Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ginekolog Rotuski

lekarz ginekolog Rotuski

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 13:36:48

Witam,

Czy któraś z pań chodziła ostatnio prywatnie do doktora Rotuskiego do Ciechocinka? Potrzebuję informacji kiedy, w jakich godzinach i gdzie doktor Rotuski przyjmuje. Słyszałam, że miał się przenieść ze Słowackiego i przyjmować w innym miejscu, to prawda?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 15:46:59

Na FB napisz.

#3 ~Nicola~

~Nicola~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 18:43:44

Najlepiej to zmien lekarza i szpital przy okazji

#4 ~Ktosss~

~Ktosss~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 19:25:46

Lekarz będzie przyjmować dopiero od sierpnia nadal w tym samym miejscu co przyjmuje

#5 ~Ktos~

~Ktos~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 19:27:10

A czemu ktoś ma zmienić lekarza albo szpital?

#6 ~Iga~

~Iga~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 20:24:25

Ile się czeka na wizytę do doktor Czajkowskiej?

#7 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 20:36:50

Na pewno nie będę zmieniała lekarza ani szpitala, chodziłam do niego w pierwszej ciąży, rodziłam w Aleksandrowie i byłam bardzo zadowolona. A dlaczego od sierpnia będzie przyjmował? A można w ciąży chodzić tak, że najpierw pójść do jednego lekarza, a przepisać się później do drugiego?

#8 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 20:39:10

Pan doktor Rotuski będzie miał operację biodra dlatego dopiero od sierpnia będzie przyjmował. Jak dla mnie nie ma lepszego lekarza niż pan doktor. Tak, można zmienić lekarza w trakcie jeżeli się chce.

#9 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 20:45:30

Mama - dzięki za odpowiedź. To pójdę normalnie do przychodni na kasę chorych, a później przejdę do doktora Rotuskiego. Ja też byłam bardzo zadowolona z jego opieki. A wiadomo kiedy wraca? Jakaś informacja jest na drzwiach gabinetu? Mam spory kawałek do Ciechocinka, dlatego pytam ;)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 20:56:55

Szpital i lekarze w Aleksandrowie jest dobry jak wszystko idzie jak należy. W razie komplikacji z porodem czy z dzieckiem po urodzeniu bezpośrednio zaczynają się problemy, bo brak sprzętu i specjalistów.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 09:20:13

Szpital a tym bardziej lekarze wymagają ostrych zmian. Brak fachowej opieki i wiedzy wpływa na jakoś leczenia a właściwie na uśmiercanie niż leczenie. Ginekolodzy potrafią tylko wycinać a nie leczyc. Wiedza tych lekarzy jest zacofana i starodawna. Dziwne że podnoszą swojej wiedzy szkoleniami. O sprzętach lepiej nie wspominać. Bo brak sterylnych warunków może wiele zaszkodzić.

#12 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 12:23:29

Z tego co wiem to od sierpnia będzie przyjmował. A oddział położniczy w Aleksandrowie i panie położne tam pracujące to jeden z najlepszych oddziałów. Opieka bardzo dobra panie bardzo pomocne czy to dzień czy noc zawsze mogłam na nie liczyć.

#13 Adam Z

Adam Z

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 202 postów

Napisano 19 czerwiec 2018 - 12:27:38

jESTEM Menszczyzną, ale też chodziłem polecam gorocą, zawsze Pan przygotowany ze sprżetem 100zł za 1h sesji

Użytkownik Adam Z edytował ten post 19 czerwiec 2018 - 12:27:54

#14 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 12:58:43

Pierw się leczyłem u pani Czajkowskie a później u tego Rotuskiego.Szału nie było.Teraz przeniosłem się do ginekologa w Toruniu i on mnie prowadzi

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 13:07:41

Pan doktor Rotuski będzie miał operację biodra dlatego dopiero od sierpnia będzie przyjmował. Jak dla mnie nie ma lepszego lekarza niż pan doktor. Tak, można zmienić lekarza w trakcie jeżeli się chce.

Słyszałam, że będzie miał operację, dlatego życzę dr Rotuskiemu szybkiego powrotu do zdrowia.

Lekarzem jest świetnym i sprawdza się w tym co robi. Świadczą o tym choćby kolejki do jego gabinetu. Ja szczerze polecam tego lekarza. 

#16 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 13:15:00

Mi kazal dzwonic po 10 lipca wiec nadzieja ze bedzie przyjmowal szybciej niz od sierpnia

#17 ~karo~

~karo~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 06:30:28

Ile się czeka na wizytę do doktor Czajkowskiej?

Zależy jaka wizyta jeśli kontrolna bez pośpiechu to ja np ostatnio czekałam miesiąc, ale jak dzwoniłam z jakimś problemem albo podejrzeniem ciąży to Pani doktor kazała przyjeżdżać tego samego dnia albo max następnego (o ile następnego przyjmowala). Dlatego ja jestem bardzo z niej zadowolona choć ostatnio ciężko się do niej dodzwonić.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 20:47:06

Pani Czajkowski jest dobra ale uciążliwe jest czekanie na wizytę mimo że jesteś umówiona na konkretną godzinę

#19 ~karo~

~karo~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 09:53:50

Pani Czajkowski jest dobra ale uciążliwe jest czekanie na wizytę mimo że jesteś umówiona na konkretną godzinę

Czekać trzeba u każdego lekarza nawet rodzinnego który również na godziny umawia. I nie ważne czy przyjmuje prywatnie czy na nfz ludzie zawsze czekają. Takie mamy niestety czasy

#20 ~karo~

~karo~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 09:54:37

Czekać trzeba u każdego lekarza nawet rodzinnego który również na godziny umawia. I nie ważne czy przyjmuje prywatnie czy na nfz ludzie zawsze czekają. Takie mamy niestety czasy

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lekarz, ginekolog, Rotuski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych