Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie można kupić najtańsze części samochodowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
173 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~hahaha~

~hahaha~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 09:02:35

12 zł na 50 gram miesa bułke warta 50 gr i pol kilo sorowki za 40 gr, brawo za myslenie....

#22 ~iuiu~

~iuiu~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 09:03:57

anzbyt jest tani tylko zastanow sie dlaczego...takiej tandety i chinszczyzny nie sprzedaja w zadnych sklepie czesci firm o ktorych nie slyszal zaden z mechanikow chyba z Laosu...

#23 ~Albert~

~Albert~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 20:21:04

Durniu, oprócz chińczyzny noname mają też firmowe części i taniej niż u konkurencji. 

#24 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 19:59:24

tanio jest w sklepie online http://eparts24.eu/, mogę polecić, bo kupuję tam od kilku lat i zawsze jestem zadowolony, części mają różnych producentów, więc jest w czym wybierać

#25 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2014 - 18:12:23

Jak w Grudziadzu , to przy Chełmińskiej 36.

Mają dobry towar w rozsądnej cenie i można negocjować!

Kupuję tam od ponad 20 lat.

Polecam

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 15:26:35

Jak w Grudziadzu , to przy Chełmińskiej 36.

Mają dobry towar w rozsądnej cenie i można negocjować!

Kupuję tam od ponad 20 lat.

Polecam

#27 ~czeki~

~czeki~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 14:09:02

dobre ceny i duzy wybór jest chociażby na  czesci24 pl

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 12:21:47

na allegro

#29 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 12:03:20

Na allegro to od razu strzel sobie w stopę. W przypadku reklamacji szukaj wiatru w polu

#30 ~Krzycho~

~Krzycho~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 11:23:45

No jak ktos przychodzii duka przed lada co chce , to sie nie dziwic ze nawet Wruzbita Maciej nie odgadnie ocb klientowi, gdyz jego szklana kula niema takiejmocy przerobowej.A tak do sedna. Polecam Inter Cars. Chlopaki sie znaja , zawsze mila atmosfera,a gorsze dni kazdemu sie trafiaja.Najwiekszy wybor czesci na miejscu. Polecam Inter Cars na Wlodka 16. A co do tego kto siedzi pod Plakietka MOTOINTEGRATOR miej czlowieku jaja i sie ujawnij OSTATNI SPRAWIEDLIWY haha.
 Pod plakietka siedzi Pan. Patryk wporzadku chlop i ma pojecie.

Zreszta cala brygada jest ok . P. Łukasz, jest ich 2 P.Maciej P.Piotr i najmlodszy z nich chyba P.Arek

A w kasie P.Asia coz to jest za zjawiskowa kobieta.

Chłopaki z magazynu tez sa wporzadeczku mili grzeczni.

Inter Cars
Ocena 5/5
Polecam i napewno jeszcze nie raz tam wroce.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 11:38:24

taa , szczególnie na miejscu w Intercars gdzie jakość obsługi leży i kwiczy. Mam na myśli pana gbura który siedzi pod napisem motointegrator i wygląda na to że siedzi za karę. 

Dwie osoby w Intercars w Grudziądzu wiedzą co to są standardy obsługi. Reszta może im czyścić buty

Nigdy nie napotkałem na problemy, zawsze jest konkretnie i rzeczowo, dobra obsługa. Dobre stany magazynowe, można się dogadać.

#32 ostatni sprawiedliwy

ostatni sprawiedliwy

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 18 listopad 2014 - 11:42:15

No jak ktos przychodzii duka przed lada co chce , to sie nie dziwic ze nawet Wruzbita Maciej nie odgadnie ocb klientowi, gdyz jego szklana kula niema takiejmocy przerobowej.A tak do sedna. Polecam Inter Cars. Chlopaki sie znaja , zawsze mila atmosfera,a gorsze dni kazdemu sie trafiaja.Najwiekszy wybor czesci na miejscu. Polecam Inter Cars na Wlodka 16. A co do tego kto siedzi pod Plakietka MOTOINTEGRATOR miej czlowieku jaja i sie ujawnij OSTATNI SPRAWIEDLIWY haha.
 Pod plakietka siedzi Pan. Patryk wporzadku chlop i ma pojecie.

Zreszta cala brygada jest ok . P. Łukasz, jest ich 2 P.Maciej P.Piotr i najmlodszy z nich chyba P.Arek

A w kasie P.Asia coz to jest za zjawiskowa kobieta.

Chłopaki z magazynu tez sa wporzadeczku mili grzeczni.

Inter Cars
Ocena 5/5
Polecam i napewno jeszcze nie raz tam wroce.

Co duka chłopie, to nie jest tylko moja opinia , pracowniku z Intercars. A nawet jak przychodzi klient i się nie zna i "duka" to p. Patryka zasranym, obowiązkiem jest polecić i wytłumaczyć , bo chyba mu powinno zależy na tym , aby towar sprzedać a jeżeli nie to niech idzie na magazyn , tam kontakt z klientem jest ograniczony. Standardy obsługi obowiązują w każdej firmie nawet Intercars. Firmę tworzą ludzie a ja widzę , że pojęcie o kontakcie z klientem mają tam dwie osoby i nie jest to p. Patryk. Pomijam oczywiście panie z kasy, które faktycznie są miłe i do ich kontaktu z klientem absolutnie nie mam zastrzeżeń. Idąc dalej dodam , że ludzie na magazynie też są ok. 

Jeżeli obsługuje się klientów indywidualnych to trzeba mieć cierpliwość i odpowiedni stosunek , bo nie każdy zna się na samochodach  albo  jest mechanikiem. 

Zaznaczam , że nie podważam jego wiedzy tylko stosunek do klienta i jakość obsługi 

Użytkownik ostatni sprawiedliwy edytował ten post 18 listopad 2014 - 11:43:10

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 11:44:57

Nigdy nie napotkałem na problemy, zawsze jest konkretnie i rzeczowo, dobra obsługa. Dobre stany magazynowe, można się dogadać.

a ja podzielam zdanie OSTATNIEGO , obsługa jest nie miła i niegodna międzynarodowej firmy!

#34 ~edek z krainy kredek~

~edek z krainy kredek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 11:56:46

a ja podzielam zdanie OSTATNIEGO , obsługa jest nie miła i niegodna międzynarodowej firmy!

jak ktoś sie nie zna to powinien zlecic naprawę samochodu mechanikowi , który kupi potrzebne części

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 12:02:34

jak ktoś sie nie zna to powinien zlecic naprawę samochodu mechanikowi , który kupi potrzebne części

Dokładnie, a jako stały klient widzę jakie zamieszanie potrafi wprowadzić osoba nie znająca się na rzeczy, która sama nie wie czego właściwie szuka. 

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 12:16:38

Dokładnie, a jako stały klient widzę jakie zamieszanie potrafi wprowadzić osoba nie znająca się na rzeczy, która sama nie wie czego właściwie szuka. 

jakie zamieszanie , kolega pisał tylko o jakości obsługi. Jak chcesz kupić produkty spożywcze to wysyłasz kucharza? filtry i inne pierdoły w samochodzie wymieniasz u mechanika, to gratuluje bo nie wszystkich na to stać , aby z pierdołą biegać do mechanika. A od tego jest sprzedawca aby ci pomógł a nie burczał pod nosem i dotyczy to każdej branży. To nie PRL a też czasem mam wrażenie jakby sprzedawcy siedzieli tam za karę i tu się zgodzę ze sprawiedliwym

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 12:19:37

ale czasem warto samemu kupić części 

#38 ~Krzyś Mechanik~

~Krzyś Mechanik~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 12:26:28

jakie zamieszanie , kolega pisał tylko o jakości obsługi. Jak chcesz kupić produkty spożywcze to wysyłasz kucharza? filtry i inne pierdoły w samochodzie wymieniasz u mechanika, to gratuluje bo nie wszystkich na to stać , aby z pierdołą biegać do mechanika. A od tego jest sprzedawca aby ci pomógł a nie burczał pod nosem i dotyczy to każdej branży. To nie PRL a też czasem mam wrażenie jakby sprzedawcy siedzieli tam za karę i tu się zgodzę ze sprawiedliwym

Gratuluje podejścia, niestety sklep motoryzacyjny to nie piekarnia, a jak Cie nie stać na utrzymanie auta to polecam przesiąść sie na rower. A sprzedawca nie posiada szklanej kuli i jak klient nie wie czego chce to ten mu nie jest w stanie pomoc.

#39 ~OLO~

~OLO~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 12:32:28

Wielokrotnie kupowałem w IC i nigdy nie miałem problemów z obsługą. Teraz części kupuję na Rapackiego w "Kondonie" , bo siedzi tam mój dobry kolega który pałuje mi ceny tak że aż piszczy! ;D  Podejrzewam ze zwykły śmiertelnik też tam się dogada. 

#40 ~OLO~

~OLO~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 12:33:08

Wielokrotnie kupowałem w IC i nigdy nie miałem problemów z obsługą. Teraz części kupuję na Rapackiego w "Kondonie" , bo siedzi tam mój dobry kolega który pałuje mi ceny tak że aż piszczy! ;D  Podejrzewam ze zwykły śmiertelnik też tam się dogada. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych