Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie w Rypinie przyjmują na staż?

staż Rypin

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 10:02:12

Gdzie w Rypinie przyjmują na staż? Jakieś sklepy, salony kosmetyczne? Itd.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 14:11:40

Czy tak cięż ko podnieść dupę z przed komputera i iść popytać się u właścicieli ''Jakieś sklepy, salony kosmetyczne"

???

#3 ~Gaga~

~Gaga~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 14:32:23

Przyjmuje agencja towarzyska.Poprzedni wpis,sama racja leniwcu.Tylko do agencji.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 15:49:40

Przyjmuje agencja towarzyska.Poprzedni wpis,sama racja leniwcu.Tylko do agencji.

Tam też nie będziesz się lenić,ale przynajmniej się nie kurzy. :D

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 19:50:57

Po pierwsze dostać sie na staz to nie tak łatwo żeby zakład pracy dostał z PUP stazytę musi zagwarantować że po zakończeniu stażu zatrudni stażystę. Niestety nie każdy pracodawca może pozwolić sobie na takie zobowiązanie wobec PUP

#6 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 12:19:35

Sorry, sorry, sorry. 
Obeszłam już chyba wszystkie możliwe sklepy i zakłady w Rypinie w sprawie stażu i nikt nigdzie nie potrzebuje. Ale w sumie nic dziwnego, czytając wasze bezczelne i chamskie wpisy na forum mam wrażenie, że przez Rypinian przemawia arogancja i zarozumiałość. Wstyd. Wstyd. Wstyd.

#7 ~szambonurek~

~szambonurek~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 13:27:05

Jestem pracodawcą ale takiego lenia jak Ty nigdy bym nie zatrudnił ,bo zamiast ruszyć duoopę i pochodzić po zakładach pracy to wypisujesz na forum żale

Zaden szanujacy sie pracodawca nie zamiescil by takiego posta. Niestety nie wystarczy napisac ze jest sie Kims, pewnie na chwile pomoglo w podbudowaniu slabiutkiego ego.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 18:14:32

Sorry, sorry, sorry. 
Obeszłam już chyba wszystkie możliwe sklepy i zakłady w Rypinie w sprawie stażu i nikt nigdzie nie potrzebuje. Ale w sumie nic dziwnego, czytając wasze bezczelne i chamskie wpisy na forum mam wrażenie, że przez Rypinian przemawia arogancja i zarozumiałość. Wstyd. Wstyd. Wstyd.

Niestety pracodawcy nie chca stazystów bo zeby dostac stazyste trzeba złożyć wniosek na staż liczący kilka stron do tego podlaczyc troche dokumentów i podpisac zobowiazanie zatrudnienia stazysty po stazu i po drugie zlozenie wniosku nie gwarantuje ze taki pracodawca wogole dostanie stażystę poprostu biurokracja i do tego dochodzi laska urzedu pracy ze przydzieli stazyste. Do tego jeszcze dochodza terminy urzedowe czyli miesiac taki pracodawca czeka żeby dostać odpowiedz.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 07:54:09

to sie zgadza ze pracodawcy nie chca stazystów przez biurokracje w dodatku długo musza czekac

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 08:07:37

Nie przyjmuj sie nigdzie na staz bo na stazu szybko ludzie sie starzeja, Ja nigdy nie przyjmowalem sie na staz i wygladam duzo mlodziej niz ci stazysci po bardzo krotkim stazu.

Nie polecam

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 17:15:27

Sorry, sorry, sorry.

Siedz na wsi i nie wychylaj się...moze u Siebie na wsi znajdziesz staż przy prosiakach o ile je masz

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: staż, Rypin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych