Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie robić prawko w Bydgoszczy czy w Toruniu ?

prawo jazdy nauka jazdy

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Filip~

~Filip~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 18:09:57

Witam, mam podobną odległość do Torunia i Bydgoszczy. Nie wiem gdzie zapisać się na prawko a chcę zdążyć przed zmianami w 2013 roku.

Porównałem trasy egzaminacyjne i najtrudniejsze skrzyżowania w necie na http://www.zdamyto.pl/ i wydaje mi się że Toruń jest łatwiejszy.

Takie skrzyżowanie jak tutaj w Bydgoszczy to masakra: http://www.zdamyto.p...=difficult&sa=A

a ponoć jest takich wiele :/

#2 Rafalski

Rafalski

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 22 sierpień 2012 - 21:11:42

A co w tym takiego masakrycznego na Placu Weysenhoffa? Owszem, na obrazku wygląda nawet strasznie ale w praktyce nie jest to jakaś "droga śmierci" czy coś w tym stylu :P
Tu masz filmik z przejazdu przez ten Plac

A gdzie się zapisać to już Twój wybór. Toruń jest mniejszym miastem więc może jest łatwiej?

Użytkownik Rafalski edytował ten post 22 sierpień 2012 - 21:13:34

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 09:59:58

A może w Ostrołęce lub Łomży? \Tam zdawalność wynosi około 50% co prawda trochę daleko, ale szanse dużo większe bo w Toruniu i Bydgoszczy koszą tak samo.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 10:57:21

Jak widze taki post to bym wolał żebyś wogóle nie miał prawa jazdy. Znaki i zasady w Polsce sa wszedzie takie same...

#5 ~Elka~

~Elka~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 11:17:35

Zgadzam się z kolegą wyżej:)Jak się nie zna znaków to ciężko się poruszać i czy to będzie Bydgoszcz czy Toruń. Nie znając tego możesz poruszać się tylko na podwórku,a gdzie tu jak Ty się pytasz o taką drobnostkę,chyba że nie uczyli Cię niczego to zapewniam Cię ,że najlepsze znajomości Ci nie pomogą w zdaniu tego egzaminu,ale życzę powodzenia i polecam Bydgoszcz:)

#6 eczko

eczko

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 23 sierpień 2012 - 13:24:37

ja bym poszła do tego miast które lepiej znam - bo chodzi mi komfort psychiczny w tej stresującej sytuacji

#7 ~Filip~

~Filip~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 14:57:05

jak się zdawało egzamin 15 lat temu i ma przejechane kilka tysięcy kilometrów to łatwo powiedzieć;
"Lepiej żebyś nie miał prawa jazdy, bo nie znasz znaków" ;)

Dla mnie jako, że nie mam jeszcze dochodów 100 zł na powtórkowy egzamin to dużo, dlatego ważne jest dla mnie gdzie łatwiej zdać po tych 30h jazdy które mam wliczone w kurs.

I nie oszukujmy się, że tak samo łatwo zrobić prawko w Warszawie czy Wrocławiu jak w Kłodzku czy Zamościu :D a przecież zasady ruchu takie same.

#8 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2012 - 20:03:57

Rób w Toruniu i się nie zastanawiaj, nawet ludzie z samej Bydgoszczy wolą dojechac do Torunia.

#9 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 19:22:29

jak się jeszcze zastanawiasz to potwierdzam => Toruń ;)

#10 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 21:53:19

Tutaj sporo szkół jazdy z Torunia i Bydgoszczy http://www.kursancik...e/Bydgoszcz/p/1

#11 ~kama~

~kama~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 09:28:05

nie polecam szkoły prafko w bydgoszczy... rzadko jezdziłam na cichą ;/;/ i ogolnie trasami egzaminacyjnymi... instruktor strasznie nerwowy. szczerze móiac jakbym nie ćwiczyła na samochodzie chłopaka to bym sie niczego nie nauczyła.

#12 ~kama~

~kama~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 09:28:47

nie polecam szkoły prafko w bydgoszczy... rzadko jezdziłam na cichą ;/;/ i ogolnie trasami egzaminacyjnymi... instruktor strasznie nerwowy. szczerze móiac jakbym nie ćwiczyła na samochodzie chłopaka to bym sie niczego nie nauczyła.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawo jazdy, nauka jazdy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych