Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie zrobic prawo jazdy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 08:46:22

Żadna tych ze szkół , zapisz się w Toruniu na kurs i dojeżdzaj. Tam masz całe 30 godzin w miescie u nas , tylko 15 , bo połowę jędziesz po prostej do Torunia , a to potrafi każdy. Znajoma robiła kurs u Paradzińskiego i do tej pory niemoże zdać , teraz wzieła lekcje w Toruniu z 10 godzin wykpiła , ale ma wszystkie na miescie , tu by miała 5. Ja sam jedziłem autobusem na nauki do Torunia ,ale się oplacało zdałem za 1 razem a kurs trwał niecałe 4 mc. Jak niechcesz się meczyc z rok , tylko Toruń.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 10:22:18

"Paradzinski - chyba najwiecej ich widac ale......"
Własnie ale co ?
Jeżeli chodzi o zdawalność możesz zadzwonić do WORDu wszystko powiedzą .

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 18:55:29

w wordzie nic ci nie powiedza ludzie od paradzinskiego odchodza bo nie moga zdac a te podziekowania to kazdy sobie moze napisac. Znam kilka osob co nie dawalo rady zdac u paradzinskiego a po kilku godzinach u innych zdalo. Teraz nawet placu do cwiczen nie maja. Areklama z egzaminatorami to jedna wielka sciema bo zdac egz. na egzaminatora a nim byc to dwie inne bejki. Czynny egzaminator nie ma prawa byc instruktorem..Dla mnie ta szkola to..

#4 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 07:31:17

Instruktor prowadzący to ważny element szkolenia, ale najwięcej zależy od Twoich predyspozycji. Jeśli masz żyłkę do jazdy to w połowie kursu będziesz już wszystkiego nauczony, a przez pozostałe 15 h będziesz szlifował swoje umiejętności. Jeśli zaś będą problemy to 30 h nawet bezpośrednio po samym Toruniu nie wystarczy żeby nauczyć się jeździć a później zdać. I tu nie ma znaczenia w jakim ośrodku się szkolisz.
Jeśli chodzi o egzamin państwowy, aby go zdać to prócz własnych umiejętności musi wystąpić element szczęścia ( dobra pogoda, brak nieprzewidzianych sytuacji na drodze, dobry nastrój egzaminatora ).
Aby zdecydować się na daną szkołę jazdy musisz okreslić co jest dla Ciebie ważne.
- zdawalność ( to można sprawdzić w Starostwie/ Wydział Komunikacji)
- jakość szkolenia- tu oceny mogą być subiektywne, także w tym wypadku obiektywnym wskaźnikiem będzie zdawalność (im wyższa tym jakość lepsza)
- cena kursu
- przewidywany czas trwania całego kursu

#5 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 07:35:36

w wordzie nic ci nie powiedza ludzie od paradzinskiego odchodza bo nie moga zdac a te podziekowania to kazdy sobie moze napisac. Znam kilka osob co nie dawalo rady zdac u paradzinskiego a po kilku godzinach u innych zdalo. Teraz nawet placu do cwiczen nie maja. Areklama z egzaminatorami to jedna wielka sciema bo zdac egz. na egzaminatora a nim byc to dwie inne bejki. Czynny egzaminator nie ma prawa byc instruktorem..Dla mnie ta szkola to..

]
A mi się podobało, szczególnie jedne zajęcia z teorii :)

#6 ~kursantka~

~kursantka~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 15:20:56

Ja zdałam za pierwszym razem w College-u egzamin w Grudziądzu. Jeździłam chyba ze wszystkimi instruktorami. Atmosfera swietna, instruktorzy mili. Firma z Wabrzeźna ale ma u nas biuro i naszego instruktora. Pozdrowienia dla Pana Darka.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 23:39:25

Sama robiłam Prawo Jazdy w OSK Paradziński i uważam, że instruktorzy są bardzo opanowani podczas jazdy oraz sympatyczni i mili :) Jednak przyznam,że instruktor prowadzący jest bardzo WAŻNY. W moim przypadku instruktorem prowadzącym był P.Darek Herbowski i byłam z niego bardzo zadowolona. Jazdę potrafił przeprowadzić bezstresowo z odpowiednim podejściem do kursanta, gdzie sądzę,że ma to ogromne znaczenie podczas nauki jazdy.
Naprawdę szczerze polecam OSK Paradziński dodam również, że obsługa bardzo miła :)

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 00:04:08

Wow A to dozwolone, żeby sobie taki jeden radny, sądowy aplikant z Lubicza robił darmową reklamę? Wstyd. Mało kasy bierze z miasta, że nie stać go na reklamę. To bardzo niemoralne i nieetyczne, jeśli pan rozumie co mam na myśli!

zanim coś napiszesz to najpierw sprawdź kto jest właścicielem i od kiedy istnieje szkoła.Jeśli masz coś do radnego to pisz w innym temacie.
Myślę,że rozumiesz co mam na myśli ?

#9 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 09:36:59

Pan Paradziński niech opanuje swoje emocje i wpisy na forum. Niech podejmie wyzwanie konkurencji a nie  zachowuje sie jak burak , ale cóż malomiasteczkowosc widocznie ma we krwi. Najlepiej oceni kursant gdzie mu dobrze, i gdzie chce sie nauczyc jeżdzić. Pozostawmy te ocene dla prawdziwych zdajacych a nie podstawionych ludzi. Pozdrawiamy wszystkich kursantów.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 09:54:29

Wow A to dozwolone, żeby sobie taki jeden radny, sądowy aplikant z Lubicza robił darmową reklamę? Wstyd. Mało kasy bierze z miasta, że nie stać go na reklamę. To bardzo niemoralne i nieetyczne, jeśli pan rozumie co mam na myśli!

J.w

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 19:35:14

Polecam Pana Ośke.Bardzo dobra nauka,tłumaczenie błędów.Super na prawdę,polecam z czystym sumieniem

#12 ~binitJa first~

~binitJa first~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 19:38:58

Ja zdałam za pierwszym razem w College-u egzamin w Grudziądzu. Jeździłam chyba ze wszystkimi instruktorami. Atmosfera swietna, instruktorzy mili. Firma z Wabrzeźna ale ma u nas biuro i naszego instruktora. Pozdrowienia dla Pana Darka.

.A po raz pierwszy słyszysz że ludzie którzy nie mogą zdać uciekają do Grudziądza bo łatwe uliczki? Nie chce cie spotkać na swojej drodze,ojej....

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 16:41:24

ja również zdałam za pierwszym razem, a złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy :P w OSK Paradziński instruktorzy są bardzo kompetentni, uprzejmi, a nauka jazdy z Nimi to przyjemność, jazda w trasie równiez jest potrzebna i nikt mi nie powie, ze nie... 30 godzin po Toruniu? to kiepsko trzeba jezdzić, albo pamieć masz słabą... jak znasz znaki to 30 godzin po Toruniu Ci nie potrzeba, aby po nim jeździć... chyba , ze checsz każdego skrzyżowania nauczyć sie na pamięć, to wtedy 30 bedzie w sam raz :P

Autoreklama Precz z takimi wpisami!!!!!!!!!!! B) B) B)

#14 ~franbek~

~franbek~
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 00:11:42

Żadna tych ze szkół , zapisz się w Toruniu na kurs i dojeżdzaj. Tam masz całe 30 godzin w miescie u nas , tylko 15 , bo połowę jędziesz po prostej do Torunia , a to potrafi każdy. Znajoma robiła kurs u Paradzińskiego i do tej pory niemoże zdać , teraz wzieła lekcje w Toruniu z 10 godzin wykpiła , ale ma wszystkie na miescie , tu by miała 5. Ja sam jedziłem autobusem na nauki do Torunia ,ale się oplacało zdałem za 1 razem a kurs trwał niecałe 4 mc. Jak niechcesz się meczyc z rok , tylko Toruń.

wymień choć jedną ....

#15 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2015 - 16:34:55

ja polecam auto-plus w toruniu. Zdałam za pierwszym, ogólnie mają bardzo dużą zdawalnosc za pierwszym razem 

#16 ~mieszkanka gd~

~mieszkanka gd~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 15:35:07

Ja odradzam P.Paradzinskiego, co z tego ze pracownikow ma milych. Sa mili tylko dla tych dla ktorych sam paradzinski im kaze byc milym. Jezdzilam super bylam bardzo chwalona przez pana G, a jak 30ta godzina miala sie skonczyc stwierdzil ze 2-3 godz.mam sobie dokupic tak dla pewnosci, z kuzynka zrobili to samo i okazalobsie ze z co 2ga osoba tak robia, to jest naciaganie ludzi na pieniadze. Ja po 30tu godzinach zrezygnowalam poprosilam o moje papiery i przeszlam na pks. Bez porownania! Takze pan paradzinski sie oglasza reklamuje a tak naprawde tam sie liczy kasa i jeszcze raz kasa.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 14:22:35

.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 14:29:02

ja jeżdziłam kiedyś z p. Marianem Burczyńskim. Super instruktor. Zdałam za 1 razem

#19 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 15:00:00

a ja u p. Paradzińskiego

#20 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 18:29:56

Nie polecam. Strata czasu na dojazdy do Torunia. Zdwalaność słaba. Każdy od Paradzinskiego robi te same błędy. Uczy łuku na jeden obrót, jak "małpki". Instruktorzy w trakcie jazd załatwiają prywatne sprawy tj. podjechanie pod galerię, po jedzenie, umówienie na egzamin innych kursantów  <_<

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych