Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Dobre

275 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 00:19:23

Czy ktoś mi może wytłumaczyć jak to się dzieje w Gminie Dobre, że po raz kolejny my podatnicy płacimy za błędy urzędników - tych na najwyższych stołkach. Kolejny raz ignorancja i brak kompetencji doprowadziły do dużych strat w budżecie. Jak ktoś nie wie o co chodzi to zwolnili  bezpodstawnie pracownika a teraz płacąc potężne odszkodowanie. Bo przecież za kilkaset tysięcy złotych można zrobić wiele dobrego. Czy ktoś poniesie za to konsekwencje, czy jak to zwykle bywa sprawa zostanie zamieciona pod "dywan". Być może ktoś z szanownej władzy wyjaśni mieszkańcom tą sytuację.

#2 ~bronislaw~

~bronislaw~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 05:47:00

czas na zmiany i na młodych niezmanierowanych

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 12:46:58

TAK RZĄDZI DYREKTOR WRAZ Z WÓJTEM, oto szczegóły

http://www.wzzso.pl/...hp?readmore=190

#4 ~nzss~

~nzss~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 12:55:01

tej sytuacji Sąd Okręgowy we Włocławku prawomocnie przywrócił szefową naszej organizacji związkowej do pracy. Należy wskazać, że organ prowadzący (Gmina Dobre - a w zasadzie podatnicy!) poniesie kolejne koszty związane z obowiązkiem wyrównania przewodniczącej Związku poniesionych strat podczas prawie 2,5 letniego przymusowego pozostawania bez pracy... Ciekawe, czy Wójt Gminy zapłaci z własnej kieszeni wielotysięczne odszkodowanie za skutki własnych decyzji, czy sięgnie do środków budżetowych?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 13:35:24

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, teraz przynajmniej wiem o co dokładnie chodzi i nie musze w koło wysłuchiwać plotek. Ciekawe czy Wójt i Pan Dyrektor dali sobie nagrody na koniec roku za "wzorową" pracę. Fajnie, że tej Pani udało się wygrać z nimi i wrócić do pracy ale przykro bardzo, że naszą gminą rządzą tak nieodpowiedzialne osoby. :( Radni na pewno też są z siebie zadowoleni. Podwyżkę dla Wójt kolejną powinni uchwalić. Płakać się chce

to jeszcze pozostałości po Ubaniee czyli władza zawszesię wyżywi

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 15:45:28

to jeszcze pozostałości po Ubaniee czyli władza zawszesię wyżywi

plus niedprowadzone składki ZUS

#7 ~meczybula~

~meczybula~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 17:44:42

jak ktos nireformowalny to trzebaodspawac i odsunac

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 18:58:41

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, teraz przynajmniej wiem o co dokładnie chodzi i nie musze w koło wysłuchiwać plotek. Ciekawe czy Wójt i Pan Dyrektor dali sobie nagrody na koniec roku za "wzorową" pracę. Fajnie, że tej Pani udało się wygrać z nimi i wrócić do pracy ale przykro bardzo, że naszą gminą rządzą tak nieodpowiedzialne osoby. :( Radni na pewno też są z siebie zadowoleni. Podwyżkę dla Wójt kolejną powinni uchwalić. Płakać się chce

A ten dyrektor to jest radnym powiatowym?????

#9 ~Mordred~

~Mordred~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 19:13:10

Przez 4 lata marudzicie a pożniej wybieracie tak samo albo jeszcze gorzej.

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 20:36:56

a za co tu winić radę? Takie decyzję podejmuje wójt  z dyrektorem szkoły z tego co wiem była sesja i nic o tej sprawie wójt nie wspominał

#11 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 20:50:39

to chyba powinien byc koniec rzadow towarzysza wojta SPI..dyPomyslcie kogo wystawimy

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 22:29:17

a za co tu winić radę? Takie decyzję podejmuje wójt  z dyrektorem szkoły z tego co wiem była sesja i nic o tej sprawie wójt nie wspominał

Powinni ze swojej kieszeni zapłacić ,wójt i dyrektor!!!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 00:38:07

do nzss a jakie to koszty tego odszkodowania?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 01:01:01

to była zemsta pana wójta za nie posłuszeństwo w latach poprzednich urzędowania przez niego. powinien zapłacic jeszcze za szkody moralne dla tej pani a odpowiadając na wcześniejsze pytanie ta pani ani jej mąż nie są radnymi powiatowymi ani przy korycie.ciesze się z finału sprawy a wam współczuje wójta.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 09:38:34

to była zemsta pana wójta za nie posłuszeństwo w latach poprzednich urzędowania przez niego. powinien zapłacic jeszcze za szkody moralne dla tej pani a odpowiadając na wcześniejsze pytanie ta pani ani jej mąż nie są radnymi powiatowymi ani przy korycie.ciesze się z finału sprawy a wam współczuje wójta.

czyli był mobing

#16 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 12:29:56

oj wójt se nagrabil jeszcze przed samymi wyborami taki skandal se zafundował teraz już wiem na kogo nie głosować

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 15:05:34

oj wójt se nagrabil jeszcze przed samymi wyborami taki skandal se zafundował teraz już wiem na kogo nie głosować

Na tą chwile to nawet nie wiemy kto będzie kandydował, taką deklaracje w prasie ogłosił tylko obecnie panujący pan wójt, który niszczy konkurencje nie patrząc na nic

#18 ~cukrownia~

~cukrownia~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 15:41:05

Na tą chwile to nawet nie wiemy kto będzie kandydował, taką deklaracje w prasie ogłosił tylko obecnie panujący pan wójt, który niszczy konkurencje nie patrząc na nic

wszędzie maa nagrbione

#19 ~anatol~

~anatol~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 16:57:25

tak to jest jak wiecznie wybierane sa te same komunistyczne betony!!! ale z drugiej strony sami sobie takiego wójta wybraliśmy:( kupuje dla policji laptopa a dopuszcza do likwidacji posterunku... teraz ten wyczyn z przywróconą do pracy... dobrze, że niebawem wybory - mam nadzieję że wybierzemy nowych którym chce się prawcować a nie stołkowiczów z ery komuchów

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 17:33:40

tak to jest jak wiecznie wybierane sa te same komunistyczne betony!!! ale z drugiej strony sami sobie takiego wójta wybraliśmy:( kupuje dla policji laptopa a dopuszcza do likwidacji posterunku... teraz ten wyczyn z przywróconą do pracy... dobrze, że niebawem wybory - mam nadzieję że wybierzemy nowych którym chce się prawcować a nie stołkowiczów z ery komuchów

masz racje kupił laptopa mimo, że wczesniej policja złozyła pismo do rady o taki zakup ale radni sie sprzeciwili bo posterunek zlkwidowany to sobie napisali do wójta i pan wójt kupił co tam ważne ze nie za swoje sie promuje i tutaj wychodzi że rada jest nie potrzebna

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych