Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Głośne romanse w Żninie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
325 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 10:13:18

facet może bzykać do końca życia i zapylać kobiety gorzej z kobietami w wieku ok 50 lat to wysłużony i niezdolny do prokreacji towar inaczej mówiąc emerytura seksualna to dlatego kobieta powinna być dużo młodsza od mężczyzny i w większości związków tak jest  

#282 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 14:42:46

Chyba wiem o kim mówisz,a jakie cuda wypracowała w łóżku ech tylko wspominać

???

#283 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 12:37:20

faceci powinni się wiązać z kobietami o kilkanaście młodszymi. Zdrady nie byłyby im w głowie, bo musieliby dbać o dużo młodsza atrakcyjna kobietę bo na długo pocieszyliby się seksem. A potem po 50 rura flak i d*** usiądź tam.

#284 ~Król życia~

~Król życia~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 21:36:46

Jestem dziś sam w domu. Zaraz wpada do mnie moja sexy dwudziestka. Cała noc będziemy się namiętnie kochać. Alkohol dobra muza. Ona w seksownej bieliźnie. Nie przeszkadzać zgredy. Jutro tu wrócę. Używam życia. Miłość nie jest ważna. Teraz czas na seks, choć ona tak czaruje ze emocje wchodzą w grę. A ty buraku familiada i dobranoc.

#285 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 21:44:43

Zocha Rączkowska.

#286 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 05:52:53

Jestem dziś sam w domu. Zaraz wpada do mnie moja sexy dwudziestka. Cała noc będziemy się namiętnie kochać. Alkohol dobra muza. Ona w seksownej bieliźnie. Nie przeszkadzać zgredy. Jutro tu wrócę. Używam życia. Miłość nie jest ważna. Teraz czas na seks, choć ona tak czaruje ze emocje wchodzą w grę. A ty buraku familiada i dobranoc.

Myślisz że ci zazdroszczę? 

Twoje życie i żyj jak chcesz, rób to, co chcesz i kiedy tylko chcesz.  Dzień dobry.  :)

#287 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 06:20:24

Twoje życie i żyj jak chcesz, rób to, co chcesz i kiedy tylko chcesz. Dzień dobry. :)

tylko nie stój na rogu ulicy i nie rób pierdół na temat kto z kim śpi

#288 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 06:42:48

tylko nie stój na rogu ulicy i nie rób pierdół na temat kto z kim śpi

nie mam czasu na głupoty   :)

#289 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 07:09:12

Znin-znin, znin-znin, znin-jadowniki, jadowniki-znin, znin-znin,

#290 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 07:43:01

Twoje życie i żyj jak chcesz, rób to, co chcesz i kiedy tylko chcesz. Dzień dobry. :)

twoje uczucia w tym temacie mnie nie obchodzą

#291 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 22:27:25

twoje uczucia w tym temacie mnie nie obchodzą

co to znaczy - w tym temacie? 

#292 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 23:30:13

na targu słyszałam że w wiku także bzyku bzyku :wub:

#293 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 23:42:35

na targu słyszałam że w wiku także bzyku bzyku :wub:

Na targu.Ten targ to jest jakaś wykładnia?Sorry ale to wiocha w uj.

#294 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 23:51:19

Na targu.Ten targ to jest jakaś wykładnia?Sorry ale to wiocha w uj.

Wykłada się buraki i cebule na sprzedaż.

#295 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 23:41:31

co to znaczy - w tym temacie?

znaczy tyle że zeszmaciłaś się śpiąc u niego. To był gwóźdź do trumny naszej znajomosci. Nie zasłużyłaś na to.

#296 ~Prof.~

~Prof.~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 03:29:38

Jadę jutro do Paryża , będę sobie robił foty z różnymi laskami na ulicy i na wieży , potem wrzucę to na fejsa !!!! Dodam też parę aktualnych zdjęć Glonojada  , żeby nie była wcurwiona!

#297 ~Kochamy Mera Paryża~

~Kochamy Mera Paryża~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 07:42:19

Jadę jutro do Paryża , będę sobie robił foty z różnymi laskami na ulicy i na wieży , potem wrzucę to na fejsa !!!! Dodam też parę aktualnych zdjęć Glonojada , żeby nie była wcurwiona!

Dziękujemy Merze Paryża za te informacje, bo coś liczba fotek i aktywność na fejsie króla fejsika spadła. A może nasz Mer jest teraz królem forum. Ale liczba zdjęć nadal rekordowa w gminie. A impreza integracyjna Merze będzie?

#298 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 08:04:23

Dziękujemy Merze Paryża za te informacje, bo coś liczba fotek i aktywność na fejsie króla fejsika spadła. A może nasz Mer jest teraz królem forum. Ale liczba zdjęć nadal rekordowa w gminie. A impreza integracyjna Merze będzie?

Witam Serdecznie i już śpieszę z odpowiedzią ! Zacznijmy od końca , impreza będzie lecz nie dla Ciebie bo jesteś persona non grata i trzymasz się z oszczańcami i cwaniaczkami, którzy tylko myślą, że są cwani. A co do "fejsika" lub po ludzku Facebooka to ograniczyliśmy Ci dostęp. Od tak, żebyś za dużo dziobem nie ciamkał , tylko może w końcu się zabierzesz za pracę. 

#299 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 08:46:56

znaczy tyle że zeszmaciłaś się śpiąc u niego. To był gwóźdź do trumny naszej znajomosci. Nie zasłużyłaś na to.

nic nie może przecież wiecznie trwać   :)

#300 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 09:06:26

Witam Serdecznie i już śpieszę z odpowiedzią ! Zacznijmy od końca , impreza będzie lecz nie dla Ciebie bo jesteś persona non grata i trzymasz się z oszczańcami i cwaniaczkami, którzy tylko myślą, że są cwani. A co do "fejsika" lub po ludzku Facebooka to ograniczyliśmy Ci dostęp. Od tak, żebyś za dużo dziobem nie ciamkał , tylko może w końcu się zabierzesz za pracę.

„Od tak „ napisał w swoim stylu, czyli po chamski i rzecz jasna z błędem ortograficznym. Burak w garniturze myślący ze przebywa na salonach. Tam na tych „salonach” tez tak błyszczysz Ośle? :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych