Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Głosuj na POKO. Kupisz kamienicę za 50 zł będziesz żyć 140 lat...masz szanse


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 02:35:05

frajerze#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 22:27:30

PO ma wpisane w DNA bylejakość, lenistwo i wiarygodność na poziomie Żuław ...

- Nawet jeśli założymy, że PO chce dziś dobrze, to i tego nie będą potrafili zrobić; oni mają wpisane w swoje DNA: bylejakość, lenistwo i wiarygodność na poziomie Żuław - powiedział wywiadzie dla tygodnika "Gazeta Polska" premier Mateusz Morawiecki.

Morawiecki pytany o zapowiedź programową KO dotyczącą 600 zł dla aktywnych pracowników co miesiąc odpowiedział, że to "syreni śpiew partii, która roztrwoniła polski majątek".

"Znając ich +wiarygodność+ z ośmiu lat rządów, to prędzej zabiorą 600 zł, niż dołożą. Tak jak było z wiekiem emerytalnym – obiecywali nie podwyższać, a podwyższyli. Albo z podatkami. Mieli obniżać, a podwyższyli VAT i dwadzieścia innych.

Platforma podczas swych rządów straciła miliardy złotych, które powinny wpłynąć do polskiego budżetu, a zostały skradzione przy całkowicie biernej postawie państwa.

Cztery lata temu twierdziła, że Polski nie stać na program 500 plus. A dziś chce dawać pracownikom co miesiąc 600 złotych?

Przecież ta ekipa przez osiem lat udowodniła, że jest mistrzem w traceniu pieniędzy, a nie w ich zarabianiu"

- podkreślił szef rządu.

Szef rządu ocenił, że za rządów PO dochodziło do "patologi". A pytany o akcję "Nie świruj, idź na wybory" powiedział, że jest nią zażenowany.

"Nie od dziś wiadomo, że nienawiść zaślepia i najwyraźniej tak jest i w tym przypadku. Nienawistne emocje wobec Prawa i Sprawiedliwości pozbawiły tych państwa zdolności racjonalnej oceny rzeczywistości. I na tym bym zakończył ten temat.

Mam tylko nadzieję, że uczestnicy tej akcji i ich polityczni patroni znajdą w sobie tyle przyzwoitości i odwagi, by przeprosić wszystkich, którzy poczuli się tą akcją urażeni"

- mówił Morawiecki.

 #3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 18:42:23

Totalsi mają w DNA wpisane też kłamstwo. Marek Kuchciński zapowiada pozew w trybie wyborczym. Wszystko przez kłamstwo posła Furgo z klubu POKO.

Chodzi o dzisiejszą wypowiedź, w której poseł opozycji twierdził, że na Podkarpaciu mieszkańcy dostają rachunki za prąd razem z ulotką wyborczą byłego marszałka Sejmu.

Posłowie PO przez dłuższy czas bojkotowali media publiczne. Kiedy przed wyborami postanowili wrócić do telewizji, rozpoczęła się brudna gra kampanijna.

Dziś mieliśmy jej kolejną odsłonę. Zamiast skupiać się na własnym programie wyborczym, jeden z posłów postanowił mówić nieprawdę o politykach PiS.

"Ludzie na Podkarpaciu dostają rachunki z ulotką Kuchcińskiego. Rachunki za prąd. Pan tego nie wiedział? To niech się Pan zainteresuje"

- mówił poseł POKO Grzegorz Furgo w dzisiejszym programie "Minęła 8".

Poproszony o doprecyzowanie tego tematu, Furgo powiedział:

"Operator wysyła rachunek z ulotką pana Kuchcińskiego, w jednej kopercie. Proszę wejść sobie w internet i zobaczyć. To nie powinno mieć miejsca, naprawdę"

Na te słowa zareagował poseł Marek Kuchciński, informując opinię publiczną, że złoży pozew w trybie wyborczym przeciwko parlamentarzyście POKO.

 #4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 19:10:06

Oglądałem . Klarenbach , pytał Furgo; czy jest pewien tego co mówi , czy na pewno w jednej kopercie , upierał się że tak , nie podając źródła informacji.Klarenbach - to niemożliwe jest Pan pewny? Tak. Reżyserka sprawdziła w tracie programu internet i Klarenbach powiedział Furgo ,że nie ma takiej informacji w necie. Chłop dalej się upierał przy swoim jak dziecko, wtedy pomyślałem , dałeś się złapać , będziesz miał proces . Widać jaki jest poziom ludzi z PO .
Usłyszy , palnie , nie sprawdzi , pomówi i jeszcze upirea się przy swoim kłamstwie. Porażka. Za takie rzeczy sądy powinny walić po 100 tys. zł , wtedy skończyły by się kłamstwa.

 #5 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 22:43:32

Wszyscy wiemy, Brodnica głosuje na Konfederację lu PiS i mają rację :) tak trzymać ziomy....

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych