Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie tankować LPG?

lpg autogaz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lpg~

~lpg~
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 12:04:57

Macie jakieś sprawdzone stacje lpg w Grudziądzu,  gdzie jest w miarę dobry gaz o powtarzalnej jakości.

Tankowałem prawie cały czas przy intermarche, ale ostatnio po 3 tys. km od ostatniej wymiany filtrów, filtr fazy ciekłej totalnie zapchany czymś, co wyglądało jak zmielone kawałki rdzy.

Wydaje się, że w miarę nowa stacja, to zbiorniki powinny być czyste.

Ma ktoś jakieś sprawdzone stacje?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 11:51:32

???

#3 ~Biedrona~

~Biedrona~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 14:05:24

Orlen przy rondzie w Tarpnie.

Nigdy żadnych problemów z gazem, czego nie mogę powiedzieć o niektórych innych stacjach w mieście.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 20:31:40

W zasadzie żadna różnica gdzie tankujemy, bo w naszym regionie wszystkie stacje biorą paliwo,w tym LPG, z Lotosu. Dół Polski bierze z Orlenu. Jedynym wyjątkiem jest Lukoil, oni biorą od siebie czyli od Putina.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 21:23:58

Ale proporcje propan/butan i czystość zbiorników ma wpływ na jakość tego, co tankujemy.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 03:56:11

Z tego powodu nie tankuje na dziwnych stacjach tylko na Statoil, Lotos ostatecznie na Orlenie. Do Schella mam mieszane uczucia. Nigdy nie tankuje na dziwnych stacjach, bo to pozorna oszczędność.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 03:56:41

Z tego powodu nie tankuje na dziwnych stacjach tylko na Statoil, Lotos ostatecznie na Orlenie. Do Schella mam mieszane uczucia. Nigdy nie tankuje na dziwnych stacjach, bo to pozorna oszczędność.

#8 ~wk~

~wk~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2017 - 14:28:17

Długo tankowałem w Intermarche i nie było żadnych problemów, zużycie LPG jak na innych; niestety ostatnio zatankowałem (5.03) 

i auto nie jedzie - szarpie i nie ma mocy. Tragedia!

#9 ~wk~

~wk~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 15:50:33

Długo tankowałem w Intermarche i nie było żadnych problemów, zużycie LPG jak na innych; niestety ostatnio zatankowałem (5.03) 

i auto nie jedzie - szarpie i nie ma mocy. Tragedia!

muszę sprostować - pechowy zbieg okoliczności, usterka nie miała nic wspólnego z zatankowanym gazem..

#10 ~Izabela~

~Izabela~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 19:28:36

Gaz na stacji Orlen w Dragaczu.....przejechane zawsze ok. 450 km teraz 240 tankowane dnia 26.06.2017 r. auto szarpie, nie jedzie a auto gaśnie. Nigdy więcej tam nie zatankuje .... nawet na zwykłych stacjach na gazie przejechałam prawie 400 km. Nie polecam!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 20:52:28

To prawda,po gazie z Orlenu w Dragaczu auto szarpie i o 30 km mniej

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lpg, autogaz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych