Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Głupsi od krowy i ześwinieni nienawiścią – ciemnogród napędzany pogardą


14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 20:41:40

Istnieje taka teoria, że jeśli Jarosław Kaczyński powie A, to przeciwnicy Kaczyńskiego powiedzą B. Ważne w tym wszystkim jest to, że treść A nie ma żadnego znaczenia, co sprowadza całą teorię do nieograniczonej propagacji absurdów. Opisana powyżej zasada funkcjonuje od dawna i absurd goni absurd.

Przetestujmy to w praktyce, za pomocą następującego stwierdzenia. Kaczyński jest zwolennikiem unijnego programu, który wspiera ekologiczną i humanitarną hodowlę zwierząt, co zapewni żywność „bio”.

Dokładnie tyle i tylko tyle padło na konwencji PiS w Kadzidle i w dodatku nowy program został opisany w bardzo prostych słowach, aby każdy rolnik mógł zrozumieć o co chodzi:

Będziemy twardo zabiegać o to - i potrafimy to zrobić - by Polska dostała tym razem najwięcej ze wszystkich państw, jeśli chodzi o ten program (…). Musi być tak, że te mniejsze i średnie gospodarstwa rolne będą miały dużo, dużo większy udział w tych środkach (…). Sprawa kolejna, to jest sprawa szczególnego wsparcia tych gospodarstw rolnych, które będą po pierwsze hodowały zwierzęta, które tu się rodzą, własnego chowu, hodowały w oparciu o własne pasze, zapewniały im tak zwany dobrostan i w zamian za to otrzymywały bardzo poważne wsparcie. Najmniej, podkreślam to słowo - najmniej 100 zł od jednego tucznika i 500 zł od jednej krowy. Ale może być więcej.

Wszyscy rolnicy zrozumieli Kaczyńskiego, ale gdy słowa te dotarły do „dobrze wykształconych z wielkich miast”, zaczęła się tragifarsa, w pełni potwierdzająca teorię, że A Kaczyńskiego zawsze i wszędzie spotka się z reakcją B.

Ludzie odpowiedzialni za edukację własną i niestety edukację dzieci, którzy na wyrost są nazywani nauczycielami, zaczęli się przebierać za krowy i śpiewać piosenki o świniach. mk

 #2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 20:46:06

Prawdziwym dramatem jest jednak to, że w "ciele" pedagogicznym obecni są nauczyciele WOS (wiedza o społeczeństwie), przedmiotu maturalnego. W ramach nauki na lekcji wiedzy o społeczeństwie, uczniowie powinni się dowiedzieć od nauczycieli, czym jest budżet, czym są programy unijne i wielu, wielu innych rzeczy związanych z funkcjonowaniem państwa oraz struktur międzynarodowych.

Czego ci "nauczyciele" mogą nauczyć, jeśli oni sami zaprezentowali się jako kompletni imbecyle?

Jak część nauczycieli może przekonać uczniów, że wiedza wygląda zupełnie inaczej niż głupota propagowana w mediach, skoro większość aktorów, „autorytetów” i o zgrozo wielu profesorów powtarza te same brednie?

Jarosław Kaczyński mówił o unijnym programie, który obowiązuje od lat i nazywa się WPR (Wspólna Polityka Rolna).

Założenia są takie, że zapewnienie minimalnego dobrostanu zwierząt (zdrowej i humanitarnej hodowli) jest warunkiem uzyskania dopłat bezpośrednich z I filara WPR. Z II filara WPR, czyli z funduszu na rozwój obszarów wiejskich, rolnicy europejscy mogą uzyskać dodatkowe dofinansowanie na kupno maszyn, budowę obór i hodowlę zwierząt według kryteriów, które na konwencji podał Kaczyński.

Pieniądze te polscy rolnicy, jak rolnicy włoscy, niemiccy i wielu innych państw, mogli otrzymać już w obecnej perspektywie unijnej, ale PO z PSL w ogóle o to nie walczyły w Brukseli i dopłaty dla Polski nie zostały zatwierdzane przez KE.

Tak to wygląda i jak widać jest to wiedza na poziomie szkoły podstawowej, każdy chłop zrozumiał, co Jarosław Kaczyński powiedział, a nie zrozumiał „autorytet”, aktor, dziennikarz, „nauczyciel” i „profesor”. mk

 #3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 20:51:51

Dla nich Kaczyński podjął jeszcze jedną próbę wyjaśnienia, w wywiadzie udzielonym TVP3 Lublin:

Ja wiem o tym, że panie i panowie z PSL-u, tej kontynuacji komunistycznego ZSL-u, próbują się naśmiewać z tych stu złotych – co najmniej stu złotych – od jednego tucznika czy pięciuset złotych od krowy. Zapominają tylko, że ja wyraźnie powiedziałem, że to jest wtedy, jeżeli to jest własny chów, a w Polsce bardzo często sprowadza się prosiaki z zewnątrz. Tu chodzi o własny chów, własną paszę, o nieużywanie GMO i o to, żeby był także dobrostan zwierząt. Żeby one były dobrze utrzymywane.

Szczerze wątpię, że i takie wyjaśnienie, nomen omen, jak krowie na rowie, dotrze do umysłów "elit". mk

 #4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 04:38:00

Dla nich Kaczyński podjął jeszcze jedną próbę wyjaśnienia, w wywiadzie udzielonym TVP3 Lublin:

Ja wiem o tym, że panie i panowie z PSL-u, tej kontynuacji komunistycznego ZSL-u, próbują się naśmiewać z tych stu złotych – co najmniej stu złotych – od jednego tucznika czy pięciuset złotych od krowy. Zapominają tylko, że ja wyraźnie powiedziałem, że to jest wtedy, jeżeli to jest własny chów, a w Polsce bardzo często sprowadza się prosiaki z zewnątrz. Tu chodzi o własny chów, własną paszę, o nieużywanie GMO i o to, żeby był także dobrostan zwierząt. Żeby one były dobrze utrzymywane.

Szczerze wątpię, że i takie wyjaśnienie, nomen omen, jak krowie na rowie, dotrze do umysłów "elit". mk

Kaczor + krowy =jedno wielkie ŚWIŃSTWO!#5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 10:58:48

Zlikwidować kartę nauczyciela.Wprowadzić 40 godzinny tydzień pracy w tym 24-26 przy tablicy jak w Niemczech. Zlikwidować płatne wakacje, ferie i przerwy świąteczne. Pogonić w ramach pensji do pracy na obozach, koloniach i imprezach dla dzieci. Zlikwidować 13 pensję.Wysokość wynagrodzenia uzależnić od osiągnięć uczniów. Dopiero wtedy będzie normalnie i w miarę sprawiedliwie i normalnie. Będę to powtarzał wszystkim i wszędzie.
Nie negocjować z nauczycielami. Oni pokazali dno moralne.

 #6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 19:48:03

 "2 tysiące na mym koncie to jak strzał z pioruna w prącie." Śpiewający nauczyciele pobili rekord żenady ...
Słyszeliśmy już piosenki o krowach i świniach, ale tak prymitywnego występu słowno-muzycznego strajkujących nauczycieli jeszcze nie było. Pedagodzy z Zespołu Szkolno Przedszkolnego z Wysokiej k.Wrocławia dali wyjątkowy popis braku kultury osobistej. Uczniowie mogą usłyszeć swoich belfrów, jak ci śpiewają o... prąciu.

Widzieliśmy i słyszeliśmy już wiele, ale takiej żenady jeszcze jeszcze nie było. Pedagodzy z tej szkoły dali bowiem wyjątkowy popis braku jakichkolwiek zahamowań.  Dlatego też w nagraniu, jakie wrzucili do sieci słyszymy m.in.:

500 Plus się obławiają, nauczyciel się nie liczy - krowy, świnie dziś w stolicy. 2 tysiące na mym koncie to jak strzał z pioruna w prącie. Studia to w tych czasach kupa wielka. Kaczki, kury rządzą Polską. Sprzymierzeńcem twoim krowa, więc nauczę ją rapować, krowa muczy mleko daje - słyszymy.

Całość ich żałosnego "popisu" - google

 

To bardzo wyrazisty symbol upadku polskiej szkoły. Przykre.#7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 21:17:43

KONSTYTUCJA! KONSTYTUCJA!!! ...

Skala niewiedzy ludzi zwanych nauczycielami dotycząca zakazu dyskryminacji i nękania w miejscu pracy jest niewiarygodna!

Artykuł 32 obowiązującej konstytucji stanowi jasno:

"Nikt nie może być dyskryminowany w życiu społecznym z jakiejkolwiek przyczyny".

1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Artykuł 18 (zn. 3a) kodeksu pracy precyzuje: "Pracownicy powinni być równo traktowani bez względu na przekonania polityczne czy przynależność związkową".
W kontekście powyższego warto zadać pytanie - jak do powyżej wskazanych zasad opisanych w konstytucji, kodeksie pracy czy międzynarodowej konwencji, mają się działania nauczycieli, którzy z powodu odmiennych poglądów w sposób jawny dyskryminują i nękają w miejscu pracy swoich współpracowników?

No bo jak inaczej nazwać szpaler ubranych na czarno strajkujących nauczycieli, który "witał" niestrajkujących pedagogów idących na egzamin, plakaty i hasła sugerujące, że "tylko świnie pilnują na egzaminie", czy informacje wywieszane na drzwiach pokoju nauczycielskiego, które zakazują wejścia do środka nauczycielom nieuczestniczącym w proteście strajkowym?

Zasada równego traktowania oraz zakaz dyskryminacji to jedne z podstawowych wartości cywilizowanego świata.

Ich naruszenie może powodować poważne konsekwencje finansowe dla jednostek organizacyjnych, na terenie których doszło do zachowań sprzecznych z powyższymi zasadami, a w skrajnych przypadkach niewykluczona jest nawet odpowiedzialność karna osób dopuszczających się tego rodzaju deliktów

 #8 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 21:42:33

A prawo do nauki gwarantowane konstytucyjnie?

(Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.)

Art. 70. Prawo do nauki

1. Każdy ma prawo do nauki. Nauka do 18 roku życia jest obowiązkowa. Sposób wykonywania obowiązku szkolnego określa ustawa.

Dobro osobiste w postaci prawa dziecka do nauki podlega ochronie w ramach art. 24 k.c. i każdy obywatel w postępowaniu cywilnym ma prawo dochodzić zadośćuczynienia materialnego i niematerialnego kiedy to prawo zostało złamane. W takich procesach rodzice, na mocy art. 87. § 1 k.p.c., mogą być pełnomocnikami dzieci.

 #9 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 08:41:01

Dlaczego poseł Brejza, totalni, Obywatele, KODziarze etc. nie robią teraz demonstracji i nie krzyczą, że ZNP i nauczyciele łamią konstytucję?#10 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 15:01:18

Bo mają pełną swobodę protestu nikt ich nie prześladuje nie pałuje jak za PRL-U mogą dowolnie manifestować i strajkować a przecież wszyscy tak bardzo krzyczeli że komuna i brońmy demokracji, wycierali sobie gębę konstytucją itp ten wbrew pozorom strajk udowadnia kłamstwa i manipulacje totalnych(głupców) że jakiekolwiek ich hasła są nic nie warte

#11 ~Rozbawiony~

~Rozbawiony~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 22:10:08

A prawo do nauki gwarantowane konstytucyjnie?

(Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.)

Art. 70. Prawo do nauki

1. Każdy ma prawo do nauki. Nauka do 18 roku życia jest obowiązkowa. Sposób wykonywania obowiązku szkolnego określa ustawa.

Dobro osobiste w postaci prawa dziecka do nauki podlega ochronie w ramach art. 24 k.c. i każdy obywatel w postępowaniu cywilnym ma prawo dochodzić zadośćuczynienia materialnego i niematerialnego kiedy to prawo zostało złamane. W takich procesach rodzice, na mocy art. 87. § 1 k.p.c., mogą być pełnomocnikami dzieci.

 

Ale się P/i/S/i/o/r na wklejał, a teraz udaje eksperta.

Może niech ten g/ł/ą/b napisze coś od siebie.#12 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 22:33:31

No, ale za to ty się POpisałeś intelektem, merytoryczną wyPOwiedzią i kulturą. Gratulacje.#13 ~MB~

~MB~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:01:58

No, ale za to ty się POpisałeś intelektem, merytoryczną wyPOwiedzią i kulturą. Gratulacje.


Co Ty masz z tymi wielkimi literami w środku wyrazów?

#14 ~Kujawiak~

~Kujawiak~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:05:31

Ale się P/i/S/i/o/r na wklejał, a teraz udaje eksperta.

Może niech ten g/ł/ą/b napisze coś od siebie.

Rozbawiony ! czym jesteś rozbawiony chyba tylko tym że wreszcie ulżyło ci w tym sławnym przybytku spalonym, co to miał być symbolem napaści i nienawiści wobec posła lokalnego.#15 ~Rozbawiony~

~Rozbawiony~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 19:02:57

Rozbawiony ! czym jesteś rozbawiony chyba tylko tym że wreszcie ulżyło ci w tym sławnym przybytku spalonym, co to miał być symbolem napaści i nienawiści wobec posła lokalnego.

 

Jestem rozbawiony, ponieważ od dłuższego czasu widzę jak w kółko wklejacie przekazy dnia, otrzymane od "s/t/r/a/t/e/g/ó/w" P/i/S/u. Nie macie własnego rozumu, tylko klepiecie co Wam każe K/C/ /P/i/S?

Rozumiem, że Wam płacą ale spójrzcie jutro w lustro.

Zobaczycie w Wielki Piątek nie swoje, ale Judasza odbicie, który zdradził Jezusa za kilka srebrników. Tak kończy się jątrzenie i dzielenie współobywateli...

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych