Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

GDZIE STUDIOWAĆ PEDAGOGIKĘ

59 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 20:25:43

Pisząc takie wpisy, pełne zaufania do uczelni (siebie) trzeba jeszcze pamiętać o sobie - wiem ponieważ uczę od roku na uczelniach . Nie powinno się o sobie w ten sposób pisać (i mówić). Pani pisze że jest pedagogiem??????? studenci państwowych są ambitni bardzo, lepiej poszła im matura, mają lepsze oceny z egz[i][/iPracuje tez w poradni i powiem że nie ma tak żadnej pani pedagog po prywatnej uczelni !!! TO PANI TEŻ Z PRYWATNEJ UCZELNI?????????

Jeszcze raz ja.
Paniusiu - paniusia po magisterce nawet na UMK (dla wyjaśnienia Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu) - o ile pani tam zdobyła dyplom : to pani promotor winien się poddać do dymisji po pani wpisie.
\Pozdrawiam panią mgr.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 21:28:59

Jestem psychologiem i pedagogiem kończyłam państwowa uczelnie rok temu :):)każdy sam składa papiery ale nie na każdą uczelnie łatwo się dostać, bardzo dużo się uczyłam w L.O. aby dostać się na studia państwowe.Każdy wie że państwowe są lepsze ale mam szacunek do prywatnych uczelni ale wole swoją uczenie pozdr

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 21:39:29

Nie jestem po UMK (dla wyjaśnienia Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu ) im -się nie daje w tej uczelni !!!!!!!!!!!!!!! Wyluzuj !!!! Po prostu wiem jak jest, mam porównanie przez ten rok. Każdy ma swoje zdanie jeśli Ciebie uraziłam w jakiś sposób to bardzo przepraszam wyraziłam swoje zdanie, masz prawo się nie zgadzać bardzo to szanuje. Pozdrawiam mocno

#24 ~zasmucona;(~

~zasmucona;(~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2009 - 22:27:17

Witam. Jestem na 3 roku pedagogiki na UMK na spec.edukacja dorosłych.
Nie wiem co po tym...Jestem załamana moją bezmyślnością co do wyboru tego kierunku. Właśnie naczytałam się na forum ilu to pedagogów w naszym kraju jest bezrobotnych....Jeszcze do jakiegoś czasu marzyła mi się pedagogika resocjalizacyjna, ale jeden z naszych profesorów oznajmił nam, że w Polsce nie ma zapotrzebowania na kobiety resocjalizatorki itd...jestem załaman..co dalej...czy jest sens wybierać na mgr uzup.i dalej to ciągnąć?
Poradźcie! e-mail :domi999@o2.pl

#25 ~pasażerka~

~pasażerka~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2009 - 15:36:48

WSHE jak WSHE można po niej jeżdzić ile się chce jak po każdym temacie tu poruszanym co nie zmienia faktu iż prawie co drugi rypiniak właśnie tą uczelnie kończy bądż już ją ukończył - i to nie zależnie od wieku. WSHE - łatwa, tania i wygodna !

...jak "Syrenka".

#26 ~kef~

~kef~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2009 - 22:21:58

Jestem psychologiem i pedagogiem kończyłam państwowa uczelnie rok temu :):)każdy sam składa papiery ale nie na każdą uczelnie łatwo się dostać, bardzo dużo się uczyłam w L.O. aby dostać się na studia państwowe.Każdy wie że państwowe są lepsze ale mam szacunek do prywatnych uczelni ale wole swoją uczenie pozdr

O Koźmińskim też tak powiesz? hehe:) jest troszkę b. dobrych prywatnych uczelni, jest też dużo naprawdę do kitu.. jestem po prywatnej uczelni, wielu moich starszych kolegów, z którymi miałem przyjemność pracować w kole naukowym czy gazecie studenckiej jest już na stanowiskach managerskich (bynajmniej nie w miastach typu nasz Rypin, czy tak często tu przytaczana Brodnica) więc nie mówcie mi tu o wyższości państwowych uczelni nad prywatnymi.. zarówno w przypadku jednych jak i drugich są szkoły złe i dobre..

nie studiowałem na wyżej wymienionych uczelniach więc się nie wypowiadam..

co do UMK powiem tylko tyle, przez 2m-ce miałem okazję współpracować z kolegą z czwórką na dyplomie, student zarządzania finansami bądź rachunkowości.. w przeciwieństwie do niego wiem jak wygląda RZiS i potrafię zinterpretować wskaźniki obrotowości, a jestem tylko studentem prywatnej uczelni (nie studiowałem w naszym województwie), a on państwowej..

jedno powiem tu pytającej dziewczynie, w Polsce wśród pracodawców, szczególnie w takich miasteczkach jak nasze dyplom państwowej jest lepiej postrzegany.. niestety jedną rozmowę kwalifikacyjną miałem taką, iż potencjalny pracodawca mając kogoś z UE i mnie na dane stanowisko, wypytując mnie powtarzał jak mantrę, ale ta druga osoba jest UE, mimo lepiej rozwiązanego przeze mnie testu i tak ta druga osoba dostała pracę.. wyleciała po m-cu, potem ponownie zaproszono mnie na rozmowę ale podziękowałem..

#27 nie_wiesz?

nie_wiesz?

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 292 postów

Napisano 15 grudzień 2009 - 00:31:45

A w ogóle system boloński bez względu na uczelnie ,czyli 3 plus 2 się kłania osobie ,która coś pisze o państwowych pięcioletnich i prywatnych 3+2..

#28 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 14:37:15

Bydgoska Szkoła Wyższa :)

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 15:13:11

a po co pedagogikę? ani to nauczyciel, ani psycholog, nie wiadomo co.
Pracy po tym żadnej, bo wszyscy bezmyślnie pchają się na pedagogikę-to najłatwiejszy kierunek.

#30 ~ASS~

~ASS~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 16:28:11

Jestem po UMK i nie mogę znaleźć pracy. Czasami żałuję, że nie poszłam na WSHE i z palcem w nosie nie zodbyłam magistra! Przynajmniej dwa razy taniej... Efekt ten sam!!! BEZ ZNAJOMOŚCI NIE MA PRACY!!!!!!!!!!!!!!!!

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 16:32:00

W ogóle kierunki humanistycznie nie są na czasie (brak pracy) i są beznadziejne. Co można w ogóle po nich robić?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 18:33:15

no właśnie, a jaki teraz warto wybrać kierunek?

#33 ~kefas~

~kefas~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 23:10:12

wszystko co ci da inż. przed nazwiskiem;p

tak na serio to polibudy..

żadne prawo, ekonomia, medycyna czy jakieś filologie..
tzn. inaczej, filologie owszem, ale np. japonistykę czy tajsko-wietnamską (jest taki kierunek na UAM w Poznaniu) potem MBA z ekonomii i super robota.. mam znajomych po tym, jedna pracuje w ambasadzie, druga jak na razie podróżuje i zarabia na artykułach publikowanych w różnych pismach..

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 08:21:25

Co do medycyny to nie zgodzę się. Była i jest potrzebna, ale wiadomo często jest tak, że tu trzeba mieć znajomości.
Dodałbym jeszcze kierunki związane z językiem chińskim.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 19:46:09

skoro idziesz na pedagogikę to znaczy że zbyt ambitna nie jesteś, po co Ci więc jakieś przebieranie w uczelniach?
lepiej się zastanowić czy mądrzejszego kierunku nie wybrać.
pedagogika, resocjalizacja itp.. to tylko bezużyteczny papier zdobyty bez żadnego wysiłku. po co to komu?

#36 ~nie po WSHE~

~nie po WSHE~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 21:03:54

Guzik prawda na licencjacie byłam w WSHE a na magisterce w UMK i na pewno mniej uczyłam się na magisterce i mniałam mniej zajęć a te puste gadanie to chyba wynik nieznajomości i niewiedzy.

i wszystko jasne :D

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 23:03:15

Wyższa Szkoła Hamowania Edukacji

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2012 - 05:32:03

Filozofię to najlepiej w Lipnie , tam same filozofy! :D :D :D

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2012 - 09:12:25

wshe- prezentuje teraz taki poziom jak UW wiec ten kto nie wie niech nie mowi bo moze przypadkiem wshe nawet nie skaczyc. Poziom wshe jest teraz bardzo wysoki zasługa kilku prof.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2012 - 10:25:27

Proszę nie porównuj UW (Wrocławski?,Warszawski?) do WSHE. Niestety to nadal jest marginalna szkółka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych