Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Glamoś Gurbin Kowar

138 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 22:51:45

Zaorał Wiśniaka i obnażył Nowaka, brawo Gurbin! Wiśniakowi urósł brzuch i tyle z politykowania. No normalnie uwierzyłem, że możemy rozwalić ten PiS! Brawo!!!!

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 23:31:16

Oglądajcie powtórkę Uwagi Warte. Zwróćcie uwagę na odpowiedzi pana Gurbina , prawie na żadne pytanie pani redaktor nie odpowiedział albo nie wiedział. Ludzie, jakę my mamy władzę.

Ja miałem wrażenie,że to program " Śmiechu warte" ale niestety sprawa jest poważna,wręcz tragiczna.W programie były tylko dwie rozsądne i wypowiadające się merytorycznie  osoby; Pani redaktor Anita i Pan A. Wiśniewski a pozostali Panowie to farsa.

Brawa dla Pana A.Wiśniewskiego -  prawda,fakty,z kolei Pan Wiceprezydent i Pan Napolski - w dalszym ciągu owijanie w bawełnę, zabawa w kotka i myszkę - po prostu kłamstwa,oczernianie Pana M. Nowaka któremu należy się szacunek za piękny,nowoczesny szpital.Za zadłużenie szpitala odpowiada poprzednia władza na czele z prezydentem - Oni podejmowali decyzje a P. Nowak miał Ich przyzwolenie. W następnym " Uwagi warte" powinni się pojawić głównie: Pan Prezydent M. Glamowski i Pan Poseł Tomasz Szymański aby wyjaśnić wszelkie niejasności mieszkańcom i rozwiać wątpliwości.Pani Anitka jest wzorowym dziennikarzem.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 23:32:49

Zaorał Wiśniaka i obnażył Nowaka, brawo Gurbin! Wiśniakowi urósł brzuch i tyle z politykowania. No normalnie uwierzyłem, że możemy rozwalić ten PiS! Brawo!!!!

Kto Kogo zaorał ??? 

#24 ~Wypowiedz kurtyna~

~Wypowiedz kurtyna~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 04:50:04

Ja miałem wrażenie,że to program " Śmiechu warte" ale niestety sprawa jest poważna,wręcz tragiczna.W programie były tylko dwie rozsądne i wypowiadające się merytorycznie osoby; Pani redaktor Anita i Pan A. Wiśniewski a pozostali Panowie to farsa.
Brawa dla Pana A.Wiśniewskiego - prawda,fakty,z kolei Pan Wiceprezydent i Pan Napolski - w dalszym ciągu owijanie w bawełnę, zabawa w kotka i myszkę - po prostu kłamstwa,oczernianie Pana M. Nowaka któremu należy się szacunek za piękny,nowoczesny szpital.Za zadłużenie szpitala odpowiada poprzednia władza na czele z prezydentem - Oni podejmowali decyzje a P. Nowak miał Ich przyzwolenie. W następnym " Uwagi warte" powinni się pojawić głównie: Pan Prezydent M. Glamowski i Pan Poseł Tomasz Szymański aby wyjaśnić wszelkie niejasności mieszkańcom i rozwiać wątpliwości.Pani Anitka jest wzorowym dziennikarzem.

to byly wypowiedzi teatralne tylko brakowalo kurtyna w dół

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 05:48:46

Z uwagą oglądałem " Uwagi warte". Jak mówił Gurbin ( nigdy nie napiszą tu jakie stanowisko piastuje, bo to obraza stanowiska) ze złożonymi rękoma do modlitwy, to wyobrażałem sobie w jakim nakryciu głowy, byłoby mu do twarzy? Tak sobie wyobrażałem, i pomyślałem....niech pan zostanie nawet popem a z funkcją w.i.c.k.a  proszę dać sobie spokój. 

głowę przykryć jarmułką i pod Ścianę Płaczu.

#26 ~Dzień dobry~

~Dzień dobry~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 05:51:15

Wytańcować z prostytutkami jeszcze.

#27 ~strateg~

~strateg~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 05:56:16

Prowadząca "Uwagi warte" - tragedia !!! Tendencyjna, arogancka, nieobiektywna, będąca stroną w dyskusji. Chyba zbyt dużo naoglądała się programów informacyjnych TVP. Gurbin przez nią brzydko atakowany, a Wiśniewskiemu pozwalała na wszystko.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 06:33:08

Prowadząca "Uwagi warte" - tragedia !!! Tendencyjna, arogancka, nieobiektywna, będąca stroną w dyskusji. Chyba zbyt dużo naoglądała się programów informacyjnych TVP. Gurbin przez nią brzydko atakowany, a Wiśniewskiemu pozwalała na wszystko.

Piękna, mądra inteligentna kobieta, pewna siebie, silna z klasą babka, uwielbiam ją. Jaką trzeba mieć cierpliwość w sobie aby znieść mowę tych buraków, naprawdę pełna profeska brawo Pani Anitko

#29 ~Fran~

~Fran~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 07:02:35

Pani Anito Brawo jeszcze raz brawo

#30 ~Bas~

~Bas~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 07:04:36

Nie szło zaprosić innego człowieka do studia niż Pan Napolski? Nic się nie dowiedziałem z tego programu od tego pana.

#31 ~POKOwiec~

~POKOwiec~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 07:09:38

Nie szło zaprosić innego człowieka do studia niż Pan Napolski? Nic się nie dowiedziałem z tego programu od tego pana.

przecie on klarownie sie wypowiada ino trzeba sie wczuć

#32 ~z Kustronia~

~z Kustronia~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 07:17:52

A Kowar pajacował na Lotniczej i ta jego postać szczypiora

Dlaczego pan panie Kowarowski wpuścił na Lotnisko firmy które nam smrodzą? Cały czas jest pan radnym i tylko jak zbliżają się wybory to pan obiecuje.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 07:23:55

przecie on klarownie sie wypowiada ino trzeba sie wczuć

Klarownie i transparentnie jak nasz prezydent ha ha ha

#34 ~Tara~

~Tara~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 07:39:30

Czy Pan Napolski powiedział w programie coś sensownego w ogóle?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 08:11:47

Czy Pan Napolski powiedział w programie coś sensownego w ogóle?

Nic nic prawie płakał

#36 ~Ruda~

~Ruda~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 08:19:46

Po co zapraszają kurtyna on sie mota jak karp w błocie

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 08:29:19

Nikt nie musi traktować Gurbina tendencyjnie. On jest ... mało rozwinięty intelektualnie (to najdelikatniejsze określenie). Póki atakował Malinowskiego ludzie go podziwiali za odwagę. To nie była odwaga. To był jego charakter. Wczoraj również był arogancki do Pana Radnego Wiśniewskiego.

Pani Anitka go nie atakowała. Zadawała proste pytania dotyczące bieżących spraw miasta. Gurbin ich nie znał. Jak uczeń w szkole. Miotał się bo nie znał żadnej odpowiedzi: sprzedaż której spółki - nie wiem, holding na czym ma polegać - nie wiem! Będzie 20 września, ale nie wiem co.  Co się stało z resztą pożyczki dla miasta w wysokości 150 milionów zł - nie wiem!

Pani Anitka jako Redaktor posiadała większą wiedzę na temat miasta niż Gurbin. Za co on bierze pensje?  Ludzie!!!!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 08:35:26

Nikt nie musi traktować Gurbina tendencyjnie. On jest ... mało rozwinięty intelektualnie (to najdelikatniejsze określenie). Póki atakował Malinowskiego ludzie go podziwiali za odwagę. To nie była odwaga. To był jego charakter. Wczoraj również był arogancki do Pana Radnego Wiśniewskiego.

Pani Anitka go nie atakowała. Zadawała proste pytania dotyczące bieżących spraw miasta. Gurbin ich nie znał. Jak uczeń w szkole. Miotał się bo nie znał żadnej odpowiedzi:

sprzedaż której spółki - nie wiem,

holding na czym ma polegać - nie wiem! Będzie 20 września, ale nie wiem co. 

Co się stało z resztą pożyczki dla miasta w wysokości 150 milionów zł?   90 milionów spłacono w ramach kredytu szpitalowi, co z resztą? - nie wiem!

Pani Anitka jako Redaktor posiadała większą wiedzę na temat miasta niż Gurbin.

Za co on bierze pensje?  Ludzie!!!!

Napolski - brakuje mu trochę samokrytyki i przestałby się afiszować. Szkodzi posłowi Szymańskiemu.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:29:40

A Kowar pajacował na Lotniczej i ta jego postać szczypiora .

B)

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:31:15

Glamowski powinien dotrzymać słowa danego Grudziądzanom przed telewizją - przypomniane wczoraj w programie ,,Uwagi warte"- Biorę pełną odpowiedzialność za moje poczynania wobec szpitala i wyboru Drzymalskiego....

Spełnij Panie Glamowski obietnice. Weź odpowiedzialność i odejdź albo oddaj z prywatnej kieszeni brakujące pieniądze, ok. 50 milionów złotych.

Tylko że Ty nie zrezygnujesz, nie masz odwrotu. Przegrany. Do Gdańska nie ma powrotu. Nie masz już tam rodziny.  To było ukartowane.  Rozwodu nie dostaje się tak szybko.

Umowa: wytrzymaj do wyborów.  Dla dobra mojego wizerunku.

Fałszywy, zakłamany wizerunek przegranego mało kompetentnego Glamowskiego,  który zniszczy Grudziądz, sprzeda spólki miejskie i szpital. Grudziądzanie będą płacić horrendalne kwoty za wodę, kaloryfery i leczenie. To kwestia dwóch lat po sprzedaży,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych