztopów już wiedzą do kogo po kajak się zwrócić, coby do domu dopłynąć. 20.11.2018 nowy wójt złoży ślubowanie i zacznie odbudowę zamku w Gródku albo wkopie kamień węgielny pod przedszkole w Gródku albo wytyczy trasę ścieżki rowerowej do Gródka. Pewnie wyborcy czekają, że w następnym tygodniu "coś się zacznie wreszcie dziać". Czekajcie sobie, trochę to wszystko potrwa. A wyborcy z Drzycimia, którzy w połowie opowiedzieli się za kontrkandydatem WM mają jeszcze nadzieję na nowy budynek świetlicy? To nadzieję porzućcie, teraz Gródek. W gminie za dużo jest imprez, to trzeba zbudować jeszcze jeden amfiteatr w Gródku, żeby imprez było więcej. Na wszystkie zachcianki pieniędzy nie wystarczy, a już na pewno nie wystarczy tych z różnych mandatów. Największe podziękowanie WM powinien złożyć ludziom z Sierosławia, dla których użerał się z radą gminy, żeby zrobić dla nich prawie wszystko, czego chcieli, na czele z finansowaniem szkoły podstawowej. Ale jak wiadomo wszystkim nie dogodził, więc przegrał coś około sześćdziesięcioma głosami. Zresztą w całej gminie wyborcy głosowali po równo na obu kandydatów, pewnie wszystkie wsie życzą sobie rozwoju Gródka. Łaska pańska na pstrym koniu jeździ, o czym za kilka lat przekona się również wójt elekt.

Idź człowieku do lekarza i się lecz,albo do księdza do spowiedzi to Ci wszystko przejdzie.

#235 ~OldestWoman~

~OldestWoman~
 • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 22:45:46

Dlaczego przemilczacie działalność przewodniczących rady Pana Ż A i Pana K J,którzy niewiele zrobili dla społeczności Gródka ich działalność przeminęła  bez echa.Pamięć macie dobrą ale krótką.Do kogo chodzili z kim rozmawiali jakie są potrzeby by coś w Gródku zmienić.Zostawcie tak jak jest na następne 5 lat.Bo po co to zmieniać jak nam jest tak dobrze.Mamy lasy,wodę,ciszę i spokój. DOSŁOWNIE ŻYĆ I NIE UMIERAĆ.

 

Proszę nie zapominać jeszcze o Sz. N., który również jest mieszkańcem Gródka i też przewodniczył radzie gminy. Ciekawe ile on dla społeczności zrobił i czy jakieś echo jego działalności pozostało?#236 ~OldestWoman~

~OldestWoman~
 • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 22:52:30

Idź człowieku do lekarza i się lecz,albo do księdza do spowiedzi to Ci wszystko przejdzie.

A z czego Twoim zdaniem mam się spowiadać i co ma mi przejść? Takie teksty to sobie możesz swoim znajomkom na fejsbuku wstawiać, g...o wnoszą do sprawy. Jak na nic więcej Cię nie stać, to nie zabieraj głosu.#237 ~Luki~

~Luki~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 09:40:26

A z czego Twoim zdaniem mam się spowiadać i co ma mi przejść? Takie teksty to sobie możesz swoim znajomkom na fejsbuku wstawiać, g...o wnoszą do sprawy. Jak na nic więcej Cię nie stać, to nie zabieraj głosu.

Wyluzuj bo ciśnionko Cię zabije.Masz gorączkę.Dzwoń po pogotowie.

#238 ~Zaniepokojona~

~Zaniepokojona~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 11:42:41

Pracownicy UG i innych jednostek miejcie się na baczności. Czas uzbroić się w dyktafony i kamery, żeby w razie czego mieć materiały jak wobec zwykłych ludzi odnosi się i czego zacznie wymagać były strażnik więzienny mianowany wójtem. TVN, Polsat, Fakt, Pomorska … Sądy pracy też czekają na takie historie i materiały. Chodzą słuchy, że słabi pracownicy UG (zwani też poplecznikami W.M.) podobno rozsiewali fałszywe informacje i byli przeciwnikami wyboru ch…ej zmiany. Były strażnik wie kto to był najbardziej aktywny a kto trochę mniej i pewnie przykręci tym osobom śrubę, tak że w końcu nie wytrzymają i pouciekają. Już trwają wywiady wśród ludzi, a nawet sami mieszkańcy życzliwie donoszą kto ma jakie poglądy i jaki jest pobożny. Na dłuższą mętę nie uchowają się więc ci co nie chodzą co niedziele do kościoła i ci co mają inne poglądy niż jedynie słuszna linia władzy obecnie rządzącej (czytaj: zwolennicy wolnych sądów, przeciwnicy łamania konstytucji, euroentuzjaści, widzowie TVN, pracownicy wywodzący się z PRL, sympatycy LGBT, PO, SLD, PSL, Nowoczesnej itd …) można powiedzieć tylko najdelikatniej jak się da, że nie będą zbyt szanowani.

 #239 ~OldestWoman~

~OldestWoman~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 16:24:48

Wyluzuj bo ciśnionko Cię zabije.Masz gorączkę.Dzwoń po pogotowie.

Taka to i dyskusja z deb***em. Pa.Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Drzycim, drzycim kandydaci, drzycim wójt, drzycim wybory, gmina drzycim

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych