Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

GDZIE STUDIOWAĆ PEDAGOGIKĘ

59 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~Monika~~

~~Monika~~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2009 - 18:45:21

Zamierzam isć na studia pedagogiczne i wybór jest miedzy UMK a WSHiE we Włocławku

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2009 - 19:58:51

Zamierzam isć na studia pedagogiczne i wybór jest miedzy UMK a WSHiE we Włocławku

Jak zadajesz takie pytania, to nigdzie.

#3 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2009 - 21:20:04

Jezeli nie za bardzo chce Ci sie uczyc to idz do WSHiE bo ta szkoła jest dla ludzi o niskim ilorazie inteligencji i wolniej myslacych

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2009 - 10:06:33

To tak jak bys sie pytała czy kupic fiata 126p czy mercedesa

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2009 - 17:21:34

Nie można lepiej odpowiedzieć na to pytanie niż moi przedmówcy razem wzięci!! Pozdrawiam

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2009 - 19:03:14

KTO NIE CHCE SIE UCZYĆ ZAPRASZAM DO WSHiE. TO JEST SZKOŁA ZAŁOŻONA WIADOMO PRZEZ KOGO I DO CZEGO DO ROBIENIA KASY ZA PAPIERY KTÓRE NAPRAWDE DO NICZEGO SIE NIE PRZYDADZA

#7 ~blee~

~blee~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 16:12:58

dziewczyno jakie ty pytania zadajesz???wshe - zlituj się, lepiej sobie korespondencyjnie zrób jakiś kurs:P

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 19:42:01

WSHiE to szkoła naprawde porażka z tym papierem jedynie moze przyjma Cie do PKO BP albo BS lub KDSH

#9 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 22:24:00

WSHiE to szkoła naprawde porażka z tym papierem jedynie moze przyjma Cie do PKO BP albo BS lub KDSH

Przyjmą też do Starostwa.

#10 ~inżynier~

~inżynier~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2009 - 08:41:39

Przyjmą też do Starostwa.

Wydaje mi sie , że wielu urzędników także na stanowiskach kierowniczych ma ukończoną tę uczelnię. Tak czy siak mają wykształcenie wyższe, fakt jak ma się np.tytuł inżyniera uzyskany na politechnice do tytułu inżyniera na niepełnych studiach to już inna kwestia.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2009 - 10:40:52

szkoła kacyków

#12 ~Absolwentka WSHE~

~Absolwentka WSHE~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2009 - 12:22:23

WSHE jak WSHE można po niej jeżdzić ile się chce jak po każdym temacie tu poruszanym co nie zmienia faktu iż prawie co drugi rypiniak właśnie tą uczelnie kończy bądż już ją ukończył - i to nie zależnie od wieku. WSHE - łatwa, tania i wygodna !

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2009 - 06:50:04

Jak masz znajomości to prace dostaniesz wszędzie,nawet w szkole .
Masz znajomości kształć się we Włocławku ,bo po co masz się przemęczać na dobrej uczelni.
A jak nie nasz znajomości to trzeba walić na UMK,bo wtedy wiedza i tylko wiedza będzie twoim atutem w poszukiwaniu pracy.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2009 - 10:39:11

Guzik prawda na licencjacie byłam w WSHE a na magisterce w UMK i na pewno mniej uczyłam się na magisterce i mniałam mniej zajęć a te puste gadanie to chyba wynik nieznajomości i niewiedzy.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2009 - 10:39:34

Guzik prawda na licencjacie byłam w WSHE a na magisterce w UMK i na pewno mniej uczyłam się na magisterce i mniałam mniej zajęć a te puste gadanie to chyba wynik nieznajomości i niewiedzy.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2009 - 15:26:24

A jak przekonałaś rektora UMK,żeby przyjął cię na studia uzupełniające?UMK nie chce widzieć na oczy tych z licencjatem z Włocławka.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2009 - 21:02:29

Złożyłam tylko dokumenty i zostałam przyjęta jak wszyscy inni i wcale nie prawda bo większość uczących tam wykładowców jest z Torunia lub Bydgoszczy, więc nie opowiadajcie tych bredni.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2009 - 09:39:18

szkola zalozona przez kogo i dla kogo gdyby był PRL to szkolili by sie tam sekretarze i ludzie nalezacy do partii

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 17:06:13

Hey na uzupełniające łatwo było się dostać dlatego że państwowe uczelnie kształciły studentów 5 letnich studiach mgr a prywatne głownie licencjat, dlatego uzupełniające były głownie otwarte przez państwowe dla absolwentów prywatnych uczelni, teraz będzie trudniej ponieważ są na państwowych już tylko licencjat i absolwenci państwowych uczelni zajmą miejsca na uzupełniających. Co do tego czy państwowa czy prywatna to lepsza jest państwowa wiem ponieważ uczę od roku na uczelniach i powiem że studenci państwowych są ambitni bardzo, lepiej poszła im matura, mają lepsze oceny z egz. Pracuje tez w poradni i powiem że nie ma tak żadnej pani pedagog po prywatnej uczelni !!! Dlatego lepsze moim zdaniem jest państwowa uczelnia co do pedagogiki polecam UW,UJ,UMK,UG,UKW, szczególnie przyszłościowe są pedagogika przedszkolna, pedagogika wychowawcza, pedagogika resocjalizacja, pedagogika zdrowia z geragogika ale szanuje tez studentów prywatnych uczelni. pozdrw

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 20:17:05

Hey na uzupełniające łatwo było się dostać dlatego że państwowe uczelnie kształciły studentów 5 letnich studiach mgr a prywatne głownie licencjat, dlatego uzupełniające były głownie otwarte przez państwowe dla absolwentów prywatnych uczelni, teraz będzie trudniej ponieważ są na państwowych już tylko licencjat i absolwenci państwowych uczelni zajmą miejsca na uzupełniających. Co do tego czy państwowa czy prywatna to lepsza jest państwowa wiem ponieważ uczę od roku na uczelniach i powiem że studenci państwowych są ambitni bardzo, lepiej poszła im matura, mają lepsze oceny z egz. Pracuje tez w poradni i powiem że nie ma tak żadnej pani pedagog po prywatnej uczelni !!! Dlatego lepsze moim zdaniem jest państwowa uczelnia co do pedagogiki polecam UW,UJ,UMK,UG,UKW, szczególnie przyszłościowe są pedagogika przedszkolna, pedagogika wychowawcza, pedagogika resocjalizacja, pedagogika zdrowia z geragogika ale szanuje tez studentów prywatnych uczelni. pozdrw

Pisząc takie wpisy, pełne zaufania do uczelni (siebie) trzeba jeszcze pamiętać o sobie - wiem ponieważ uczę od roku na uczelniach . Nie powinno się o sobie w ten sposób pisać (i mówić). Pani pisze że jest pedagogiem??????? studenci państwowych są ambitni bardzo, lepiej poszła im matura, mają lepsze oceny z egz[i][/iPracuje tez w poradni i powiem że nie ma tak żadnej pani pedagog po prywatnej uczelni !!! TO PANI TEŻ Z PRYWATNEJ UCZELNI?????????

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych