Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gimnazjum nr 1 w Tucholi

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Uczennica~

~Uczennica~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2012 - 15:43:53

Do Pani E. Pieczki,
pisze do Pani nie tylko w swoim imieniu, ale również w imieniu wszystkich uczniów Gimnazjum nr 1. Otóż chcielibyśmy Pani powiedzieć, że bardzo za Panią tęsknimy i z niecierpliwością czekamy na Pani powrót. 2 miesiące bez Pani to naprawdę długi okres, w którym zajęcia artystyczne/plastyka nie są już tymi samymi lekcjami. Jednakże należy podkreślić, iż obecny nauczyciel, który Panią zastępuje, bardzo się stara i chce abyśmy nie odczuwali jakichkolwiek zmian, ale trzeba wiedzieć, że tylko Pani potrafiła stwarzać na zajęciach taki przyjemny i charakterystyczny nastrój, dzięki czemu lekcje te różnią się od pozostałych. Zajęcia przez Panią prowadzone były zawsze ciekawe, pasjonujące, każdy uczeń mógł w czasie ich wykazać się swoimi umiejętnościami. Pamiętamy doskonale, że w trakcie prowadzonych przez Panią zajęć kulinarnych mogliśmy zastosować teorie w praktyce wykonując, na podstawie swoich pomysłów, różne potrawy, które następnie z przyjemnością zjadaliśmy (choć nie jestem w klasie trzeciej to wiem to na podstawie opinii starszych kolegów/koleżanek i z tego względu nie mogę się już tych zajęć z Panią doczekać). Pod bacznym Pani okiem za tworzone prace wielu uczniów i uczennic zajęło miejsca w licznych konkursach plastycznych. Zawsze będziemy Panią zaliczać do jednych z wielu wspaniałych nauczycieli Gimnazjum nr 1 w Tucholi.
Wszyscy uczniowie i uczennice oraz z pewnością rodzice i grono pedagogiczne czekają na Pani powrót ![/b]

#2 ~Albert~

~Albert~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 07:52:35

Pani Pieczka już nie wróci Dołączona grafika

#3 ~Koktajl mleczny <3~

~Koktajl mleczny <3~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 20:24:45

Hahah ńe, ńe!!!!
Ogarnij się ~Uczennico~, nieee wytrzymam haha!
"Pamiętamy doskonale, że w trakcie prowadzonych przez Panią zajęć kulinarnych mogliśmy zastosować teorie w praktyce wykonując, na podstawie swoich pomysłów, różne potrawy, które następnie z przyjemnością zjadaliśmy"
ŃE ŃE litości! Hahahahhha w mordę, przecież to jest TRAGICZNE> HHAHA
Pani Piezczki nie będzie ;( :_( <płacze>
HAAH HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRA!!!!! :lol:

#4 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 17:54:49

może warto byłoby się pod tym listem pochwalnym podpisać? bo nie wygląda to na tekst uczennicy gimnazjum

#5 ~Uczennica~

~Uczennica~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 18:20:03

Ciekawość was zżera? A słyszeliście o czymś takim, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła ? Powiem wam jeszcze jedno "uczennica" powinna wam wystarczyć. Dla ciekawości waszej czternastolatka :) I jeszcze jedno podłość ludzka w waszym wydaniu nie zna granic !

#6 ~KIWI~

~KIWI~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 18:32:27

Albert i koktajl mleczny - widać, że z językiem polskim, to u was na bakier. Podziwiam "uczennicę" za odwagę i napiszę więcej przykro mi jest, ale sama widzisz tu mało osób zrozumiało to co napisałaś, widocznie zbyt tępi są ! aby zrozumieć twój piękny przekaz do człowieka, będący zamieszczonym tu listem. Za to ja będąc kolegą trochę starszym 18-latkiem z góry dziękuję! masz talent pisarski nie da się ukryć.
Pozdrawiam !

#7 ~Albert~

~Albert~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 20:24:56

Ale niestety nieprawdziwy, co nie Roksana?

#8 ~Koleżanka~

~Koleżanka~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 07:19:20

Ale niestety nieprawdziwy, co nie Roksana?

Aleś ty głupi! Kasia A.

#9 ~Mycha~

~Mycha~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 11:16:06

Mi też brakuje Pani Pieczki!, pozdrawiam dziewczyny z koła! szczególnie Joasię !

#10 ~obiektywny~

~obiektywny~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 22:03:22

Czternastolatka nie jest w stanie zredagować takiego tekstu :D.To odpowiednio, dobrana, przemyślana wypowiedź. A po drugie, po co miałaby to robić? ŚCIEMA, TO JEST KOLEJNA ŚCIEMA!!

#11 ~obserwator 1944~

~obserwator 1944~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2012 - 12:22:13

Czternastolatka nie jest w stanie zredagować takiego tekstu :D.To odpowiednio, dobrana, przemyślana wypowiedź. A po drugie, po co miałaby to robić? ŚCIEMA, TO JEST KOLEJNA ŚCIEMA!!

Tak, masz rację.

I co pani Elżbieto? Ladnie to tak pisać peany pochwalne na swój temat na forum publicznym? Otóż nieladnie.

#12 ~Gocha~

~Gocha~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 13:29:57

Tak, masz rację.

I co pani Elżbieto? Ladnie to tak pisać peany pochwalne na swój temat na forum publicznym? Otóż nieladnie.

Totalna bzdura, trzeba być nieźle ograniczonym, aby snuć takie domniemywania. Na takie rzeczy stać wyłącznie zazdrośników! Pisała to moja uczennica i jestem z niej dumna, chociaż teraz ma wątpliwości czy, aby dobrze zrobiła. Nie odważy się już nic dobrego napisać na tym forum tylko dlatego, że potem się to krytykuje w sposób szczególnie bezczelny.
Jesteście z siebie zadowoleni? na pewno.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych