Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kupię tanio leki?

48 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 16:40:46

Szanowny Panie Aptekarzu, apteki typu Gemini, Dr Max czy DOZ nie jednemu uratowały portfel, dla mnie apteki sieciowe to wybawienie - bardzo dużo produktów w atrakcyjnych cenach. Porównując ceny z małymi aptekami to jest jakiś kosmos. Przypuszczam, że jesteś sfrustrowanym pracownikiem małej apteki, której apteki sieciowe odbierają klientów - i bardzo dobrze, bo robicie marże, która powinna być karalna :) Ewentualnie jesteś myślicielem, który totalnie nie przystosował się do realiów współczesnego świata, a może jedno i drugie?
Ja zamawiam z różnych aptek internetowych i jestem zadowolony, nikt nie zmusi mnie do kupowania czegoś czego nie potrzebuje, a skoro inni dają się namówić to cóż.. tylko pogratulować umiejętności handlowych i marketingu w danej aptece. Natomiast wielokrotnie zostałem oszukany przez pracowników małych aptek i nigdy więcej z nich nie skorzystam, pomijając już ceny, które potrafią być 50% wyższe niż w "sieciówkach". Co do suplementów - biznes :)  Popyt- podaż. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to ich nie kupuje bo wie, że obrót tego rodzaju środkami jest praktycznie nieuregulowany, chociaż też nie przekreślałbym wszystkich suplementów z góry i nie demonizował ich bo w teorie spiskowe nie wierzę :)
A skoro "przechwalamy" się wykonywanymi zawodami to:
Rolnik ze wsi Kobylniki :)

#42 ~szkikul~

~szkikul~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 16:08:50

A w temacie e-recepty, to czy ktoś może odebrać ją w moim imieniu?

#43 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 13:47:02

Tak, bez problemu może ją ktoś odebrać dla Ciebie. :)

#44 ~Miska~

~Miska~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 16:05:54

Kazdy może pobrać leki z e-recepty, musi miec kod twoj i to tyle. Szybko i bezbolesnie

#45 ~jokojo~

~jokojo~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 19:40:12

A jak np. nie ma leku w dniu wydania takiej e-recepty to co wtedy? Standardowa procedura, że czekam?

#46 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 12:33:48

Tak, normalnie jak przy zwykłej recepcie. Sprowadzą Ci go. :)

#47 ~Malina~

~Malina~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 12:14:55

Cześć. Szukam jakiejś taniej, stacjonarnej apteki u nas w mieście, która mogłaby stanowić alternatywę dla aptek internetowych. Nie żebym się zawiodła na aptekach online, ale czasem po prostu zależy mi na czasie a jak wiadomo w internetowych trzeba chwilę poczekać na odbiór zamówienia. Dzięki z góry.

Dobrą apteką jest Dr Zdrowie, maja korzystne ceny i przemiłą obsługę

#48 ~Lili~

~Lili~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 14:17:40

Ja zazwyczaj lekarstwa kupuję w aptece Dr zdrowie, bo maja korzystne ceny, panie proponuja w razie co tańsze zamienniki i przyjazna obsługa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych