Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie można kupić najtańsze części samochodowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
173 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~Radosław~

~Radosław~
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 08:39:20

allego czy inne sklepy, tutaj dla mnie różnicy nie ma. ważne żeby dobre jakościowo były. Delph ma solidne części, jakość OE, a gdzie kupuję to mi tito

#162 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 18:32:34

u Daniela M. na Wlodka

#163 Franek74

Franek74

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 19 maj 2018 - 07:43:25

Jeśli szukałbyś dobrej jakości przewodów paliwowych lub hamulcowych, to polecam bezpośrednio u producenta www.przewody-paliwowe.pl. Mąż ma warsztat samochodowy i zamawiamy u nich. Mają produkty bardzo wytrzymałe i trwałe.

#164 Arkadiusz28

Arkadiusz28

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 12 październik 2018 - 10:48:33

Przede wszystkim ważne jest wykonanie, a zamienniki wcale nie muszą mocno odstawać jakością od  części oryginalnych. Mogę to śmiało powiedzieć na przykładzie wycieraczek samochodowych jak  Aquatec od Visee. Można je odpowiednio dobrać na ich stronie internetowej praktycznie do każdego modelu auta. Do tego są bardzo dobrze wykonane jeżeli mówimy tutaj o piórach oraz wykorzystanych mocowaniach. A do tego dobrze przylegają do szyby nie pozostawiając praktycznie nic na jej powierzchni. Jak dla mnie zestawienie jakości wykonania, ceny oraz trwałości jedne z najlepszych zamienników. 

#165 ~Aveli~

~Aveli~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 18:37:40

Warto wziąć po uwagę to, że nie że często najtańsze nie jest też najlepsze, a jednak właśnie na takich częściach nam zależy, prawda? Warto zajrzeć do sklepu MotoSzef - mają spory wybór, a przy tym bardzo przyzwoite ceny.

#166 ~Enek~

~Enek~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 18:32:09

Jedzta do Swierkocina tam jede ma pelno części od swojego Syna

#167 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 16:08:19

Nie jestem przekonany co do taniości. Nie lepiej wydać więcej pieniędzy na dobrą jakość? Nawet jeżeli mowa o wycieraczkach. Dużo słyszałem o tych tanich za 20zł które trzeba wymienić po miesiącu. Ja mam od firmy valeo, za które troche wiecej zapłaciłem, ale za to służą mi już dobre pół roku.

#168 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 12:33:16

Ja zazwyczaj na ipartsie zamawiam z delphi. często mają promocje przy większych zakupach.

#169 ~Leos~

~Leos~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 10:43:00

Sprzedażą turbosprężarek samochodowych zajmuje się firma Turbosprężarki Aurelia Białas. Dodatkowo oferują także możliwość regeneracji turbin. To wyjątkowi fachowcy działający sprawnie, skutecznie i terminowo.

#170 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 10:46:56

Facet to świnia.

#171 de Silva

de Silva

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3687 postów

Napisano 12 maj 2019 - 13:37:57

Facet to świnia.

I co w związku z tym,    :P    chyba nie chcesz nikomu wmówić że śpisz ze świnią   :blink:    :lol: 

#172 ~Stasiu~

~Stasiu~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 14:11:55

Swierkocin tylko tam dostaniesz tanie części

#173 ~Karlo~

~Karlo~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 08:01:05

Fachowo regeneracją turbosprężarek zajmuje się firma Polturbo. Oddałem im swój sprzęt do regeneracji i usługa została wykonana przyzwoicie. Gwarantują profesjonalizm, krótkie terminy realizacji i przystępne ceny. 

#174 julkap

julkap

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 maj 2020 - 22:39:44

po co kupować w danym mieście, nie łatwiej kupić na necie. ja korzystam ze sklepu online https://motopiema.pl, specjalnie napisałam pełną nazwę, bo inny tez reklamują inne sklepy, ja jestem zadowolona z nich to ich będę reklamować, super sklep, niskie ceny (na prawdę, porównajcie sami), szybko wysyłają, dobry kontakt  mailowy, każdemu polecam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych