Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie wziąć pożyczkę chwilówkę bez zaświadczeń na dowód

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~adam789~

~adam789~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2017 - 11:00:03

Z pośrednikami różnie można trafić. Ja długo szukałem kogoś rzetelnego i ostatecznie trafiłem niedawno na Stawki (biuro ma swój portal – n-kredyt.pl). Rzeczowe podejście od pierwszej rozmowy, czułem się poważnie traktowany przez cały czas mimo że wcale nie wnioskowałem o kredyt na bańkę, czy coś w tym stylu, chodziło o kilkadziesiąt tyś a mimo tego zajęli się mną priorytetowo.  

#2 adi66400

adi66400

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 01 maj 2018 - 21:21:15

Jeżeli o mnie chodzi, to ostatnio brałam pożyczkę w Kredyt1000, ciekawa opcja bo to jedna z nielicznych firm, która oferuje dość długi okres spłaty pożyczki, który wynosi aż do 90 dni. Większość chwilówek możemy wziąć tylko na okres 30 dni spłaty, a tutaj jest inaczej. Oczywiście są pewne warunki do spełnienia, takie jak stały dochód i historia kredytowa ale to chyba normalka moim zdaniem.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 23:00:44

forumowe trolle przygłupawe hals, colo2017, Dreistadt=jumanji, SANDIEGO dopiero styk wyczyścił wasze plwociny a wy od nowa zaczynacie chamy wiejskie uposledzone 

weźcie sie w końcu przychlasty za robote lenie smierdzące wielonickowe robiace pod siebie całodobowo

Trollu  Dreistadt=jumanji=culmsee=mischiefter=obudz sie narodzie i trollu SANDIEGO oraz trollu kieł=oko.1.=fr,anc=hals=colo2017, potrafisz napisać coś mądrego?   :o
  Legenda głosi, że kiedyś była Moderacja na tynm Forum i usuwala was trolli obrzydliwych całodobowych onanistów..   :o

Nie wymagajmy cudów od takiego trolla SANDIEGO czy Dreistadt=jumanji=culmsee! 

Prymitywna to jednostka, bez ogłady i krzty kultury !

A i widać to ! 

#4 krzysztofrekk

krzysztofrekk

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 12:33:15

Tych kredytów to jest teraz cała masa, podobnie jak zresztą banków i parabanków. Trudno się połapać dlatego najlepiej szukać przez rankingi, takie zbiorcze zestawienia żeby nie tracić czasu i energii na szukanie „na piechotę”. Kredyt samochodowy znalazłem przykładowo na

kredyt online. Jest kilka ofert do wyboru, można szybko porównać kto ile bierze.

#5 ~stron~

~stron~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 14:57:19

Ja wziąłem pożyczkę w banku Raiffeisen. Jest nieoprocentowana rozłożona na 24 miesięczne raty. Przy 4 tys zapłaciłem tylko dla banku nieco ponad 100zł prowizji i luz.

#6 ~Polina~

~Polina~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 08:22:18

Wybór firm pożyczkowych jest taki, że aż strach, bo nigdy nie wiadomo, na co się trafi. Ja mam dobre doświadczenia z LoanMe, bo od A do Z wszystko poszło sprawnie.

#7 ~Tommmz~

~Tommmz~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 13:54:19

Można szybko internetowo załatwić pożyczkę w parabanku przez porównywarkę na sowafinansowa.pl. Tutaj masz zbiorczo pokazane pożyczki chyba w kikudziesięciu czy kilkunastu różnych miejscach. Są zrobione linki do wniosków online, wystarczy parę kliknięć i złożone. Jeśli ma się rachunek w banku tożsamym z bankiem pożyczkodawcy to wtedy kasa dochodzi dosłownie w ciągu paru minut.

#8 ~ojka~

~ojka~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 17:25:42

Zastanawiam się nad Wonga. Nie będzie to wielka kwota, ale w najbliższym czasie taki mały zastrzyk gotówki naprawdę by poprawił moją sytuację. Ile można u nich pożyczyć za pierwszym razem?

#9 ~oewonga~

~oewonga~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:43:14

Zastanawiam się nad Wonga. Nie będzie to wielka kwota, ale w najbliższym czasie taki mały zastrzyk gotówki naprawdę by poprawił moją sytuację. Ile można u nich pożyczyć za pierwszym razem?

Witam! Ojka, jako nasza nowa Klientka możesz ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1500 zł na okres od 1 do 60 dni (koszt pierwszej to 10zł) lub ratalną w kwocie do 20000 zł na czas do 60 miesięcy. Przy każdej kolejnej pożyczce krótkoterminowej dostępny limit może wzrosnąć nawet do 2500 zł. Przykładowe RRSO i wszelkie koszty pożyczki można poznać na naszej stronie wonga.pl w momencie składania wniosku.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#10 KamilaKrawczyk

KamilaKrawczyk

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 10:54:34

Też proszę o radę, potrzebuję pilnie takiej pożyczki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych