Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Gdzie szukacie pracy?

praca ogłoszenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 erykk

erykk

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:52:44

W Internecie, w obecnych czasach to podstawa. Warto też ot tak roznosić CV do firm w których chcielibyśmy pracować - może akurat kogoś potrzebują.

#22 ~Andżela~

~Andżela~
  • Goście

Napisano 20 luty 2015 - 15:58:40

Ja z kolei zaproponuje szukać zakładek kariera na stronach firm które nas interesują. Ja w ten sposób znalazłam prace która mnie satysfakcjonuje w Nobilon. Pracuje tam od 2 miesięcy i jak na razie wszystko jest okej. Więc jeśli ktoś chce spróbować wystarzczy wpisać nazwe firmy w google i wejść na strone

#23 kate22

kate22

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 marzec 2015 - 00:57:38

Dobre serwisy, to podstawa. Jest takowych sporo, trzeba tylko umieć dobrze szukać. Przez niektóre można od razu składać aplikacje albo np. zamówić newsletter i powiadomienia o interesujących nas ofertach. Warto też jednak zarejestrować się w PUP, bo - wbrew obiegowym stereotypom - często to również pomaga, o ile oczywiście jest się bezrobotnym ;). Tu mam kilka wskazówek dla osób, które nie rejestrowały się nigdy w urzędzie pracy: http://www.praca-chr...-urzedzie-pracy.

#24 ~grażynka~

~grażynka~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2015 - 02:40:58

no, niektórzy nie doceniają urzędów, a ja myślę, że to zależy od konkretnego urzędnika, bo akurat urząd pracy, do którego ja należę spisuje się świetnie i dużo roboty "odwala" za mnie - pomaga, służy radą, informuje o wszelkich możliwościach i naprawdę nie mogę odmówić im aktywności

#25 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 19:19:07

Polecam zainteresować się firmą Nobilon praca w pożyczkach. Sam tam pracuje i jestem zadowolony a słyszałem ze mają zamiar otworzyć nowe oddziały

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 16:02:32

dobrym serwisem do szukania pracy jest - rekrutacyjnarewolucja.pl, strona godna polecenia! możesz znaleźć coś dla siebie !

#27 ~Albert~

~Albert~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 21:31:28

Też polecę Nobilon pracuje tam mój znajomy i bardzo sobie chwali. Z jego stylu życia wnioskuje że całkiem dobrze zarabia.

#28 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2015 - 18:34:30

Książeczka jest ważna chyba na rok ja tak miałem. W sumie to chyba na tyle na ile lekarz ci badania wypisze. Jesli chcesz pracować gdziekolwiek gdzie jest dostęp do jedzenia muszisz mieć. A kosztuje chyba koło 100.

Albert nie wiesz czy będą nowe nabory w tym nobilonie? Bo z tego co piszą w necie spoko firma i chętnie bym sie załapał...

#29 ~ewelon~

~ewelon~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2015 - 09:16:39

Warto szukać po stronach poważnych firm i instytucji, u nich często jest zakłada z ofertami pracy. Dajmy na przykład Realfinance - oni poszukują teraz kilku osób na różne stanowiska, dają każdemu szanse, a zarobki u nich są lepiej niż dobre :) 

#30 annatom

annatom

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 16 październik 2015 - 13:06:41

głownie portale olx, gazeta praca czy pracuj pl

#31 hanianow

hanianow

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 20 październik 2015 - 13:37:38

Ja się skupiam zawsze na wysyłaniu cv bezpośrednio do firm. Nawet jeśli obecnie nie szukają nikogo, to moja aplikacja zostaje w bazie i często się odzywają po jakimś czasie.

#32 Anka_15

Anka_15

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 14:08:58

Ja też szukałam pracy przez Internet, już nie pamiętam ale na jakimś darmowym portalu znalazłam ogłoszenie dla opiekunki osób starszych do Niemiec. Czysty przypadek...pomyślałam czemu nie, cały czas szukałam pracy w kraju - na próżno. Miałam podstawy niemieckiego, więc zaryzykowałam. Dziś nie żałuję :) Jeśli komuś miałoby to pomóc, to ja wyjechałam z aktivemed24 Polecam :) jeśli ktoś ma jakieś pytania, to szczerze powiem jak jest. Pozdrawiam

#33 ~nbvggh~

~nbvggh~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 11:56:05

Generalnie to w przypadku szukania zatrudnienia mogę polecić firmę Toolip - Toolip.pl. Bardzo duża ilość ofert pracy, doświadczenie, przyjazna rekrutacja, wynagrodzenie w terminie, wszystko legalne - ja tam jestem zadowolony.

#34 ~felifela~

~felifela~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 22:45:11

głównie internet, chociaż dobrze czasem gdzieś wejśc i zostawić cv, a nóż zadzwonią jak im się znajdzie wolny etat? ja tak nosiałam i się udało, w nobilonie, nie bylo ogłoszen wtedy ale jakos za dwa miesiace sie odezwali, najwyrazniej pracodawcy nie wyrzucają tych cefałek na makulaturę ;)

#35 ~Izka~

~Izka~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 11:27:59

wszędzi - internet, gazeta, znajomi, nawet odwiedzam firmy i zostawiam CV. teraz widzę ofertę pracy w Nobilon - ktoś z was pracował? to chwilówki i zastanawiam się jak ta praca wygląda. czy jest sens składać dokumenty - czy się nadaje?

#36 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2016 - 18:39:37

rzeczywiście Nobilon to bardzo dobra firma. jakis czas już tam pracuję i narzekać nie mogę. ale fakt, że znalezienie pracy jest niezwykle trudne. i nie ma co narzekać bo jak tak trudno się szuka to każda praca jest dobra

wszędzi - internet, gazeta, znajomi, nawet odwiedzam firmy i zostawiam CV. teraz widzę ofertę pracy w Nobilon - ktoś z was pracował? to chwilówki i zastanawiam się jak ta praca wygląda. czy jest sens składać dokumenty - czy się nadaje?

#37 temila

temila

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 09:45:59

Chyba dzisiaj najłatwiej jest przeszukiwać internet, portale ogłoszeniowe, ale również strony firm gdzie chciało by się pracować.

#38 pata2

pata2

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 14:00:12

Dobrze jest też szukać pracy wśród znajmowych.

#39 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 474 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 09:11:21

EuroKadra da zatrudnienie z dnia na dzień - nawet jeśli macie mizerne doświadczenie i słabe przygotowanie. Pod tym względem sytuacja mocno się odmieniła, każdy coś znajdzie i właśnie o to tutaj chodziło. Raczej mało kto spodziewał się, że wszystko pójdzie w tak dobrym kierunku. Ale pracy nie brakuje...

#40 Robert410

Robert410

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 16:07:31

CV do firm z branży, w jakiej chcesz pracować.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, ogłoszenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych