Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Glamoś Gurbin Kowar

138 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Hihi~

~Hihi~
  • Goście

Napisano wczoraj, 07:56:03

Patrzę na Kowara bilbordy to chyba ma okulary zaparowane

#122 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 07:57:29

To jest żałosne! Nowak, Szymański, Kowarowski są współwinnymi zadłużenia szpitala, a teraz grają na uczuciach wyborców i chcą pojawić się w parlamencie, aby szpital oddłużać. Najpierw powinno się was rozliczyć za to, co dotąd w sprawie szpitala zrobiliście będąc dyrektorem, posłem, radnym-przewodniczącym komisji rewizyjnej.

Najgorsze, że oni nie widzą swojej winy w narażeniu szpitala i miasta na zapaść finansową!

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 08:00:25

No nie to przecież  wszyscy Grudziądzanie są za to odpowiedzialni. Żadamy ukarania winnych

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 08:15:07

Nowak i Malinowski !!!

#125 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 08:47:39

To jest żałosne! Nowak, Szymański, Kowarowski są współwinnymi zadłużenia szpitala, a teraz grają na uczuciach wyborców i chcą pojawić się w parlamencie, aby szpital oddłużać. Najpierw powinno się was rozliczyć za to, co dotąd w sprawie szpitala zrobiliście będąc dyrektorem, posłem, radnym-przewodniczącym komisji rewizyjnej.

Kowarowski, to i z tymi i z tymi. Wspierał Malinowskiego w zadłużaniu szpitala, za to dostał fuchę w radzie, a jak się paliło, to udawał, że on jest przeciwko. Od takich to z daleka.

#126 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 08:48:59

Nowak i Malinowski !!!

Tylko Malinowski i radni Platformy Obywatelskiej i skarbnik miasta o którym się zapomina. On najwięcej wiedział jakie są finanse miasta. Osoby piastujące to stanowisko już powinny siedzieć a majątek jaki dochrapali się w czasie bycia skarbnikiem, skonfiskowany.

#127 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 08:51:09

Ch...j w du...pę chienom parszywcom chołocie Malinowskiej .

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:30:17

Trzech wspaniałych

#129 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:21:34

Chcemy rozliczenia Nowaka i Malinowskiego!

#130 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 11:09:09

chcemy tzn kto!

#131 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 11:21:26

chcemy tzn kto!

deb*** ~Rychuj z Mniszka~

#132 ~TylkoGlam~

~TylkoGlam~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:21:26

czcza gadka pocałuj w odbyt misia uszatka

#133 ~strażak~

~strażak~
  • Goście

Napisano dziś, 05:43:52

Prawda jest taka, że podpalacze pierwsi pojawiają się do gaszenia pożaru.

#134 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 14:46:13

Czy jest jakiś terminarz spotkań Kowarowskiego z SLD z wyborcami. Chodzi mi o osiedle Strzemięcin.

#135 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 14:52:12

Czy jest jakiś terminarz spotkań Kowarowskiego z SLD z wyborcami. Chodzi mi o osiedle Strzemięcin.

Są plakaty, to ci mało.

#136 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 15:20:33

Chciałem zapytać Kowarowskiego dlaczego za Malinowskiego głosował za rozbudową szpitala i zaciąganiem drogich i dużych kredytów, a teraz za Glamowskiego głosował za likwidacja niektórych oddziałów szpitala, zmniejszeniem ilości łóżek w innych oddziałach, zwolnieniami...

#137 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano dziś, 16:08:06

odpowiem ja
Kowar musiał podnieść rączki do góry bo inaczej nie miał by pracy a tak ma stanowisko dyrektora mpgn

#138 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 17:20:27

odpowiem ja
Kowar musiał podnieść rączki do góry bo inaczej nie miał by pracy a tak ma stanowisko dyrektora mpgn

To jak to jest ? W Łasinie zwolniony z takiego małego zakładziku, a w Grudziądzu powierza się mu taki duży. Czy ktoś tutaj ma nie po kolei.

#139 ~grudziądzanin~

~grudziądzanin~
  • Goście

Napisano dziś, 18:06:12

Glamowski obiecał na spotkaniu pracownikom 300 zł netto podwyżki a część osób dostała mniej. Ja tu wierzyć w ich obietnice.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych