Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ginekolog

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 19:32:46

Mam pytanko może wiecie jacy ginekolodzy przyjmuja w Piotrkowie w przychodni przy ulicy Stazackiej będę wdzięczna za pomoc i proszę powiedzieć kogo polecacie,bo w Radziejowie to chyba tylko Rokowa i Lisiecka

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 21:49:29

Rusak. Polecam

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 22:34:33

Dzieki

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 14:51:09

A co zalał ktoś ci dupke

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 17:42:18

Pomysl że ludzie w roznym wieku chodza go ginekologa,np co jakis czas wykonuje sie cytologie,ale watpie zebys wiedzial o czym pisze.Celem zwiekszenia twojego zasobu ineligencji informuje Cie ze kobieta nie tylko chodzi do ginekologa gdy jest w ciazy,moze posiadajac ta wiedze blysniesz w towarzystwie pewnie tak samo inteligentnych kumpli jak Ty.Mam pytanko,a czy twoja mama nie chodziła do ginekologa,przeciez byla lub jest kobieta,ale po co to Tobie pisac,szkoda czasu na takich jak Ty.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 06:47:33

Jak się rzna z każdym swedzi ci*** to Tak jest bakteria

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 07:32:20

Jak się rzna z każdym swedzi ci*** to Tak jest bakteria

Nie dziwi mnie fakt że jesteśmy w tyle w stosunku do innych państw pod względem wiedzy,jaka co niektórzy np.powyzsza osoba posiada.Choroba ginekologiczna może też dotyczyć osób które nie wspolzyly,pewnie nie jest Ci znane to określenie,proszę poczytaj sobie na tematy w Internecie,bo sądząc z powyższego wpisu nie posiadasz odpowiednich książek które by Cię uświadomiły.Smutno mi że są tacy ludzie którzy mają tak ograniczona wiedze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych