Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

glifosat

glifosat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bendzi~

~bendzi~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 18:51:39

To celowe, świadome trucie ze strony zaślepionych chęcią zysku zakładów chemicznych jak i rolników chcących mieć jak największe plony. A po co jak taka nadprodukcja żywności. Mój Teść - rolnik pryskał bez kabiny, miał wysokie plony ale i nowotwór już nie żyje.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 19:52:00

Tylko deb***e robią opryski bez kabiny... Kilka razy widziałem takich Januszu bez kabiny i z rozpięta koszula wykonujących opryski. Za głupotę się płaci! Jako rolnik też jestem za zakazem glifosatu ale tylko połączonego z zakazem importu żywności z krajów gdzie jest dopuszczony do użytku. Tylko wtedy ma to sens

#3 ~Świadomy~

~Świadomy~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 08:39:28

Kto jest bez "tego grzechu" niech pierwszy rzuci kamieniem! Przecież sporo ludzi na swoich działkach pryszcze roundupem! Pracownicy oddelegowani przez władze samorządowe również to robią! Nawet przy kościołach! LUDZIE - obudźcie sie! Bo jak nie dożyjemy starości, bo zdechniemy na RAKI!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 19:15:15

święta prawda ale większość ludzi to olewa lub nie ma wiedzy pojęcia

#5 ~o zgrozo~

~o zgrozo~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 18:21:55

Gdy w ostatniej czystej rzece zdechnie ostatnia ryba, gdy wytną ostatnie drzewo - ludzie przekonają się, że pieniądze nie nadają się do jedzenia. Ten gatunek musi wyginąć

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 10:37:47

Czy serio myślicie, że podobne tematy interesują lokalnych tępaków w tanich garniturkach? Oni nie widzą nic, poza czubkami własnych, pazernych i zakłamanych mord.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 19:20:21

trafne spostrzeżenie, do czasu gdy ktoś z rodziny zachoruje...tych tępaków

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych