Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie są odpowiedzialni za ten stan zadłuzenia Grudziadza i szpitala

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 11:12:37

Odpowiedzialni za zadłużenie są obecnie przy wladzy. Nadal zdluzaja miadto

#22 ~Nata~

~Nata~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 13:15:20

Bo kto wybiera na prezydenta miasta osobę za przeproszeniem z dupy?!Przyjedzie narobi gorszego syfu,kasę przytuli i pojedzie.Kolesie poobsadzani na stanowiskach też przytulą. A miasto? Q kogo miasto obchodzi. Bastion anty pis. Pójść zagłosować byle nie na pisowca. Nie lubię pisu, wku***a mnie ich rozdawnictwo,ale jak ma się iść głosować tylko, po to,by postawić krzyżyk przeciwko jakiejś opcji, nie.patrząc na możliwe skutki. To sorry grudziadzanie mAmy cosmy chcieli. My grudziądzanie.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 13:44:15

Bo kto wybiera na prezydenta miasta osobę za przeproszeniem z dupy?!Przyjedzie narobi gorszego syfu,kasę przytuli i pojedzie.Kolesie poobsadzani na stanowiskach też przytulą. A miasto? Q kogo miasto obchodzi. Bastion anty pis. Pójść zagłosować byle nie na pisowca. Nie lubię pisu, wku***a mnie ich rozdawnictwo,ale jak ma się iść głosować tylko, po to,by postawić krzyżyk przeciwko jakiejś opcji, nie.patrząc na możliwe skutki. To sorry grudziadzanie mAmy cosmy chcieli. My grudziądzanie.

Źle ci? to wyjazd w pi :lol:

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 13:47:54

Źle ci? to wyjazd w pi :lol:

W pi....to ty w grudniu.Zapamiętaj to sobie.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 14:14:00

A głosować tylko po to że to z PiS to już widzisz sens ?To jest to samo co być przeciwko PiS .Czym raczył Ciebie kandydat z PiS u swoim prywatnym dorobkiem czy tym że też nic nie obiecał .Obrzucanie się nawzajem a jesteście po tych samych pieniadzach tylko w zależności w która stronę wiatr wieje .Kandydat z PiS jak by przedstawił konkretny plan i konkretnie skąd pieniądze na to wszytko a nie powtarzał to co każdy wie wygraną miałby w kieszeni .No chyba że tak samo działasz ( uprzedzeniem ) i myślisz że każdy jest taki jak ty stąd te wnioski .

#26 ~Nata~

~Nata~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 14:41:52

A głosować tylko po to że to z PiS to już widzisz sens ?To jest to samo co być przeciwko PiS .Czym raczył Ciebie kandydat z PiS u swoim prywatnym dorobkiem czy tym że też nic nie obiecał .Obrzucanie się nawzajem a jesteście po tych samych pieniadzach tylko w zależności w która stronę wiatr wieje .Kandydat z PiS jak by przedstawił konkretny plan i konkretnie skąd pieniądze na to wszytko a nie powtarzał to co każdy wie wygraną miałby w kieszeni .No chyba że tak samo działasz ( uprzedzeniem ) i myślisz że każdy jest taki jak ty stąd te wnioski .

Przeczytaj jeszcze raz mój post. Nie jestem za pis.

#27 ~Nata~

~Nata~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 14:48:32

Tak,czy siak my grudziądzanie jesteśmy w czarnej du***. By the way napisz mi czym gdańszczanin tak,cie przekonał, że poszedłeś na niego głosować.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 16:10:33

Przeczytaj jeszcze raz mój post. Nie jestem za pis.

Nie jesteś za PiS nie jesteś za PO to kto ma rządzić ? Mietek z kwiatowej ? Najpierw zrozum politykę potem pomysl na chłodno i wtedy pisz bez emocji .

#29 ~Nata~

~Nata~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 00:07:31

Nie jesteś za PiS nie jesteś za PO to kto ma rządzić ? Mietek z kwiatowej ? Najpierw zrozum politykę potem pomysl na chłodno i wtedy pisz bez emocji .

zrozum politykę. Jprdl.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 04:18:07

zrozum politykę. Jprdl.

Odpowiedź na tak proste pytanie przerasta? Dlatego pierd.?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 08:28:06

POwiem tak: w więzieniu ?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 08:34:15

bo polityki zrozumieć się nie da. To tak jak grabie, wszystkie grabią w swoją stronę. Dobrego obiadu życzę.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 08:37:34

Wszytko się da zrozumieć tylko ten co nie może powie że się nie da .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych