Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Gdzie szukacie pracy?

praca ogłoszenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anastacyjka~

~Anastacyjka~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 08:48:48

W jakich miejscach i w jakich serwisach internetowych szukacie pracy?

Macie jakieś takie swoje dobrze sprawdzone miejsca, gdzie ofert najwięcej, najlepsze i najbardziej porządnie opracowane a nie typu "praca masaże i nr telefonu..." ?

Ja przeglądam zwykle oferty w lokalnych gazetach, choć i tam szmira się trafia czasami, no i przez jobexpressowe anonse praca - bo intuicyjnie, fajnie mają tam all poukładane.

A wy?

podrzućcie coś

#2 ~aneta~

~aneta~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 19:03:56

wszystko co wpadnie pod rękę, trzeba po prostu przebrnąć przez wiele stron z ofertami, praca.info, gumtree, itd.

ja ostatnio szukając pracy dodatkowej natknęłam się na coś takiego http://www.ermail.pl...NJaXeTXTcmAlaJN

kokosów nie ma ale zawsze coś

#3 45anna45

45anna45

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 lipiec 2013 - 12:36:44

Niestety, ale w dzisiejszych czasach duży wpływ na znalezienie pracy mają znajomości... Warto więc najpierw popytać wśród znajomych, może umieścić jakis wpis na facebooku. Szukać pracy można też bezpośrednio w urzędach bądź firmach, ale z nimi bywa różnie. Czasami na odpowiedź czeka się długi czas. W artykule opracy.eu/2013/01/jak-szukac-pracy-online-i-offline.html znalazłam też kilka innych sposobów na szukanie pracy, m.in. targi, biura pośredniczące, itp. Jeśli ma się trochę czasu to można powypełniać na stronach firm gotowe formularze dla kandydatów. Ogólnie trzeba mieć dużo cierpliwości i determinacji. Przede wszystkim to nie poddawać się. Z chęcią poczytam o jakichś innych sposobach. :)

#4 ~CityRush23~

~CityRush23~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2013 - 13:50:58

Poszukiwanie wymarzonej pracy nie musi trwać miesiącami czy latami. Moją wymarzoną pracę znalazłam przeszukując serwisy internetowe w ciągu kilku dni. Sama w to nie wierzyłam, jednak udało się :)

#5 majkowska

majkowska

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 11 październik 2013 - 11:38:27

W dobie kryzysu ciężko o dobrze płatną pracę. Ale na szczęście coraz większe możliwości daje internet. Można w nim całkiem fajnie zarobić. Ja np siedzę w domu i wychowuje małe dziecko. Do tego uczestniczę w kilku programach partnerskich e-sklepów. Polecam innym użytkownikom produkty, a jeżeli ktoś wejdzie z linka który podam i dokona zakupów ja otrzymuje prowizję od tego. Zarobić można w zależności od programu i miesiąca od 2 do 5 tys zł. Obecnie może być więcej bo zwiększyli do 80% prowizję w programie partnerskim z esklepu Intymność http://programpartnerski.intymnosc.pl/ :) Więc jadę na rekord.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 12:40:27

pracuj. pl, gumtree.pl, pracagratka i inne http://g2.gangsters.pl/?ref=89693

#7 ~Goscka~

~Goscka~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 21:38:39

http://praca.owi.pl

#8 ~kasia1234~

~kasia1234~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 00:33:39

Też polecam gratkę, bo oprócz samych ogloszeń można korzystać z fajnego poradnika http://praca.gratka....kajacych-pracy/

#9 ~inforek~

~inforek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 16:58:10

Dla szukających pracy - szczególnie tych pochodzących z Białegostoku lub okolic mogę polecić fajne miejsce w którym znalazłem ostatnio wiele interesujących ofert, konkretnie: http://www.gowork.pl/praca_bialystok

Zresztą widzę, że w innych miastach też są ciekawe propozycje.

Myślę, że warto zacząć szukać przez internet - jest to jedna z najlepszych metod. Ja właśnie za jego pomocą znalazłem pracę dodatkową która daje mi dużą satysfakcję.

#10 ~brother~

~brother~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 17:51:13

na początku to ja się pytam rodziny i znajomych czy nie słyszeli o jakimś wolnym stanowisku dla mnie, niestety nikt z mojej rodziny nie pracuje w żadnym urzędzie i z budżetówką od razu mogę się pożegnać :) poza tym zaglądam na nasze lokalne serwisy np. toruniak.pl bo jest tam wiele ciekawych ogłoszeń i z niektórymi pracodawcami można od razu telefonicznie się skontaktować, w tych ogólnokrajowych serwisach to zawsze każą wysłać CV a potem i tak się nie odzywają :/

#11 darsar

darsar

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 kwiecień 2014 - 11:21:53

Internet, gazety, znajomi, miejscowe firmy.

pracuj.pl w google też jest pełno stron z pracą... 

Można przejrzeć także stronę urzędu pracy...

Tam też są niekiedy ciekawe oferty pracy ;)

Trzeba szukać dosłownie wszędzie.

#12 Jan30

Jan30

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 kwiecień 2014 - 12:58:54

A myślałeś może o pójściu np do straży,pogotowia lub do policji? Wszystkie te oto prace mogą się stać Twoimi ulubionymi.jedynym warunkiem jest kultura osobista i odwaga. 

#13 olek_22

olek_22

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 maj 2014 - 10:51:21

Ja szukałem ostatnio pracy jako kierowca międzynarodowy na kat. B 

Nie jest to głupia opcja tym bardziej, że lubię podróżować i lubię samochody.

Wiem, że to jest ciężki kawałek chleba ale jakoś trzeba dać radę :)

#14 Domin

Domin

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 11:45:12

Ja jakoś nie szukam pracy bo mam :D. Ale kiedy szukałem to tak. Przeglądałem sobie oferty pracy na stronach i tyle nie ma co biegać jak coś jest to ogłoszenie do tego będzie wszędzie....

#15 dencisl

dencisl

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 08:37:31

Ja szukam pracy w internecie a także w urzędzie pracy. W internecie jest mnóstwo ofert więc wpisz sobie w google i na pewno poszukasz coś odpowiedniego dla siebie.

#16 skarpeta

skarpeta

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 lipiec 2014 - 09:53:20

Ja pracy szukam głównie na stronie urzędu pracy, w urzędzie pracy, na tablicy też niekiedy są fajne oferty. No i są również inne strony internetowe na których można coś "złapać" :)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2014 - 07:28:31

Znalesc to chyba nie az tak wielki problem-sa wakacje i prawdziwa plaga sa pracodawcy oszusci ktorzy nie placa za wykonana prace.Zeruja zwlaszcza na studentach-pozdro dla Bydgoszczy :wacko:

#18 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 14:34:13

Zazwyczaj szukałam pracy przez internet. Jest to samo co w gazetach i więcej. Jak szukałam obecnej pracy to najczęściej przeglądałam portale z ogłoszeniami o pracy, ale też te mniejsze np. pracastala.pl. Na nich częściej się pojawiają takie unikalne oferty.

#19 ~kasiak~

~kasiak~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 11:22:30

Ja szukałam w Internecie głównie - i wiem, ze szukanie pracy to jest mordęga, a w mniejszym mieście to już zupełnie. Na szczęście to już za mną...(dostałam się do nobilonu i jestem zadowolona :) ).

#20 PatrykPedrycz

PatrykPedrycz

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 16:13:25

znacie może jakąś angielską stronę z ofertami pracy na wzór naszego gumtree

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, ogłoszenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych