Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie mieszkańcy Grudziądza wyjeżdżają na wczasy?

urlop wakacje wczasy noclegi wypoczynek lato

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ElArturo

ElArturo

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 29 maj 2013 - 13:58:30

Witam!
Planuje własnie wybrać się gdzieś na wczasy w 4 osoby (2 pary). W grę wchodzą tylko miejscowości nad morskie i tak właśnie zastanawiamy się ze znajomymi jaką miejscowość wybrać i dodatkowo poszukujemy sprawdzonego noclegu. Ogólnie natrafiłem na jakiś serwis http://tanienoclegi.pro czy ktoś z was już szukał tam obiektów noclegowych?

Jakie są wasze plany na tegoroczny urlop? Czy możecie polecić jakąś fajną nadmorską miejscowość?
Będę wdzięczny za cenne informacje!

Pozdrawiam

Użytkownik ElArturo edytował ten post 29 maj 2013 - 13:58:44

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 14:52:36

Proponuję Rulewo/moc atrakcji/ lub Wałdowo Szlacheckie/zwiedzanie domów włodarzy/.Same atrakcje

#3 ElArturo

ElArturo

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 09:30:18

Czy ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe propozycje? 

#4 ~A to pierwszy raz ?~

~A to pierwszy raz ?~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 10:36:33

Nadmorskie pisze się razem. Nie uczyli ? Ty masz problemy.. Trochę żal mi Ciebie.

#5 ~kaszub~

~kaszub~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 13:52:12

Nadmorskie pisze się razem. Nie uczyli ? Ty masz problemy.. Trochę żal mi Ciebie.

No słabe szkoły skończył facio.

#6 ~el Munio a Kuko~

~el Munio a Kuko~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 14:36:22

Witam!
Planuje własnie wybrać się gdzieś na wczasy w 4 osoby (2 pary). W grę wchodzą tylko miejscowości nad morskie i tak właśnie zastanawiamy się ze znajomymi jaką miejscowość wybrać i dodatkowo poszukujemy sprawdzonego noclegu. Ogólnie natrafiłem na jakiś serwis http://tanienoclegi.pro czy ktoś z was już szukał tam obiektów noclegowych?

Jakie są wasze plany na tegoroczny urlop? Czy możecie polecić jakąś fajną nadmorską miejscowość?
Będę wdzięczny za cenne informacje!

Pozdrawiam

Jo panie lubia many :lol: http://podroze.onet....laze-2013/s1dlx

#7 ~drogienoclegi~

~drogienoclegi~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 15:43:32

Gdybym nawet miał skorzystać z tego serwisu to widząc tak chamskie pozycjonowanie strony bym się zniechęcił i każdemu odradził!

Wybieram się wszędzie tylko nie nad morze :) Tłum, hałas i jeszcze beznadziejne serwisy!

#8 ~anna tkaczyk~

~anna tkaczyk~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 15:47:17

Polska, Bieszczady, nie widzę sensu wyjazdu zagranicznego, BP ciągle padają. Zabieram rodzinę tutaj - http://www.zielonapo...ty_rodzinne.php

Mówiąc szczerze to nie mam pojęcia skąd się bierze tak niska cena za ten pakiet, bo 1000 zł płacimy za 4 osoby z jedzeniem i masą atrakcji. No cóż... korzystać...

#9 ElArturo

ElArturo

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 05 lipiec 2013 - 09:40:43

@Anna Tkaczyk: po części masz rację lecz nie każdy lubi góry... 

Użytkownik ElArturo edytował ten post 05 lipiec 2013 - 09:40:58

#10 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 09:42:17

Wyjeżdżają pod Grudziądzką Szkołę Wyższą k-wa

#11 ElArturo

ElArturo

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 12 lipiec 2013 - 08:38:17

Wyjeżdżają pod Grudziądzką Szkołę Wyższą k-wa

:)

#12 marsel3

marsel3

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 lipiec 2013 - 09:11:31

Niedawno wróciliśmy z Bułgarii. Temperatura wody 23, powietrza 36. Przelot samolotem Poznań-Burgas-Poznań ok. 500 zł, przejazd z lotniska do Słonecznego Brzegu busem 6lew (12zł), doba w apartamencie wynajętym przez internet 100-135 złotych za dobę bez względu na ilość osób (pod budynkiem basen). Apartamenty wyposażone w aneksy kuchenne, lodówki, można samemu gotować lub jeść w licznych barach (koszt około 14 zł.-7lewa od osoby). Ceny żywności jak w Polsce, alkohol i papierosy tańsze. Polecam Słoneczny Brzeg gdzie byliśmy.

Wszystko zorganizowane bez pośredników, przy pomocy internetu (allegro, fora) i telefonu. Polecam

#13 ~Feras~

~Feras~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 09:08:13

Ja osobiście uważam, że najlepszym wyborem na wakcje będzie to miejsce:

http://www.odlotwaka...ast-minute.html

#14 ~Fereda~

~Fereda~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 09:10:43

Też tak sądzę. Sam miałem przyjemność korzystać z tej oferty i muszę przyznać, że jestem zadowolony.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 21:00:35

W przeciwieństwie do urzędników UM, którzy wydają pieniądze podatników w Hotelu Gołębiewski  grudziądzanie spędzają urlop w Rudniku. Dzięki polityce lokalnej Władzy nie stać ich na nic innego.

#16 ATENA

ATENA

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 977 postów

Napisano 17 sierpień 2013 - 21:11:11

Ja byłam w tym roku 1-szy raz w Ustce i na prawdę mi się tam spodobało :)  :)

jak nie lubi się takiej pokazówy i blichtru jaki jest w Sopocie to Ustkę polecam zdecydowanie

#17 ATENA

ATENA

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 977 postów

Napisano 17 sierpień 2013 - 21:13:03

a jak tak wypadowo blisko to polecam jezioro Deczno fajnie zagospodarowana czysta plaża i woda czysta również

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: urlop, wakacje, wczasy, noclegi, wypoczynek, lato

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych