Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Glamoś Gurbin Kowar

138 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 10:10:29

Pani Anito Brawo jeszcze raz brawo

Czy Pan Napolski powiedział w programie coś sensownego w ogóle?

Tak, nakazał Wiśniewskiemu zapoznać się z ustawą o samorządach. 5 minut jest w samorządzie w formacji PO , która zadłużyła miasto i poucza starego samorządowca Wiśniewskiego. Do Pana Wiśniewskiego to dla niego zbyt stroma góra, jeżeli już o górach to niebawem odpadnie z niej i Napolski i inni.

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 10:33:27

Tak, nakazał Wiśniewskiemu zapoznać się z ustawą o samorządach. 5 minut jest w samorządzie w formacji PO , która zadłużyła miasto i poucza starego samorządowca Wiśniewskiego. Do Pana Wiśniewskiego to dla niego zbyt stroma góra, jeżeli już o górach to niebawem odpadnie z niej i Napolski i inni.

W samo sedno ! Popieram wypowiedź.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 10:37:12

Nikt nie musi traktować Gurbina tendencyjnie. On jest ... mało rozwinięty intelektualnie (to najdelikatniejsze określenie). Póki atakował Malinowskiego ludzie go podziwiali za odwagę. To nie była odwaga. To był jego charakter. Wczoraj również był arogancki do Pana Radnego Wiśniewskiego.

Pani Anitka go nie atakowała. Zadawała proste pytania dotyczące bieżących spraw miasta. Gurbin ich nie znał. Jak uczeń w szkole. Miotał się bo nie znał żadnej odpowiedzi:

sprzedaż której spółki - nie wiem,

holding na czym ma polegać - nie wiem! Będzie 20 września, ale nie wiem co. 

Co się stało z resztą pożyczki dla miasta w wysokości 150 milionów zł?   90 milionów spłacono w ramach kredytu szpitalowi, co z resztą? - nie wiem!

Pani Anitka jako Redaktor posiadała większą wiedzę na temat miasta niż Gurbin.

Za co on bierze pensje?  Ludzie!!!!

Napolski - brakuje mu trochę samokrytyki i przestałby się afiszować. Szkodzi posłowi Szymańskiemu.

Dzisiaj w pracy o niczym innym się nie mówi, przy przywitaniu padają słowa ...a oglądałeś Uwagi Warte. Opinie są jednoznaczne, Wiśniewski merytorycznie przygotowany, tych dwóch, ...........można się domyśleć.... słowa padają ostre.

Takiej władzy nie mieliśmy w mieście od niepamiętnych lat.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 10:38:27

Pani Anito Brawo jeszcze raz brawo

Piękna, mądra inteligentna kobieta, pewna siebie, silna z klasą babka, uwielbiam ją. Jaką trzeba mieć cierpliwość w sobie aby znieść mowę tych buraków, naprawdę pełna profeska brawo Pani Anitko

Pani Anita wykazała się pełnym profesjonalizmem. Pan Wiśniewski wie o czym mówi i robi to perfekcyjnie w przeciwieństwie do pozostałych dwóch Panów biorących udział w programie !

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 10:58:45

Prowadząca "Uwagi warte" - tragedia !!! Tendencyjna, arogancka, nieobiektywna, będąca stroną w dyskusji. Chyba zbyt dużo naoglądała się programów informacyjnych TVP. Gurbin przez nią brzydko atakowany, a Wiśniewskiemu pozwalała na wszystko.

Jak się nie ma nic do powiedzenia, bo jest się głupim jak tabaka w rogu, albo się nie wie, albo wie a nie chce powiedzieć, to atakuje się kogoś pierwszego z brzegu, najlepiej prowadzącego. Dwa razy obejrzałem program, i  to co pisze ~strateg~to totalna bzdura. Ale już pisałem ,to pisze osoba mocno związana z tą władzą, bo wie rzeczy, które czytelnik forum nie może znać, więc pismaku daj sobie luz.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:14:49

Jak się nie ma nic do powiedzenia, bo jest się głupim jak tabaka w rogu, albo się nie wie, albo wie a nie chce powiedzieć, to atakuje się kogoś pierwszego z brzegu, najlepiej prowadzącego. Dwa razy obejrzałem program, i  to co pisze ~strateg~to totalna bzdura. Ale już pisałem ,to pisze osoba mocno związana z tą władzą, bo wie rzeczy, które czytelnik forum nie może znać, więc pismaku daj sobie luz.

Pan Nowak cytuję: " wyłobuzował szpital". Dokonał wielkiej rzeczy - mamy nowoczesny,piękny szpital a kto zadłużył to mądrzy grudziądzanie wiedzą.Władze naszego miasta tylko potrafią krytykować PIS,robiąc to w sposób bardzo niegrzeczny a jakie działania podejmują ??? - wszystkie na niekorzyść ! albo wcale.Pan Napolski non stop o ustawach samorządowych - czy nie ma nic innego konkretnego do powiedzenia ? Czas kabaretu się skończył !!! - trzeba zdać sobie w końcu z tego sprawę !

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:27:34

A jak pan Paweł smarkał ( przepraszam-czyścił nos) to szybko odsunołem się od telewizora abym się nie zaraził. Coś chorutko wyglądał, jakieś syfki na twarzy. Koniecznie w studio trzeba trochę co niektórych wytapetować. Czy ten pan chodzi do solanek na basen?

Chyba nie chodzi na basen? Czy tam ktoś sprawdza, jacy osobnicy wchodzą i jakie ktoś ma schorzenia skóry? Brrrr

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:38:06

Chyba nie chodzi na basen? Czy tam ktoś sprawdza, jacy osobnicy wchodzą i jakie ktoś ma schorzenia skóry? Brrrr

Czy Pan Drzymalski jest doktorem ? jak twierdzi Pan Gurbin.

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:40:53

Czy obecnie szpitalem będzie zarządzał  Pan Bułkowski ?, toż to kabaret z grzeczności nie nazwę jaki.

#50 ~Ty~

~Ty~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:44:37

Udać znawce ustaw samorządowych przed kamerą i już ciemny lud łyka że to fachowiec.

#51 ~obiektywny~

~obiektywny~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:46:57

Panie Napolski Pan Wiśniewski nie żartuje bo nie ma z czego.W przeciwieństwie do Pana jest bardzo szczery,wiarygodny w stosunku do mieszkańców i darzę Go ogromnym szacunkiem. Za prawdę !

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:55:51

.... a ja Panie Wiceprezydencie zagłosuję na Pana Nowaka i jestem pewien,że głos nie będzie zmarnowany.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 12:10:25

Nikt nie musi traktować Gurbina tendencyjnie. On jest ... mało rozwinięty intelektualnie (to najdelikatniejsze określenie). Póki atakował Malinowskiego ludzie go podziwiali za odwagę. To nie była odwaga. To był jego charakter. Wczoraj również był arogancki do Pana Radnego Wiśniewskiego.

Pani Anitka go nie atakowała. Zadawała proste pytania dotyczące bieżących spraw miasta. Gurbin ich nie znał. Jak uczeń w szkole. Miotał się bo nie znał żadnej odpowiedzi:

Co się stało z resztą pożyczki dla miasta w wysokości 150 milionów zł?   90 milionów spłacono w ramach kredytu szpitalowi, co z resztą? - nie wiem!

Napolski - brakuje mu trochę samokrytyki i przestałby się afiszować. Szkodzi posłowi Szymańskiemu.

Dzisiaj w pracy o niczym innym się nie mówi, przy przywitaniu padają słowa ...a oglądałeś Uwagi Warte. Opinie są jednoznaczne, Wiśniewski merytorycznie przygotowany, tych dwóch, ...........można się domyśleć.... słowa padają ostre.

Wiśniewski coś gadal na temat umowy z wykonawcą na 1 etap średnicówki? Zawsze taki merytoryczny a podpisał umowę bubel. Może niech teraz sam odda te 10 baniek

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:57:59

Wisniewski stracil 10 milionow ale z tego sa konkrety - srednicowka, która służy mieszkańcom. Zresztą to nie on winien tylko prawnicy, którzy napisali umowę.
Glamowski w ciągu pół roku stracił ponad 50 milionów złotych i niczego z tego nie ma.
Rozplynelo się

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:59:20

Wytańcowane kwiatowa

#56 ~b.radny~

~b.radny~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 06:09:08

Panie Gurbin, normalnie byłoby mi pana żal. Ludzie z opozycji, media, internauci,... wszyscy w pana walą jak w worek treningowy. Pan, obejmując stanowisko wiceprezydenta liczył na uznanie, profity, splendor, a tu lanie. W działaniu wypada pan na niedouczonego karierowicza, niekompetentnego, bez doświadczenia... a pamiętam pana sprzed dobrych 20-tu lat jak pan był w Gazecie Grudziądzkiej i jak grzmiał na rządzących wówczas w mieście prezydentów z mojego ugrupowania, pouczał ich pan, tryskał arogancją, kpił. Tak się po latach złożyło, że może pan swoje "mądrości" wdrażać w życie, i jakoś nie wychodzi. Boję się, aby pan swoją działalnością nie zaszkodził miastu.

#57 ~Dobrze poinformowany~

~Dobrze poinformowany~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 08:25:14

Wkrótce odpowiednie służby wejdą do Miasta. Im szybciej tym lepiej dla nas wszystkich mieszkańców.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 08:43:08

Wkrótce odpowiednie służby wejdą do Miasta. Im szybciej tym lepiej dla nas wszystkich mieszkańców.

Wspaniała wiadomość ! oby prawdziwa.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:51:10

w końcu! Rozumiem, że w sprawie Marka Nowaka i Malinowskiego za zadłużenie szpitala?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 10:00:12

w końcu! Rozumiem, że w sprawie Marka Nowaka i Malinowskiego za zadłużenie szpitala?

...a Nowak myślał, że jak będzie miał immunitet senatora, to nikt do niego już się nie przyczepi...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych