Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Dobre

275 odpowiedzi w tym temacie

#261 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 08:26:41

Czy droga Dobre-Bronisław to będzie skończona? Proszę aby pan wójt minął się z Tirem.  Tragedia. Pokopał rowy aby ludzie się pozabijali. Poszerz drogę, wyrównaj pobocza i zasyp te rowy.  Droga była lepsza i bezpieczniejsza niż zrobił teraz. na pewno wydał miliony bo tyle czasu to robi, a pewnie zakończy dzień przed wyborami. Jednak ta droga świadczy o braku przemyślenia to jest porażka. Ogólnie po rozmowach z mieszkańcami Koszczał i Bronisławia ludzie są bardzo z tej drogi nie zadowoleni. Wczoraj dziecko i rodzic jechali rowerami po ścieżce rowerowej. Słyszałem jak matka wołała nie jedz tak blisko tego rowu jedz bliżej pola . Brak wyobraźni u włodarza gminy.

#262 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 11:08:06

Rów wymyślil podejrzewam powiat kolejny Janusz budowy dróg. Na jakiego h... Ten rów tam zrobili ale przejmują się odwodnieniem dziurawej drogi.no ale w tych rowach mogli by posiać trawę

#263 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 11:30:02

No

#264 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 17:33:40

To kto tam na tych radnych kandyduje ?

#265 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 21:07:53

Tak trudno znaleść na tym forum?

#266 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 01:54:58

Nie tu prawdy szukajmy, niby mała miejscowość a strach iść ulicą,  samochody  jak po pastwisku krowy, kierunkowskazów nawet nie włączają, na łysych oponach jeżdżą, i często bez świateł mijania, a policja śpi po kątach . To jest dopiero bałagan ! B) Bezpieczeństwo ludzi jest ważniejsze od tych paru groszy ! :angry:

Największe niebezpiieczestwo stwarzają piesi i rowerzyści, czas podnieść mandaty! B)

#267 ~MARTA~

~MARTA~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 13:22:01

PANIE GAPIŃSKI NA STAŻE NIKT NIE CHCE CHODZIĆ ALE MOŻE PAN SIĘ ZGŁOŚĆ I PODJĄĆ STAŻ W NASZEJ GMINIE DOBRE BO CIĄGLE PANU MAŁO !!!!!:):)

#268 ~DOBRE~

~DOBRE~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 13:27:13

To kto tam na tych radnych kandyduje ?

NIE WIEM ALE WSTYD NAWET CZYTAĆ NIE POTRAFIĄ A JUŻ O WYSŁAWIANIU SIĘ TO NIE WSPOMINAM ALE CO SIĘ DZIWIĆ

#269 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 13:31:10

PANIE GAPIŃSKI NA STAŻE NIKT NIE CHCE CHODZIĆ ALE MOŻE PAN SIĘ ZGŁOŚĆ I PODJĄĆ STAŻ W NASZEJ GMINIE DOBRE BO CIĄGLE PANU MAŁO !!!!! :)

zamiast Gapińskiego dajcie lola

#270 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 10:38:25

zamiast Gapińskiego dajcie lola

No ten to by rozsławił naszą gminę! Wszyscy by się z nas śmieli.

#271 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 22:27:09

Bo by przegrał z kretesem

#272 ~ŁUKASZ~

~ŁUKASZ~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 09:56:26

Czy droga Dobre-Bronisław to będzie skończona? Proszę aby pan wójt minął się z Tirem.  Tragedia. Pokopał rowy aby ludzie się pozabijali. Poszerz drogę, wyrównaj pobocza i zasyp te rowy.  Droga była lepsza i bezpieczniejsza niż zrobił teraz. na pewno wydał miliony bo tyle czasu to robi, a pewnie zakończy dzień przed wyborami. Jednak ta droga świadczy o braku przemyślenia to jest porażka. Ogólnie po rozmowach z mieszkańcami Koszczał i Bronisławia ludzie są bardzo z tej drogi nie zadowoleni. Wczoraj dziecko i rodzic jechali rowerami po ścieżce rowerowej. Słyszałem jak matka wołała nie jedz tak blisko tego rowu jedz bliżej pola . Brak wyobraźni u włodarza gminy.

teoretycznie z tirem sie tam nie miniesz bo jest tam zakaz tonarzowy, jak widzisz tira zrób mu zdjęcie i wyślij na krajową mape bezpieczenwa i zgłoś łamanie zakazu....

#273 ~Aaaa~

~Aaaa~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 16:01:08

teoretycznie z tirem sie tam nie miniesz bo jest tam zakaz tonarzowy, jak widzisz tira zrób mu zdjęcie i wyślij na krajową mape bezpieczenwa i zgłoś łamanie zakazu....

Zakaz jest niedotyczy pustych aut które waży około 15 ton znak jest do 20ton. Pozdrawiam kierowca Tira

#274 ~ccc~

~ccc~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 16:46:22

poważnie jest zakaz?  mijały mnie tiry codziennie na tej trasie, najczęściej angama ale nie tylko

#275 ~ccc~

~ccc~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 16:48:06

poważnie jest zakaz?  mijały mnie tiry codziennie na tej trasie, najczęściej angama ale nie tylko

na pewno każdy był pusty :)

#276 ~lukasz~

~lukasz~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 06:19:28

a zapomniałem dodać że ta droga jest drogą powiatową, wiec pisz do starosty

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych