Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Głośne romanse w Żninie

281 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 08:45:57

Proszę zachować ostrożność, bo może to kogoś znieważyć. Trzeba pisać tak żeby nie było wiadomo o kogo chodzi. A to zawsze ciekawy temat plotki i ploteczki. A nóż nie jedna kobieta domyśli się, ze jej facet romansuje. KOCHAM ROMANSE!!!!

#2 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 11:14:25

Jak uwieść cudzego męża?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 11:17:12

To proste. A mąż to chyba za karę w romans nie wchodzi. Nikt go chyba nie zmusza do tego. W romansie chemia musi buc w dwie strony. Inaczej to nie jest romans. Zwykłe pukanko raz na miesiąc to nie romans.

#4 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 11:32:56

Chemia to w sklepach i w szkole

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 13:52:40

Grawitacja gn.. do gnoju ciągnie

#6 ~KOŃ~

~KOŃ~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 16:18:45

Piszesz o swoim małżeństwie?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 17:23:51

To proste. A mąż to chyba za karę w romans nie wchodzi. Nikt go chyba nie zmusza do tego. W romansie chemia musi buc w dwie strony. Inaczej to nie jest romans. Zwykłe pukanko raz na miesiąc to nie romans.

Tylko raz na miesiąc? Czy nie lepszy romans?  :D

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 17:25:00

Jak uwieść cudzego męża?

dać poopska

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 17:31:50

Jak uwieść cudzego męża?

Nigdy tego nie robiłam i robić nie będę.  :) Jeśli aż tak bardzo ktoś ci się podoba, podejdź i zaproś na kawę. Ubierz się w miarę kusząco  :D Jeśli facet będzie tobą zainteresowany, do dzieła.  :P

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 18:21:09

Jak jesteś laska, to każdy zdrowy facet się skusi. Prędzej czy później.... Ale za romanse niech się biorą jednak poważni ludzie a nie jakieś chlystki i dziołchy, bo z tego nic dobrego nie wyjdzie.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 18:37:31

Miałam kiedyś romans. Cos wspaniałego w życiu. Rodzina jednak najważniejsza. Piękne wspomnienia. Zakochanie po uszy, Nikt się nie dowiedział. Romans się zakończył. Zostały tylko wspomnienia. Powiem wam, że jak spotkasz kogoś kogo tak pokochasz, to jest to cudowne. Najlepszy okres mojego życia. Nigdy więcej. Przeżyłam to. Rozstanie było ciężkie.,Ale rodzina wygrała. Utrzymuje z nim kontakt od czasu do czasu. W sensie pogadania. Co słychać? Co u Ciebie. Trzymaj się. Jak ci idzie? Zdrowa normalna relacja. Mam do niego szacunek, bo przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil. Romans? Zdecydowanie TAK. Raz w życiu! Ale pod jednym warunkiem. Nie ma opcji ze ktoś z bliskich die dowiedział.

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 19:53:33

Masz racje, dopóki bliscy nie wiedza to ok. Jak sie dowiedzą to tak jakbys ich zywcem zakopal, z tego nie da sie otrzasnac, człowiekowi wydaje sie, ze bedzie ok, robi dobra minę, a depresja atakuje w ukryciu.czlowiek zostaje niszczony z dnia na dzień , ale osoba ki ra skrzywdzila tego nie widzi

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 19:59:49

Miałam kiedyś romans. Cos wspaniałego w życiu. Rodzina jednak najważniejsza. Piękne wspomnienia. Zakochanie po uszy, Nikt się nie dowiedział. Romans się zakończył. Zostały tylko wspomnienia. Powiem wam, że jak spotkasz kogoś kogo tak pokochasz, to jest to cudowne. Najlepszy okres mojego życia. Nigdy więcej. Przeżyłam to. Rozstanie było ciężkie.,Ale rodzina wygrała. Utrzymuje z nim kontakt od czasu do czasu. W sensie pogadania. Co słychać? Co u Ciebie. Trzymaj się. Jak ci idzie? Zdrowa normalna relacja. Mam do niego szacunek, bo przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil. Romans? Zdecydowanie TAK. Raz w życiu! Ale pod jednym warunkiem. Nie ma opcji ze ktoś z bliskich die dowiedział.

Tylko raz w życiu coś tak pięknego! Jakoś nie wierzę. Jeśli raz Ci się spodobało, drugi i trzeci itd.. również spodoba.  :P

#14 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 23:15:03

Romanse krzywdzą, pozostawiają traume u zdradzonych osób, zdrade przezywamy porównywalnie do smierci bliskiej osby, wpadamy w depresje

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 23:25:06

Romanse krzywdzą, pozostawiają traume u zdradzonych osób, zdrade przezywamy porównywalnie do smierci bliskiej osby, wpadamy w depresje

#16 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 23:25:53

#17 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 23:29:25

Tylko raz w życiu coś tak pięknego! Jakoś nie wierzę. Jeśli raz Ci się spodobało, drugi i trzeci itd.. również spodoba. :P

kolezanka z autopsji chyba zna

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 06:36:08

kolezanka z autopsji chyba zna

bardziej z opowieści na forum  :)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 08:37:32

bardziej z opowieści na forum :)

bardziej z opowieści na farum, czyli z autopsji również koleżanko

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 13:08:54

bardziej z opowieści na farum, czyli z autopsji również koleżanko

skarbie, ja byłam, jestem i zawsze będę za wiernością :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych