Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie zrobic prawo jazdy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 18:29:56

Nie polecam. Strata czasu na dojazdy do Torunia. Zdwalaność słaba. Każdy od Paradzinskiego robi te same błędy. Uczy łuku na jeden obrót, jak "małpki". Instruktorzy w trakcie jazd załatwiają prywatne sprawy tj. podjechanie pod galerię, po jedzenie, umówienie na egzamin innych kursantów  <_<

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2016 - 12:56:34

Oho odezwała sie jakas blondi co zdać nie może i szuka winnych. Ja zrobiłem kurs u Pana Zdzialawa znajomi tez. Jedni z nas zdali za piereszym inni nie. Atmosfera na kursie fajna. Ja jeździłem chyba ze wszystkimi instuktoram. Nikt nie załatwiłał prywaty. Nie spotkałem się żeby byli niemili albo olewali prace. A instruktor tez człowiek i nieraz musi isc do wc czy kupić bułkę.
Ale najgorzej jak ktoś nie zda i wini wszystkich dookoła a nie siebie.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2016 - 13:35:02

A ja jestem teraz na kursie i jest fajnie. Nie ma stresu nikt nie krzyczy a lekko ze mną nie maja☺
Pozdrawiam cala ekipe☺☺☺

#24 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 18:16:00

Polecam Pana Ośke.Bardzo dobra nauka ,kat B i C . Zdałem za pierwszym podejściem.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 12:28:07

A ja powiem ze nie wazne jaki isrodek. Wszedzie ucza tak samo czyli zeby zdac egzamin. Jaki instruktor czy osreodek ma wplyw na to ze na egzaminienie osoba wynosi pierszenstwo przekroczy prędkość itd bo stres zrobi swoje. Poorostu nie każdy ma predyspozycje bycia kierowca. I chyba taka osoba co zdaje przypadkowo za 5 10 czy 15 razem nie jest materiałem na kierowcę.

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 07:55:36

Tak. A na jazdę do Krakowa dojeżdżałeś rowerem

#27 ~Ona-kierowca~

~Ona-kierowca~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 18:44:14

Instruktor prowadzący to ważny element szkolenia, ale najwięcej zależy od Twoich predyspozycji. Jeśli masz żyłkę do jazdy to w połowie kursu będziesz już wszystkiego nauczony, a przez pozostałe 15 h będziesz szlifował swoje umiejętności. Jeśli zaś będą problemy to 30 h nawet bezpośrednio po samym Toruniu nie wystarczy żeby nauczyć się jeździć a później zdać. I tu nie ma znaczenia w jakim ośrodku się szkolisz.
Jeśli chodzi o egzamin państwowy, aby go zdać to prócz własnych umiejętności musi wystąpić element szczęścia ( dobra pogoda, brak nieprzewidzianych sytuacji na drodze, dobry nastrój egzaminatora ).
Aby zdecydować się na daną szkołę jazdy musisz okreslić co jest dla Ciebie ważne.
- zdawalność ( to można sprawdzić w Starostwie/ Wydział Komunikacji)
- jakość szkolenia- tu oceny mogą być subiektywne, także w tym wypadku obiektywnym wskaźnikiem będzie zdawalność (im wyższa tym jakość lepsza)
- cena kursu
- przewidywany czas trwania całego kursu

A ja powiem ze nie wazne jaki isrodek. Wszedzie ucza tak samo czyli zeby zdac egzamin. Jaki instruktor czy osreodek ma wplyw na to ze na egzaminienie osoba wynosi pierszenstwo przekroczy prędkość itd bo stres zrobi swoje. Poorostu nie każdy ma predyspozycje bycia kierowca. I chyba taka osoba co zdaje b przypadkowo za 5 10 czy 15 razem nie jest materiałem na kierowcę.

Zgadzam się w 100%. Trzeba przede wszystkim mieć tą 'żyłkę' do kierownicy. Ja uczyłam się u OŚK-i  i nie mam zastrzeżeń, zdałam testy bezbłędnie egzamin za drugim razem. Ale to coś jest w człowieku. Kto sztywny będzie narzekał ,że to ,że bździo! Nie chwaląc  się jestem nie złym kierowcą.

#28 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 07:31:19

Ja robiłem prawko w OSK Ośka i jestem naprawdę zadowolony, żadnych dziwnych akcji, godziny wyjeżdżone od początku do końca tak jak powinno być.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 23:17:36

A ja robiłem w LOKu i co. Ile ludzi tyle opinii. Idź gdziekolwiek. Tylko pamiętaj że w jednym ośrodku potrafią powiedzieć że nadajesz się tylko do garów.

#30 ~Navi~

~Navi~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 07:49:19

Polecam Osk Ośka, lepszej szkoły jazdy naprawdę nie ma :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych